1 : 1

Stevanović donio bodove Zvorničanima

20.11.2016 Drago Gajić

U dosta dobroj fudbalskoj predstavi Drina je zasluženo savladala ekipu Rudar Prijedora.

Prvi su u vođstvo doÅ”li gosti, kada je u 13. minutu odbrana Drine smuÅ”eno reagovala nakon centarÅ”uta, pa Jaćimoviću nije bilo teÅ”ko da savlada Maksimovića.

U 18. minutu slobodan udarac je izveo Zekić, a Dejan RaÅ”ević je savladao Inđića za izjednačenje za 1:1.

Bojan Stevanović (plavi dres)

Drina je doÅ”la do pobjede u 59. minutiu Katastrofalno je pogrjeÅ”io mladi Inđić nakon cenatarÅ”uta Stojanova, lopta mu je ispala iz ruku, a na pravom mjestu se naÅ”ao Bojan Stevanović i sproveo loptu u mrežu gostiju.

Imala je Drina viŔe od igre i stvorila daleko viŔe povoljnih prilika.

U 15. minutu nakon centarÅ”uta sa lijeve strane StevanovićĀ  je dobro Å”utirao, ali je Inđić izbio loptu u korner. Gosti su uzvratili u 23. minutu. Sa 18 metara dobro je Å”utirao Å akić a Maksimović odbranio njegov udarac. Minut kasnije u prilici je MiloÅ” Jokić, ali Å”utira sa sedam metara kraj gola.

U 45. minutu Stojanov je Å”utirao sa 18 metara kraj gola. U 55. minutu Mijailović se naÅ”ao sam na oko pet metara malo iskosa, ali je Å”utirao kraj gola.

Do kraja nije bilo većih uzbuđenja, pa je Drina zabilježila novi trujumf.

DRINA ā€“ RUDAR PRIJEDOR 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Jaćimović (13), 1:1 RaÅ”ević (18), 2:1 Stevanović (59).
Stadion: Drine, Zvornik.