Guber
Srebrenica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
05.09.2020 17:00 | Guber | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Romanija
Pale
|
05.09.2020 17:00 | Bratstvo | 5 : 0 | Romanija | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Mladost (Gacko)
Gacko
|
05.09.2020 17:00 | Drina HE | 1 : 1 | Mladost (Gacko) |
Željezničar
Doboj
|
|
Skugrić
Skugrić
|
05.09.2020 17:00 | Željezničar | 0 : 1 | Skugrić | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Borac
Lužani
|
05.09.2020 17:00 | Trebava | 3 : 1 | Borac |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
05.09.2020 17:00 | Rudar 1925 | 2 : 2 | Partizan |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Borac (Mašići)
Mašići
|
05.09.2020 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Borac (Mašići) |
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
05.09.2020 17:00 | Borac (istočni Drvar) | 3 : 0 | Omladinac |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Polet
Podnovlje
|
05.09.2020 17:00 | OFK Pridjel | 2 : 1 | Polet |
Milan
Kosjerovo
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
05.09.2020 17:00 | Milan | 2 : 4 | Budućnost |
Borac
Trnjaci
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
05.09.2020 17:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga |
Bratstvo
Gračanica
|
|
GOŠK
Gabela
|
05.09.2020 16:30 | Bratstvo | 1 : 0 | GOŠK | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
05.09.2020 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | Zvijezda | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Orašje
Orašje
|
05.09.2020 16:30 | Slaven | 4 : 3 | Orašje | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Goražde
Goražde
|
05.09.2020 16:30 | Travnik | 1 : 1 | Goražde | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
05.09.2020 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Vis Simm Bau | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Posušje
Posušje
|
05.09.2020 16:30 | Čapljina | 1 : 1 | Posušje |
Iskra
Bugojno
|
|
FK Vitez
Vitez
|
05.09.2020 16:30 | Iskra | 0 : 2 | FK Vitez | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
05.09.2020 16:30 | NK Vitez | 2 : 1 | Novi Travnik |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
05.09.2020 16:00 | Podgrmeč | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Rudar
Kamengrad
|
05.09.2020 16:00 | Krajišnik | 1 : 1 | Rudar |
Gradina
Srebrenik
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
05.09.2020 16:30 | Gradina | 4 : 0 | Dizdaruša | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Seona
Seona
|
05.09.2020 16:30 | Odžak 102 | 3 : 2 | Seona | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Mladost
Malešići
|
05.09.2020 16:30 | Bosna (M) | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
05.09.2020 16:30 | Radnički | 2 : 1 | Bosna (K) |
Bosna
Visoko
|
|
Natron
Maglaj
|
05.09.2020 16:30 | Bosna | 2 : 0 | Natron | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
05.09.2020 16:30 | Krivaja | 4 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Azot
Vitkovići
|
05.09.2020 16:30 | Rudar | 5 : 1 | Azot |
Turbina
Jablanica
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
05.09.2020 16:30 | Turbina | 2 : 3 | Rama | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
05.09.2020 16:30 | Stolac | 5 : 1 | Brotnjo |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Borac
Izačić
|
05.09.2020 16:30 | Omladinac 75 | 0 : 2 | Borac | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
05.09.2020 16:30 | Bajer 99 | 3 : 3 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Ključ
Ključ
|
05.09.2020 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Ključ |
Cim
Cim
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
05.09.2020 14:30 | Cim | 4 : 1 | Branitelj | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Buna
Buna
|
05.09.2020 14:30 | Kruševo | 3 : 3 | Buna |
Sloga
Tojšići
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
05.09.2020 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Mladost (B) |
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Oskova
Oskova
|
05.09.2020 16:30 | Omladinac RMU | 5 : 0 | Oskova |
GFK Jagodina
Jagodina
|
|
Loznica
Loznica
|
05.09.2020 18:00 | GFK Jagodina | 0 : 0 | Loznica | ||||||
GFK Dubočica
Leskovac
|
|
Borac 1926
Čačak
|
05.09.2020 16:30 | GFK Dubočica | 1 : 1 | Borac 1926 | ||||||
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
05.09.2020 16:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Radnički 1923 | ||||||
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Kabel
Novi Sad
|
05.09.2020 16:30 | RFK Grafičar | 1 : 2 | Kabel | ||||||
IMT
Beograd
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
05.09.2020 16:30 | IMT | 2 : 0 | Radnički (P) |
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
05.09.2020 17:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Slavija | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
05.09.2020 17:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
05.09.2020 17:00 | Modriča | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
05.09.2020 17:00 | Drina | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloga
Doboj
|
05.09.2020 17:00 | Tekstilac | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Kozara
Gradiška
|
05.09.2020 17:00 | Leotar | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Podrinje
Janja
|
05.09.2020 17:00 | Borac | 2 : 1 | Podrinje | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
05.09.2020 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Ljubić |
Velež
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
05.09.2020 17:30 | Velež | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
05.09.2020 17:30 | Sarajevo | 0 : 4 | Željezničar | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
05.09.2020 12:00 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
05.09.2020 16:30 | Radnik (H) | 0 : 4 | Željezničar Sport team | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
05.09.2020 17:00 | Borac | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
05.09.2020 12:00 | Novi Grad | 0 : 1 | Igman |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
05.09.2020 12:00 | Radnik | 1 : 9 | Krivaja | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
NK Vitez
Vitez
|
05.09.2020 12:00 | Kiseljak | 2 : 0 | NK Vitez | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
05.09.2020 12:00 | Žepče | 4 : 0 | Borac |
Stupčanica
Olovo
|
|
Sporting
Zenica
|
05.09.2020 13:30 | Stupčanica | 5 : 1 | Sporting |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
05.09.2020 12:00 | Olimpik | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Velež
Mostar
|
05.09.2020 17:00 | Tuzla Siti | 1 : 2 | Velež | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
05.09.2020 17:30 | Zrinjski | 4 : 2 | Željezničar |
Stupčanica
Olovo
|
|
Sporting
Zenica
|
05.09.2020 11:00 | Stupčanica | 4 : 5 | Sporting |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
05.09.2020 10:00 | Novi Grad | 1 : 4 | Igman | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
05.09.2020 10:00 | Slavija | 2 : 2 | Sutjeska |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
05.09.2020 10:00 | Radnik | 2 : 2 | Krivaja | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
05.09.2020 10:00 | Novi Travnik | 3 : 2 | TOŠK | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
NK Vitez
Vitez
|
05.09.2020 10:00 | Kiseljak | 2 : 0 | NK Vitez | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
05.09.2020 10:00 | Žepče | 6 : 0 | Borac |
Gorica
Šipovo
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
05.09.2020 12:00 | Gorica | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
05.09.2020 12:00 | Vrbas | 0 : 3 | BSK | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš
|
05.09.2020 12:00 | Krajina | 4 : 1 | Lauš | ||||||
Polet - Krajišnik
Ramići
|
|
Čelinac
Čelinac
|
05.09.2020 12:00 | Polet - Krajišnik | 2 : 11 | Čelinac | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
05.09.2020 12:00 | Borac | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
05.09.2020 12:00 | Progres | 3 : 0 | Sloboda |
Neum
Neum
|
|
Leotar
Trebinje
|
05.09.2020 10:00 | Neum | 1 : 5 | Leotar | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Grude
Grude
|
05.09.2020 15:00 | Tomislav | 4 : 0 | Grude |
Mladost
Rogatica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
05.09.2020 12:00 | Mladost | 1 : 4 | Drina HE |
FA Academica
Sarajevo
|
|
Željezničar 2
Sarajevo
|
05.09.2020 | FA Academica | 2 : 1 | Željezničar 2 | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Jedinstvo
Ljubinići
|
05.09.2020 | Romanija | 3 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
05.09.2020 | Glasinac 2011 | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
05.09.2020 | Bambinosi | 7 : 2 | Mlade Nade | ||||||
Dar
Sarajevo
|
|
Radnik Hadžići
Hadžići
|
05.09.2020 | Dar | 4 : 1 | Radnik Hadžići | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Željezničar 1
Sarajevo
|
05.09.2020 | Ozren | 0 : 5 | Željezničar 1 |
Mladost (BS)
Bogutovo selo
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
05.09.2020 11:00 | Mladost (BS) | 0 : 0 | Mladost (VO) |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
05.09.2020 10:00 | Olimpik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Velež
Mostar
|
05.09.2020 15:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Velež | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
05.09.2020 15:30 | Zrinjski | 0 : 3 | Željezničar |
Željezničar
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
05.09.2020 10:00 | Željezničar | 0 : 4 | Borac | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
05.09.2020 10:00 | Borac | 0 : 7 | Željezničar Sport team | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
05.09.2020 10:00 | Sloboda | 0 : 3 | Tekstilac Kort | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
05.09.2020 10:00 | Modriča Alfa | 2 : 3 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
05.09.2020 10:00 | Kozara | 8 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
05.09.2020 10:00 | Polet 1926 | 3 : 1 | Ljubić | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
05.09.2020 10:00 | Sloga | 4 : 0 | Mineral |
Mladost Farma Prom
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
05.09.2020 11:30 | Mladost Farma Prom | 0 : 2 | BSK | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
05.09.2020 12:00 | Spartak 2013 | 1 : 0 | Lauš | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
05.09.2020 12:00 | Budućnost | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
05.09.2020 10:00 | Progres | 3 : 0 | Sloboda |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Borac
Šamac
|
05.09.2020 10:00 | Rudar 1925 | 0 : 4 | Borac | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
05.09.2020 10:00 | Drina | 6 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
05.09.2020 10:00 | Sloboda | 6 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
05.09.2020 10:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Radnik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Zenit
Bijeljina
|
05.09.2020 10:00 | Zvijezda 09 | 5 : 1 | Zenit | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
05.09.2020 10:00 | Podrinje | 5 : 1 | Jedinstvo |
Mladost (BS)
Bogutovo selo
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
05.09.2020 10:30 | Mladost (BS) | 5 : 1 | Mladost (VO) |
Rudar
Kamengrad
|
|
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
05.09.2020 11:30 | Rudar | 1 : 4 | Omladinac 75 Brekovica | ||||||
Kamenica
Kamenica - Bihać
|
|
Kolibri
Pokoj - Bihać
|
05.09.2020 11:30 | Kamenica | 6 : 0 | Kolibri | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.09.2020 11:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
05.09.2020 11:30 | Bihać | 14 : 0 | Omladinac (Sanica) |
Ćoralići
Ćoralići
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
05.09.2020 11:30 | Ćoralići | 0 : 2 | Mladost (P) | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
05.09.2020 11:30 | Mladost (V) | 0 : 3 | Krajišnik | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Gomila
Stijena
|
05.09.2020 11:30 | Krajina | 4 : 2 | Gomila |
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
05.09.2020 11:30 | Igman | 5 : 1 | Čapljina | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Velež
Mostar
|
05.09.2020 11:30 | Blagaj | 0 : 0 | Velež | ||||||
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
05.09.2020 11:30 | Branitelj | 5 : 0 | Stolac | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
05.09.2020 11:30 | Mostar | 0 : 1 | Zrinjski |
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
05.09.2020 11:00 | Eurofudbal | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Budućnost
Banovići
|
05.09.2020 11:00 | Betaklub Tango | 0 : 4 | Budućnost | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
05.09.2020 11:00 | Proleter | 0 : 5 | Zvijezda | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Radnički
Lukavac
|
05.09.2020 11:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Radnički | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
05.09.2020 11:00 | Slaven | 1 : 0 | Bratstvo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
05.09.2020 09:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Olimpik | ||||||
Unis
Vogošča
|
|
Igman
ilidža
|
05.09.2020 12:00 | Unis | 6 : 2 | Igman | ||||||
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
05.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 0 : 8 | Ilijaš |
Sarajevo 2
Sarajevo
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
05.09.2020 11:00 | Sarajevo 2 | 3 : 2 | Novi Grad 1 | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
05.09.2020 08:00 | Željezničar 2 | 0 : 1 | Famos | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Betaklub
Sarajevo
|
05.09.2020 13:30 | Sokolac | 0 : 1 | Betaklub |
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | Novi Grad 1 | 0 : 4 | AF Devetka | ||||||
Atletiko
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | Atletiko | 13 : 0 | Slavija | ||||||
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
05.09.2020 10:00 | FA Akademika | 0 : 15 | Famos | ||||||
Mlade Nade
Ilidža
|
|
Valter
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | Mlade Nade | 2 : 1 | Valter |
La Paz
Pazarić
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | La Paz | 2 : 2 | Vratnik | ||||||
KMN Vogošća
Vogošča
|
|
Jang Bojs
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | KMN Vogošća | 1 : 4 | Jang Bojs | ||||||
Sarajevo 3
Sarajevo
|
|
Omladinac
Doglode
|
05.09.2020 10:00 | Sarajevo 3 | 4 : 1 | Omladinac |
Proleter
Teslić
|
|
Radnik Urije
Urije
|
05.09.2020 11:30 | Proleter | 4 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
05.09.2020 11:30 | Željezničar | 0 : 8 | Borac (BL) | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
05.09.2020 11:30 | Borac (KD) | 0 : 17 | Željezničar Sport Team | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
05.09.2020 11:30 | Kozara | 5 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
05.09.2020 11:30 | Polet 1926 | 0 : 2 | Ljubić | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
05.09.2020 11:30 | Sloga | 2 : 1 | Mineral/Sporting |
Kolibri
Husino
|
|
Eurogol
Živinice
|
05.09.2020 10:00 | Kolibri | 4 : 2 | Eurogol | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
05.09.2020 10:00 | Eurofudbal | 2 : 4 | Sloboda | ||||||
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Budućnost
Banovići
|
05.09.2020 10:00 | Betaklub Tango | 7 : 0 | Budućnost | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
05.09.2020 10:00 | Proleter | 4 : 7 | Zvijezda | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Radnički
Lukavac
|
05.09.2020 10:00 | Tuzla City | 3 : 0 | Radnički | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
05.09.2020 10:00 | Slaven | 0 : 4 | Bratstvo |
Brotnjo
Čitluk
|
|
GOŠK
Gabela
|
05.09.2020 10:00 | Brotnjo | 3 : 3 | GOŠK | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
05.09.2020 10:00 | Igman | 0 : 1 | Čapljina | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Velež
Mostar
|
05.09.2020 10:00 | Blagaj | 0 : 5 | Velež | ||||||
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
|
Stolac
Stolac
|
05.09.2020 10:00 | Branitelj | 0 : 2 | Stolac |
Cim
Mostar
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
05.09.2020 10:00 | Cim | 3 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Velež
Mostar
|
05.09.2020 10:00 | Klis | 0 : 8 | Velež | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Sport talent
Mostar
|
05.09.2020 10:00 | Iskra | 0 : 7 | Sport talent | ||||||
Višići
Višići
|
|
Rama
Prozor - Rama
|
05.09.2020 10:00 | Višići | 0 : 5 | Rama | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
05.09.2020 10:00 | Turbina | 8 : 1 | Lokomotiva |
Sarajevo 2
Sarajevo
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | Sarajevo 2 | 1 : 0 | F.A. Akademika | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | Željezničar | 7 : 0 | Olimpik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Bambinosi 1
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | Sarajevo | 4 : 1 | Bambinosi 1 |
Olimp
Pale
|
|
Famos
Vojkovići
|
05.09.2020 10:00 | Olimp | 0 : 1 | Famos | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mlade nade
Ilidža
|
05.09.2020 10:00 | Željezničar | 6 : 0 | Mlade nade | ||||||
J Akademija
Sarajevo
|
|
Betaklub
Doglodi
|
05.09.2020 10:00 | J Akademija | 1 : 4 | Betaklub |
AF Devetka
Sarajevo
|
|
Valter
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | AF Devetka | 0 : 3 | Valter | ||||||
Unis
Vogošća
|
|
Šampioni
Ilidža
|
05.09.2020 10:00 | Unis | 2 : 8 | Šampioni | ||||||
Željezničar 3
Sarajevo
|
|
Mlade nade 2
Ilidža
|
05.09.2020 10:00 | Željezničar 3 | 0 : 5 | Mlade nade 2 |
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
05.09.2020 10:00 | F.A. Akademika | 1 : 2 | Romanija | ||||||
Dar
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | Dar | 5 : 0 | SAŠK Napredak | ||||||
La Paz
Pazarić
|
|
S.A. Ilijaš
ilijaš
|
05.09.2020 10:00 | La Paz | 5 : 2 | S.A. Ilijaš | ||||||
ŠF Soker
Sarajevo
|
|
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
|
05.09.2020 10:00 | ŠF Soker | 4 : 1 | Dobrinja |
Mašinac Trejs
Niš
|
|
Sloga
Zemun
|
05.09.2020 16:30 | Mašinac Trejs | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
05.09.2020 17:00 | Spartak | 6 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Požarevac
Požarevac
|
05.09.2020 17:00 | Zemun | 4 : 2 | Požarevac | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
05.09.2020 14:00 | Crvena zvezda | 7 : 0 | Kolubara | ||||||
TSC
Kanjiža
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
05.09.2020 16:30 | TSC | 4 : 0 | Vojvodina |
Mačva
Šabac
|
|
Majdanpek
Majdanpek
|
05.09.2020 17:00 | Mačva | 4 : 0 | Majdanpek | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Spartak DOO
Subotica
|
05.09.2020 17:00 | Loznica | 0 : 6 | Spartak DOO |
Budućnost
Podgorica
|
|
Breznica
Pljevlja
|
05.09.2020 17:00 | Budućnost | 3 : 3 | Breznica | ||||||
Cvetex
Berane
|
|
Ekonomist
Nikšić
|
05.09.2020 17:00 | Cvetex | 0 : 3 | Ekonomist |
Iskra
Bugojno
|
|
Modriča
Modriča
|
05.09.2020 17:00 | Iskra | 3 : 0 | Modriča | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
05.09.2020 14:00 | SFK 2000 | 2 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
05.09.2020 17:00 | Emina | 3 : 0 | Radnik Bumerang |
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Nević Polje
|
05.09.2020 16:30 | Sloboda | 2 : 4 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
FK Sloboda
Tuzla
|
05.09.2020 16:30 | Čelik | 2 : 1 | FK Sloboda |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Libero
Goražde
|
05.09.2020 17:30 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Libero | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
FK Sarajevo
Sarajevo
|
05.09.2020 16:00 | Troglav 1918 | 2 : 0 | FK Sarajevo |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Fortuna
Živinice
|
05.09.2020 14:00 | Banja Luka | 5 : 1 | Fortuna |
Borac
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
05.09.2020 19:00 | Borac | 3 : 0 | Kotor Varoš | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
05.09.2020 12:00 | Smeč | 3 : 1 | Balkana MP |
Derventa
Derventa
|
05.09.2020
|
Panter
Doboj
|
05.09.2020 | Derventa | : | Panter |
Bratunac
Bratunac
|
|
Mladost
Rogatica
|
05.09.2020 | Bratunac | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Rudo
Rudo
|
05.09.2020 14:00 | Libero | 3 : 0 | Rudo |
OOK Leotar
Trebinje
|
05.09.2020
|
Gacko 2
Gacko
|
05.09.2020 | OOK Leotar | : | Gacko 2 |