Brčaci u finišu poraženi od Seljaka

Futsaleri Brčko zdravlja još jednom su odigrali sjajno prvi dio susreta, stekli veliku prednost, ali su na kraju ponovo posustali i doživjeli poraz.

Ovaj put od Brčaka polji je bio znatno oslabljeni MNK Seljak sa 5:4. Ekipa iz Livna je došla oslabljena neigranjem nekoliko standardnih prvotimaca u Brčko, i činilo se da će domaći to iskoristiti. Imali su u 23. minutu 4:1 poslije po dva pogotka Seada Buljubašića i Ninoslava Marića, ali su gosti uspjeli da se vrate, u posljednjoj minuti postignu dva pogotka i slave pobjedu.

KMF BRČKO ZDRAVLJE - MNK SELJAK 4:5 (3:1)
Dvorana Gimnazije
Gledalaca: 100
Sudije: Alem Bajrović (Sarajevo) i Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Buljubašić 3, 1:1 N.Kaić 5, 2:1 Mirić 8, 3:1 Buljubašić 11, 4:1 Mirić 23, 4:2 Ivković 23, 4:3 Kovač 29, 4:4 N.Kaić 40, 4:5 Čolak 40
Žuti kartoni: Tanasković (Brčko zdravlje), N.Kaić, Ivković (Seljak)

Brčko zdravlje: Aleksić, Buljubašić, Tanasković, Ćulum, Mirić, Bahor, Tomić, Savić, Kokić, Manojlović, Đuričić, Milaković

Seljak: Miočević, Čolak, Ivković, N.Kaić, Krišto, F.Kaić, Grgić, Dalić, Kovač, Rožić

Salines 4 : 4 Seljak
Brčko Zdravlje 2 : 5 Brotnjo
Mostar SG Staklorad 9 : 1 Zrinjski
Nevesinje 3 : 0 Tango
Centar 11 : 8 Banovići