XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 350 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2020

Fudbal

20.09.2020 18:00 Sloboda : Sarajevo
16' Novi Pazar 1 : 0 Inđija
16' Rad 0 : 0 Javor Matis
20.09.2020 19:00 Zlatibor : Partizan
20.09.2020 21:00 Crvena zvezda : Voždovac
15' Spartak ŽK 0 : 0 Proleter
1.pol Sloboda 0 : 0 Sloga (T)
1.pol OFK Brdo 0 : 0 Proleter
1.pol Omarska 1 : 0 Mladost
1.pol Polet 1926 0 : 1 Sloga (S)
1.pol Vlasenica 2 : 0 Romanija
1.pol Stakorina 1 : 0 Mladost (G)
1.pol Jedinstvo 0 : 0 Budućnost
1.pol Mladost (R) 0 : 0 Velež
1.pol Glasinac 2011 0 : 0 Ilićka 01
1.pol Milići 0 : 0 Famos
20.09.2020 16:00 Naprijed : FSA
20.09.2020 16:00 Sloga : BSK
20.09.2020 16:00 Krajina : Mladost
20.09.2020 16:00 Lijevče : Gorica
20.09.2020 16:00 Svodna : Bratstvo
20.09.2020 16:00 Plamen : Sloga Nektar
20.09.2020 16:00 Hajduk (B) : Sloga (DP)
20.09.2020 16:00 Naša krila : Rudanka
20.09.2020 16:00 Crvena zvijezda : Ozren
20.09.2020 16:00 Vučijak : Skugrić
20.09.2020 16:00 Hajduk (K) : Ukrina
20.09.2020 16:00 Borac : Sloga (J)
20.09.2020 16:00 Čelopek : Tabanci
20.09.2020 16:00 Sloga : OFK Šekovići
20.09.2020 16:00 Omladinac : Zadrugar
20.09.2020 16:00 Podrinje : OFK Trnovica
20.09.2020 16:00 Jedinstvo : Partizan
20.09.2020 16:00 Sloboda : OFK Janja 2009
20.09.2020 16:00 Olimp : Rudo
20.09.2020 16:00 Sloboda : Kozara
20.09.2020 16:00 Omladinac : Borac
20.09.2020 16:00 Polet : Obradovac
20.09.2020 16:00 13 Skojevki : Mladi Krajišnik
20.09.2020 16:00 Biseri : Župa
20.09.2020 16:00 Torpedo : Potkozarje
20.09.2020 16:00 Borac : Kalemi
1.pol Rekreativo 1 : 0 Polet Krajišnik
20.09.2020 16:00 Gomionica : OFK Banja Luka
20.09.2020 16:00 Mladost : Budućnost
20.09.2020 16:00 Karanovac : Vrbas
20.09.2020 16:00 OFK Spartak 2013 : Omladinac
20.09.2020 16:30 FK Borac : Polet
20.09.2020 16:30 Zborište : OFK Pridjel
20.09.2020 16:30 Mineral : Zadrugar
20.09.2020 16:30 Rudar : Sloga
20.09.2020 16:30 BSK : Borac
20.09.2020 16:30 Liješće : Ozrenski sokolovi
20.09.2020 16:30 Zadrugar : Skugrić 1964
20.09.2020 16:30 Dobor : Trebavac
20.09.2020 16:30 Bratstvo : Mladost
20.09.2020 16:30 Pelagićevo : Crvena zvijezda
20.09.2020 16:30 Kladari Gornji : Sloga 73
20.09.2020 16:30 Budućnost : Omladinac
20.09.2020 16:30 Partizan 0 : 4 Crkvina
20.09.2020 16:30 Budućnost Red Star : Slijepčevići
20.09.2020 16:30 Zadrugar : Grčica
20.09.2020 16:30 Jugović : Jedinstvo
20.09.2020 16:30 Mladost : Obilić
20.09.2020 16:30 Gredice : OFK Brezik
20.09.2020 16:30 Borac : Crvena zvijezda
20.09.2020 16:30 Mladost : Majevica
20.09.2020 16:30 Mladost 2003 : Strijelac
20.09.2020 16:00 Proleter : Jedinstvo
20.09.2020 16:00 Balatun : Drina
20.09.2020 16:00 Kolektiv : Mladost
20.09.2020 16:00 Semberija : Priboj
20.09.2020 16:00 Panteri : Drina
20.09.2020 16:00 Obarska : Novo doba
20.09.2020 16:00 Miloš Obilić : OFK Magnojević
20.09.2020 16:00 Jasenica : Jardan
20.09.2020 16:00 Budućnost : Branjevo
20.09.2020 16:00 Jadar : Polet
20.09.2020 16:00 Birač : Radnički
20.09.2020 16:00 Borac : Pecka
20.09.2020 16:00 Ljubija : Radnik Urije
20.09.2020 16:00 Slaven : 7. Republika
20.09.2020 16:00 Berek 1975 : Mrakovica
20.09.2020 16:00 Moštanica : Kozara
20.09.2020 16:00 Rudar : Rasavci
20.09.2020 16:00 Brzi : OFK Ravan
20.09.2020 16:00 Knežopoljac : Podgrmeč
20.09.2020 16:00 Kiseljak : Gomjenica
20.09.2020 16:30 Vrbas : Borac
20.09.2020 16:30 Milan : Mladost
20.09.2020 16:30 Polet : OFK Nožičko
20.09.2020 16:30 Bratstvo : Budućnost
20.09.2020 16:30 Vilusi : Bratstvo
20.09.2020 16:30 Mladost : Bratstvo
20.09.2020 16:30 Romanovci : Stevan Dukić
20.09.2020 16:00 Budućnost : Gorica
20.09.2020 16:00 Kovačići 08 : Omladinac
20.09.2020 16:00 Stević Jovan : Ljeljenča
20.09.2020 16:00 Koridor 2011 : Piperci
20.09.2020 16:00 Magnojević 2001 : Jedinstvo
20.09.2020 16:00 Sloga 94 : Proleter
20.09.2020 16:00 OFK Batković : Sloga
20.09.2020 16:00 VSK : Ljeskovac
20.09.2020 16:00 Tavna : Sloga Junajted
20.09.2020 16:00 Polet : Glogovac
20.09.2020 16:00 Modran : Pobjeda
20.09.2020 11:00 Bobetino Brdo : Polet
20.09.2020 11:00 Mladost 5 : 0 Sava 04
20.09.2020 10:30 Mladen Perić 5 : 2 Lazarevica
20.09.2020 10:30 BUK 1 : 0 Sloga
20.09.2020 10:30 Sava 3 : 4 Koridor . Koviljuše
20.09.2020 10:30 Borac 1 : 6 Crnjelovo
20.09.2020 10:30 Nacional 2 : 7 Zenit
1.pol TOŠK 2 : 0 Bratstvo
1.pol Radnik 1 : 0 Vis Simm Bau
20.09.2020 15:30 Bosna : Dizdaruša
20.09.2020 15:30 Priluk : Mladost
20.09.2020 15:30 Prokosovići : Bosna
Poluvreme Gornji Rahić 1 : 0 Lokomotiva
20.09.2020 15:30 Kiseljak : Vlašić
20.09.2020 15:30 Rudar : FK Vitez
20.09.2020 15:30 Krajina : Brekovica 78
20.09.2020 15:30 Rudar : Vitez
20.09.2020 15:30 Mošćanica : Stupčanica
20.09.2020 15:30 Usora : Famos
20.09.2020 15:30 Borac : Natron
20.09.2020 15:30 Moševac : Pobjeda
20.09.2020 15:30 Azot : Ilijaš
20.09.2020 15:30 Troglav 1918 : Rama
20.09.2020 15:30 Klis : Brotnjo
20.09.2020 15:30 Ljubuški : Kamešnica
20.09.2020 Grude : Bjelopoljac
20.09.2020 Neum : Tomislav
20.09.2020 15:30 Željezničar : Borac
20.09.2020 15:30 Hajduk : Bok
20.09.2020 15:30 Mladost : Mladost
20.09.2020 15:30 Mladi zadrugar : Mladost
20.09.2020 15:30 Kostrč : Sloga
20.09.2020 15:30 Napredak : Frankopan
20.09.2020 15:30 Dragovoljac : Vitanovići 78
20.09.2020 15:30 19 srpanj : Sloga
20.09.2020 15:30 NK Vareš : NK Novi Šeher
20.09.2020 15:30 FK Borac Tetovo : NK Proleter
20.09.2020 15:30 NK Žepče : NK Čelik
20.09.2020 15:30 NK Nemila : NK Sporting
20.09.2020 15:30 NK Napredak : NK Fortuna
20.09.2020 Respekt 5 : 4 Bojnik
20.09.2020 Pofalićki : Vratnik
20.09.2020 Igman : El Tarik
20.09.2020 Jug : Butmir
20.09.2020 Hrid 3 : 3 Omadinac
20.09.2020 Baton : Mladost
20.09.2020 15:30 Mladost : Korpar
20.09.2020 15:30 HAŠK Napredak : Ravne
20.09.2020 15:30 Tramošnica : Posavina 108
20.09.2020 15:30 OFK Brčko : Dinamo 75
20.09.2020 15:30 Mladost : Mladost
20.09.2020 15:30 Jedinstvo : Sloga
20.09.2020 15:30 Jedinstvo : Doboj Istok
20.09.2020 15:30 Mladost 78 : Rijeka
20.09.2020 15:30 Trešnjevka : Mramor
1.pol Čelić 0 : 1 Mladost
20.09.2020 15:30 Ingram : Omladinac 68
1.pol Polet 1 : 0 Vražići 92
20.09.2020 16:30 Višići : Međugorje
20.09.2020 16:30 Blagaj : Branitelj
20.09.2020 16:30 Lokomotiva : Buna
20.09.2020 15:30 Šator : Rakitno
20.09.2020 15:30 Kupres 97 : Drinovci
20.09.2020 15:30 Junak : Šujica
20.09.2020 15:30 Podrinje : 25 maj
20.09.2020 15:30 Željezničar : Bukovik
20.09.2020 15:30 Rudar : Špionica 1953
20.09.2020 15:30 Mladost : Pribava
20.09.2020 15:30 BSK : Stjepan Polje
20.09.2020 15:30 Mladost : Polet
20.09.2020 15:30 Sloga : DSK
20.09.2020 15:30 Izbor : Graničar
20.09.2020 15:30 Mionica 85 : Trebava
20.09.2020 15:30 Željezničar : Ograđenovac
20.09.2020 15:30 Koraj : Sloboda
20.09.2020 15:30 12 decembar : Voćar
20.09.2020 15:30 OFK Vida : Napredak
20.09.2020 15:30 Biberovo Polje : OFK Međiđa
20.09.2020 15:30 Krušik : Kiseljak
20.09.2020 15:30 Budućnost : Vrana
20.09.2020 15:30 Napredak : Rainci
20.09.2020 15:30 Srnica : OFK Tuzla
20.09.2020 15:30 Rudar : Mladost
20.09.2020 15:30 Grivice : Slatina
20.09.2020 15:30 Brka 1948 : Zelinja 76
20.09.2020 15:30 Majevica : Sloboda
20.09.2020 15:30 Brčko 72 : Posavina
20.09.2020 11:00 Pasci 78 0 : 1 Memići
20.09.2020 10:00 Jablanica 4 : 2 Konjuh
20.09.2020 20:00 Dečić : Rudar
20.09.2020 18:00 Sutjeska : Zeta
20.09.2020 19:00 Podgorica : Jezero
20.09.2020 20:00 OFK Titograd : Iskra
20.09.2020 20:00 OFK Petrovac : Budućnost
58' Brest 2 : 1 Lorient
20.09.2020 21:00 Olympique Marseille : Lille
20.09.2020 15:00 Metz : Reims
59' Montpellier 2 : 1 Angers SCO
20.09.2020 17:00 Nantes : Saint-Etienne
20.09.2020 13:00 Nice 0 : 3 PSG
60' Strasbourg 0 : 0 Dijon
20.09.2020 15:30 RB Leipzig : Mainz 05
20.09.2020 18:00 Wolfsburg : Bayer 04
20.09.2020 13:00 Southampton : Tottenham Hotspur
20.09.2020 15:00 Newcastle United : Brighton
20.09.2020 17:30 Chelsea : Liverpool
20.09.2020 20:00 Leicester City : Burnley
20.09.2020 00:00 Levante : Atletico Madrid
20.09.2020 00:00 Sevilla : Elche
16' Huesca 0 : 1 Cádiz
20.09.2020 18:30 Granada : Deportivo Alavés
20.09.2020 21:00 Real Sociedad : Real Madrid
20.09.2020 18:30 Real Betis : Real Valladolid
20.09.2020 12:30 Parma 0 : 1 Napoli
20.09.2020 15:00 Genoa : Crotone
20.09.2020 18:00 Sassuolo : Cagliari
20.09.2020 20:45 Juventus : Sampdoria
20.09.2020 16:00 ŽGFK Lavice Dubočica : Majdanpek
20.09.2020 16:30 Heroj Polet : Radnički 2012
20.09.2020 16:00 Moskva : Spartak DOO
20.09.2020 10:00 Graničar : Višnjevac
20.09.2020 17:00 Osijek : Viktorija
20.09.2020 16:30 Neretva : Marjan
20.09.2020 16:30 Frankopan : Pregrada
20.09.2020 11:00 Katarina Zrinski : Dinamo
20.09.2020 16:00 Međimurje - Čakovec : Agram
20.09.2020 19:00 Varteks : Rijeka
20.09.2020 18:30 Velež : Široki Brijeg
20.09.2020 16:00 Krupa : Željezničar
20.09.2020 16:00 Zvijezda 09 : Željezničar Sport team
20.09.2020 12:00 Sloga 5 : 2 Mineral
20.09.2020 12:00 Gornji Rahić 6 : 0 Orašje
20.09.2020 12:00 Zvijezda 4 : 0 Jedinstvo
20.09.2020 12:00 Modriča 4 : 0 Proleter
20.09.2020 12:00 Radnički 0 : 1 Gradina
20.09.2020 12:00 Seona 0 : 7 Radnik
20.09.2020 12:00 Tuzla Siti 7 : 0 Slaven
20.09.2020 12:00 Bosna 0 : 1 Lokomotiva
20.09.2020 12:00 Sloga 1 : 4 Drina
20.09.2020 12:00 Podrinje 0 : 2 Budućnost
20.09.2020 12:30 Sutjeska 0 : 2 Sarajevo
20.09.2020 12:30 Igman 2 : 3 Rudar
20.09.2020 12:30 UNIS 1 : 1 Famos
20.09.2020 12:30 Famos 0 : 4 Novi Grad
20.09.2020 12:30 Vitez 2 : 1 Fortuna
20.09.2020 12:30 Romari 7 : 0 Travnik
20.09.2020 12:30 Krivaja 1 : 1 Kiseljak
20.09.2020 12:00 OFK Spartak 1 : 2 Jedinstvo
20.09.2020 12:00 Podgrmeč 1 : 2 Sloboda
20.09.2020 12:00 Krajina 1 : 0 Metalleghe BSI
20.09.2020 12:00 Omarska 1 : 0 Ljubić
20.09.2020 12:00 Borac 0 : 5 Kozara
20.09.2020 12:30 Igman 0 : 1 Branitelj
20.09.2020 12:30 Brotnjo 2 : 0 Stolac
20.09.2020 12:30 Čapljina 1 : 0 Grude
20.09.2020 10:00 Sloga 4 : 2 Mineral
20.09.2020 10:00 Gornji Rahić 6 : 1 Orašje
20.09.2020 10:00 Zvijezda 1 : 2 Jedinstvo
20.09.2020 10:00 Modriča Alfa 6 : 1 Proleter
20.09.2020 10:00 Radnički 1 : 4 Gradina
20.09.2020 10:00 Seona 0 : 5 Zvijezda 09
20.09.2020 10:00 Tuzla Siti 1 : 0 Slaven
20.09.2020 10:00 Bosna 2 : 1 Lokomotiva
20.09.2020 10:00 Sloga 0 : 4 Drina
20.09.2020 10:00 Podrinje 0 : 4 Budućnost
20.09.2020 10:00 Sutjeska 1 : 4 Sarajevo
20.09.2020 10:00 Igman 5 : 2 Rudar
20.09.2020 10:00 UNIS 4 : 1 Famos
20.09.2020 10:00 Famos 0 : 1 Novi Grad
20.09.2020 10:00 Vitez 6 : 2 Fortuna
20.09.2020 10:00 Romari 0 : 0 Travnik
20.09.2020 10:00 Krivaja 1 : 1 Kiseljak
20.09.2020 12:00 Progres : Čelinac
20.09.2020 10:00 OFK Spartak 5 : 0 Jedinstvo
20.09.2020 10:00 Podgrmeč 2 : 1 Sloboda
20.09.2020 10:00 Željezničar Sport team 10 : 1 OFK Brdo
20.09.2020 10:00 Krajina 2 : 0 Metalleghe BSI
20.09.2020 10:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Ljubić
20.09.2020 10:00 Borac 0 : 9 Kozara
20.09.2020 11:30 Sloga 2 : 0 Dubrave
20.09.2020 11:30 Sloga : Jedinstvo
20.09.2020 11:30 Crni vrh 0 : 3 Laktaši
20.09.2020 16:00 Posušje : Troglav 1918
20.09.2020 10:00 Igman 2 : 1 Branitelj
20.09.2020 10:00 Brotnjo 1 : 2 Stolac
20.09.2020 10:00 Čapljina 0 : 7 Grude
20.09.2020 12:00 Olimp 0 : 2 OFK Glasinac 2011
20.09.2020 11:00 ŠF Bambinosi 5 : 1 NK Jedinstvo
20.09.2020 20:00 FK Dar : FK Sarajevo
20.09.2020 17:00 NK Ozren : ŠF Mlade Nade
20.09.2020 11:30 Don Bosco 1 : 1 Sporting
20.09.2020 11:00 Trnovica 1 : 9 Milići
20.09.2020 11:00 Budućnost 1 : 3 Jedinstvo
20.09.2020 12:00 Banja Luka 1 : 1 Lokomotiva
20.09.2020 10:00 Fortuna 1 : 11 Modriča Alfa
20.09.2020 15:00 Modriča Alfa : Željezničar Sport team
20.09.2020 10:00 Sloga : Dubrave
20.09.2020 10:00 Sloga : Jedinstvo
20.09.2020 09:30 Budućnost 4 : 0 Lauš
20.09.2020 10:00 Progres 0 : 4 Čelinac
20.09.2020 10:00 Sloboda 5 : 0 Borac
20.09.2020 09:30 Olimp 7 : 0 Glasinac 2011
20.09.2020 10:15 LeoStars 0 : 8 Leotar
20.09.2020 10:00 Borac : Šekovići
20.09.2020 10:00 Trnovica 5 : 2 Milići
20.09.2020 10:00 Budućnost 1 : 1 Tabanci
20.09.2020 11:15 Jedinstvo 13 : 0 Brekovica
20.09.2020 11:15 Mladost 1938 1 : 0 Podgrmeč
20.09.2020 11:15 Ključ 8 : 0 Omladinac
20.09.2020 11:15 Sloga 3 : 2 Gomila
20.09.2020 10:00 Globus 1 : 5 Radnik
20.09.2020 12:00 AN Vrbas : Metalleghe BSI
20.09.2020 10:00 Travnik 6 : 0 Etna
20.09.2020 10:00 Vlašić 1 : 0 Iskra
20.09.2020 11:00 Mostar 2 : 1 Neum
20.09.2020 11:00 Zrinjski 4 : 0 Stolac
20.09.2020 11:00 Kolibri 1 : 0 Eurofudbal
20.09.2020 11:00 Proleter : Sloboda
20.09.2020 11:00 Gradina : Budućnost
20.09.2020 16:00 Jedinstvo : Olimpik
20.09.2020 10:00 Slavija 4 : 0 Igman
20.09.2020 10:45 Radnik 2 : 0 Ilijaš
20.09.2020 10:00 Betaklub 0 : 1 Bambinosi
20.09.2020 09:00 LeoStars 1 : 1 Leotar
20.09.2020 16:00 Modriča Alfa : Željezničar Sport team
20.09.2020 10:00 Kolibri 4 : 2 Eurofudbal
20.09.2020 10:00 Proleter 1 : 0 Sloboda
20.09.2020 10:00 Gradina 1 : 4 Budućnost
20.09.2020 09:30 Mostar 0 : 2 Neum
20.09.2020 09:00 Zrinjski 4 : 0 Stolac
20.09.2020 08:30 Iskra 0 : 4 Cim
20.09.2020 10:00 Višići 1 : 6 Velež
20.09.2020 10:00 Turbina 1 : 3 Sport talent
20.09.2020 14:30 Bubamara : Brnjaci
20.09.2020 15:00 Rijeka : Novi Travnik
20.09.2020 12:00 Travnik : Etna
20.09.2020 12:00 Vlašić : Iskra
20.09.2020 09:30 Sporting 0 : 1 Olimpik
20.09.2020 09:00 Radnik 1 : 1 Bambinosi
20.09.2020 10:00 Željezničar 3 : 1 Sarajevo
20.09.2020 09:30 J Akademija 0 : 2 Famos
20.09.2020 12:00 Betaklub : Mlade nade
20.09.2020 12:00 Željezničar : Valter
20.09.2020 08:30 Bambinosi 3 : 2 Mlade nade
1:0
15' Gol (Omarska)
Rosić Branko, na centaršut Panić Vedrana
1:0
13' Gol (Stakorina)
2:0
12' Gol (Vlasenica)
Milomir Milovanović
0:1
10' Gol (Sloga (S))
Prvi gol u mećevima Druge lige, Zapad koji se igraju danas postigli su fudbaleri Sloge,
2:0
8' Gol (Vlasenica)
igor Šargić
Domaćin je zatresao mrežu tima sa Pala.