XS
SM
MD
LG
29.10.2018 Administrator DC

Rezultati Druge lige odbojkašica

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1


 II KOLO            

OK „PLIVA“ - OK„SMEČ“  
Utakmica odložena
I sudija: Goran Samardžić  iz Banja Luke
II sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada

 IV KOLO            

OK„BORAC -  ŽOK „GRADIŠKA“   0:3 (19:25,21:25,19:25)  59:75 
Banja Luka, 28.10.2018. godine.
I sudija: Mile Ninić iz Laktaša
II sudija: Dejan Stojičić iz Mrkonjić Grada


OK „PLIVA“ - ŽOK„BALKANA MP“  3:0 (25:23,25:20,25:15) 75:58
Šipovo, 27.10.2018. godine 
I sudija: Dragana Repić  iz Banja Luke
II sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada


OK „SMEČ“ -  OK„PRIJEDOR“  0:3 (14:25,18:25,23:25) 55:75
Novi Grad, 27.10.2018. godine
I sudija: Goran Samardžić  iz Banja Luke
II sudija: Zoran Malešević  iz Banja Luke


DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2

IV KOLO                                                   

OK„DERVENTA 2“- ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA 2“  1:3 (13:25,13:25,25:15,20:25) 71:90
Derventa, 27.10.2018. godine 
I sudija: Zoran Avramović iz Brčkog
II sudija: Lidija Iljić  iz Dervente

OK „SMEČ DN “ -  OK „UKRINA“  
Utakmica odložena
I sudija: Ljubica Šarkanović iz Obudovca
II sudija: Nebojša Simeunović   iz Lopara

OK„PANTER“-  OK „KOTOR VAROŠ“    0:3 (15:25,13:25,19:25) 47:75
Doboj, 28.10.2018. godine
I sudija: Dragan Miškić iz Obudovca
II sudija: Srđan Bencun iz Modriče

 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA  3                                   

 IV KOLO                                                   
 

ŽOK „JAHORINA 2 “ -  OK „LIBERO“  3:2 (18:25,25:23 ,17:25,25:21,15:10)  100:104
Pale, 27.10.2018. godine 
I sudija: Nevena Pandurević iz Istočnog Sarajeva
II sudija: Dragan Gutalj iz Pala


OK„MLADOST“-  ŽOK „BRATUNAC“    3:1 (25:23,25:20,20:25,25:22) 95:90
Rogatica, 28.10.2018. godine 
I sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva 
II sudija: Nevena Maletić iz Pala
Crveni karton: Radovan Petković – trener ŽOK „Bratunac“
Crveni karton: Odbojkašica broj 9. Vedrana Šarenac- ŽOK „Bratunac“

 

OK„HAN PIJESAK“- OK „DRINA“    0:3 (19:25,20:25,14:25) 53:75
Han Pijesak, 27.10.2018. godine 
I sudija: Sanja Vlačić iz Lopara
II sudija: Snježana Višnjić iz Sokoca

 

 DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA   4
  
IV KOLO                                                   

OK „STAKORINA“ - OK„ZELENGORA“  3:2 (25:22,25:7,20:25,17:25,15:8) 102:87
Čajniče, 27.10.2018. godine 
I sudija: Milan Janjić iz Rudog
II sudija: Vera Kapor iz Foče


OK „RUDO “   - ŽOK „LEOTAR“  0:3 (19:25,20:25,16:25) 55:75
Rudo, 28.10.2018. godine 
I sudija: Mirjana Tošić iz Čajniča 
II sudija: Jovana Ćuzulan  iz Rogatice


OK„LEOTAR“ - OK „VELEŽ“    0:3 (18:25,18:25, 19:25)  55:75
Trebinje, 27.10.2018. godine 
I sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja
II sudija: Jelena Tabaković iz Bileće

 


Kozara Gradiška

OK Panteri Doboj


Velež 1 : 3 Zelengora
OK Leotar 3 : 0 Gacko 2
Rudo 3 : 1 Stakorina
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 ŽOK Leotar 12 11 1 31
2 Velež 12 10 2 28
3 Zelengora 12 6 6 20
4 OK Leotar 12 6 6 19
5 Stakorina 12 5 7 14
6 Gacko 2 12 2 10 8
7 Rudo 12 2 10 6