XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.07.2016 17:30 Krupa - Mladost 1:1
2 30.07.2016 17:30 Vitez - Mladost 1:1
3 07.08.2016 17:00 Mladost - Metalleghe-BSI 3:2
4 10.08.2016 17:30 Radnik - Mladost 0:0
5 13.08.2016 17:30 Mladost - Sarajevo 0:0
6 20.08.2016 17:00 Olimpic - Mladost 2:3
7 28.08.2016 17:00 Mladost - Široki Brijeg 3:1
8 11.09.2016 16:30 Sloboda - Mladost 1:1
9 17.09.2016 15:30 Mladost - Željezničar 0:0
10 24.09.2016 19:00 Zrinjski - Mladost 2:1
11 30.09.2016 15:30 Mladost - Čelik 1:0
12 15.10.2016 15:00 Mladost - Krupa 0:1
13 22.10.2016 15:00 Mladost - Vitez 1:2
14 29.10.2016 13:30 Metalleghe-BSI - Mladost 2:0
15 06.11.2016 13:30 Mladost - Radnik 0:0
16 20.11.2016 13:00 Sarajevo - Mladost 4:3
17 26.11.2016 13:00 Mladost - Olimpic 3:0
18 04.12.2016 16:00 Široki Brijeg - Mladost 2:1
19 25.02.2017 14:00 Mladost - Sloboda 3:1
20 04.03.2017 15:00 Željezničar - Mladost 1:0
21 11.03.2017 15:00 Mladost - Zrinjski 0:1
22 18.03.2017 15:00 Čelik - Mladost 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za prvaka Zrinjski 22 13 6 3 45
2 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za prvaka Željezničar 22 13 5 4 44
3 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za prvaka Sarajevo 22 12 7 3 43
4 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za prvaka Radnik 22 10 7 5 37
5 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za prvaka Sloboda 22 9 8 5 35
6 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za prvaka Krupa 22 9 5 8 32
7 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za opstanak Široki Brijeg 22 7 7 8 28
8 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za opstanak Mladost 22 6 8 8 26
9 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za opstanak Vitez 22 5 8 9 23
10 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za opstanak Metalleghe-BSI 22 6 3 13 21
11 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za opstanak Čelik 22 2 7 13 13
12 Doigravanje (Play Off) Premijer liga BiH - Liga za opstanak Olimpic 22 2 5 15 11