XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 270 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2020

Fudbal

06.09.2020 17:00 Modriča 0 : 0 Sloboda
06.09.2020 16:30 Drina 1 : 0 Rudar Prijedor
06.09.2020 16:30 Dinamo 3 : 1 Trayal
06.09.2020 16:30 Sloga (K) 1 : 2 OFK Žarkovo
06.09.2020 13:00 Sloboda 5 : 0 Mladost
06.09.2020 17:00 OFK Brdo 1 : 1 Borac
06.09.2020 17:00 Omarska 1 : 1 Sloga (S)
06.09.2020 17:00 Polet 1926 2 : 0 Progres
06.09.2020 17:00 Vlasenica 0 : 1 Budućnost
06.09.2020 17:00 Stakorina 1 : 1 Velež
06.09.2020 17:00 Jedinstvo 5 : 0 Ilićka 01
06.09.2020 17:00 Mladost (R) 0 : 0 Famos
06.09.2020 17:00 Glasinac 2011 3 : 2 Milići
06.09.2020 17:00 Sloga 0 : 6 Gorica
06.09.2020 17:00 Krajina 1 : 0 Bratstvo
06.09.2020 17:00 Lijevče 3 : 1 Sloga Nektar
06.09.2020 17:00 Svodna 1 : 3 Crni vrh
06.09.2020 17:00 Plamen 3 : 0 OFK Lauš
06.09.2020 17:00 Rudanka 4 : 0 Sloga (DP)
06.09.2020 17:00 Hajduk (B) 5 : 1 Vranjak
06.09.2020 17:00 Naša krila 3 : 2 Ozren
06.09.2020 17:00 Crvena zvijezda 5 : 3 Ukrina
06.09.2020 17:00 Vučijak 4 : 1 Zvijezda
06.09.2020 15:30 Hajduk (K) 4 : 3 Sloga (J)
06.09.2020 17:00 OFK Šekovići 3 : 3 Tabanci
06.09.2020 17:00 Čelopek 1 : 4 Zadrugar
06.09.2020 17:00 Sloga 2 : 0 OFK Trnovica
06.09.2020 17:00 Omladinac 2 : 1 Mladost
06.09.2020 17:00 Podrinje 1 : 0 Lokomotiva
06.09.2020 17:00 Rudar 1925 2 : 2 Partizan
06.09.2020 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Sloboda
06.09.2020 16:30 Željeznica 3 : 2 Rudo
06.09.2020 17:00 Sloga DIPO 1 : 1 Kozara
06.09.2020 17:00 Laminci 0 : 2 Obradovac
06.09.2020 17:00 Omladinac 2 : 3 Mladi Krajišnik
06.09.2020 17:00 Polet 1 : 0 Župa
06.09.2020 17:00 13 Skojevki 0 : 0 Potkozarje
06.09.2020 17:00 Biseri 3 : 3 Kalemi
06.09.2020 17:00 Torpedo 6 : 2 Borac
06.09.2020 16:00 OFK Banja Luka 0 : 1 Polet Krajišnik
06.09.2020 17:00 Rekreativo 3 : 0 Budućnost
06.09.2020 17:00 Gomionica 2 : 2 Šnjegotina
06.09.2020 17:00 Mladost 4 : 0 Vrbas
06.09.2020 17:00 Borac 3 : 0 Omladinac
06.09.2020 17:00 Karanovac 0 : 7 OFK Spartak 2013
06.09.2020 17:00 FK Borac 6 : 1 Zadrugar
06.09.2020 17:00 Zborište 0 : 3 Sloga
06.09.2020 17:00 Mineral 7 : 0 Borac
06.09.2020 17:00 Rudar 6 : 1 Ozrenski sokolovi
06.09.2020 17:00 BSK 0 : 5 Liješće
06.09.2020 17:00 Posavina 4 : 2 Trebavac
06.09.2020 17:00 Zadrugar 4 : 0 Mladost
06.09.2020 17:00 Dobor 7 : 0 Crvena zvijezda
06.09.2020 17:00 Bratstvo 2 : 1 Sloga 73
06.09.2020 17:00 Pelagićevo 1 : 1 Omladinac
06.09.2020 17:00 Kladari Gornji 0 : 2 Crkvina
06.09.2020 17:00 Budućnost 4 : 1 Partizan
06.09.2020 17:00 Budućnost Red Star 4 : 2 Grčica
06.09.2020 17:00 Slijepčevići 2 : 3 Jedinstvo
06.09.2020 17:00 Zadrugar 2 : 3 Obilić
06.09.2020 17:00 Jugović 1 : 0 OFK Brezik
06.09.2020 17:00 Mladost 2 : 1 Crvena zvijezda
06.09.2020 17:00 Gredice 3 : 2 Majevica
06.09.2020 17:00 Borac 2 : 1 Strijelac
06.09.2020 17:00 Mladost 1 : 1 Mladost 2003
06.09.2020 17:00 Drina 2 : 0 Jedinstvo
06.09.2020 17:00 Proleter 1 : 1 Mladost
06.09.2020 17:00 Balatun 3 : 3 Priboj
06.09.2020 17:00 Kolektiv 1 : 2 Drina
06.09.2020 17:00 Semberija 2 : 3 Novo doba
06.09.2020 17:00 Panteri 6 : 1 OFK Magnojević
06.09.2020 17:00 Obarska 3 : 1 Miloš Obilić
06.09.2020 17:00 Jasenica 0 : 1 Branjevo
06.09.2020 17:00 Jardan 0 : 2 Polet
06.09.2020 17:00 Budućnost 4 : 3 Radnički
06.09.2020 17:00 Jadar 5 : 0 Pecka
06.09.2020 17:00 Birač 3 : 1 Borac
06.09.2020 17:00 Mladost 3 : 2 Borac
06.09.2020 17:00 Vrbas 3 : 3 OFK Nožičko
06.09.2020 17:00 Milan 2 : 4 Budućnost
06.09.2020 17:00 Polet 0 : 3 Bratstvo
06.09.2020 17:00 Budućnost 1 : 0 Omladinac
06.09.2020 17:00 Gorica 4 : 5 Ljeljenča
06.09.2020 17:00 Kovačići 08 2 : 2 Piperci
06.09.2020 17:00 Stević Jovan 2 : 1 Jedinstvo
06.09.2020 17:00 Koridor 2011 2 : 2 Proleter
06.09.2020 17:00 Magnojević 2001 2 : 3 Sloga 94
06.09.2020 17:00 Građanski 2 : 4 Ljeskovac
06.09.2020 17:00 OFK Batković 1 : 1 Sloga Junajted
06.09.2020 17:00 VSK 0 : 0 Glogovac
06.09.2020 17:00 Tavna 2 : 2 Pobjeda
06.09.2020 17:00 Polet 3 : 0 Modran
06.09.2020 16:30 Sloga 0 : 0 Lazarevica
06.09.2020 10:30 Mladen Perić 6 : 2 Koridor . Koviljuše
06.09.2020 16:30 BUK 2 : 5 Crnjelovo
06.09.2020 10:00 Sava 0 : 3 Zenit
06.09.2020 16:30 Borac 1 : 0 Nacional
06.09.2020 17:30 Romanovci 0 : 5 Stevan Dukić
06.09.2020 17:30 Bratstvo 4 : 1 Bratstvo
06.09.2020 17:30 Ratar 1 : 2 Mladost
06.09.2020 16:30 Radnik 2 : 0 Igman
06.09.2020 16:30 Orahovica 74 6 : 3 Dinamo
06.09.2020 16:30 Bosna 1 : 0 Mladost
06.09.2020 16:30 Priluk 2 : 0 Lokomotiva
06.09.2020 16:30 Prokosovići 1 : 3 Svatovac
06.09.2020 16:30 Gornji Rahić 8 : 1 Mramor
06.09.2020 16:30 Kiseljak 3 : 1 Busovača
06.09.2020 16:30 Rudar 2 : 1 Radnik
06.09.2020 16:30 Krajina 5 : 2 Vitez
06.09.2020 16:30 Kolina 2 : 0 Stupčanica
06.09.2020 16:30 Mošćanica 0 : 2 Famos
06.09.2020 16:30 Usora 0 : 1 UNIS
06.09.2020 16:30 Borac 2 : 0 Pobjeda
06.09.2020 16:30 Moševac 4 : 1 Ilijaš
06.09.2020 16:30 Stolac 5 : 1 Brotnjo
06.09.2020 16:30 Troglav 1918 3 : 1 Kamešnica
06.09.2020 16:30 Klis 7 : 0 Bjelopoljac
06.09.2020 16:30 Grude 0 : 5 Neum
06.09.2020 16:30 Željezničar 3 : 2 Mladost
06.09.2020 16:30 Hajduk 5 : 0 Mladost
06.09.2020 16:30 Bok 3 : 2 Mladost
06.09.2020 16:30 Mladost 4 : 2 Sloga
06.09.2020 16:30 Mladi zadrugar 4 : 1 Frankopan
06.09.2020 16:30 Kostrč 3 : 2 Vitanovići 78
06.09.2020 16:30 Napredak 2 : 1 Sloga
06.09.2020 16:30 Dragovoljac 2 : 3 19 srpanj
06.09.2020 16:00 NK Proleter 1 : 3 NK Novi Šeher
06.09.2020 16:00 NK Vareš 0 : 1 NK Čelik
06.09.2020 16:00 FK Borac Tetovo 4 : 0 NK Sporting
06.09.2020 16:00 NK Žepče 4 : 2 NK Fortuna
06.09.2020 16:00 NK Nemila 0 : 2 NK Napredak
06.09.2020 17:00 Saobraćajac 3 : 6 Butmir
06.09.2020 15:00 Jug 2 : 4 Mladost
06.09.2020 16:30 Mladost 3 : 0 Doboj Istok
06.09.2020 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Rijeka
06.09.2020 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Mramor
06.09.2020 16:30 Mladost 78 6 : 5 Mladost
06.09.2020 16:30 Trešnjevka 4 : 0 Omladinac 68
06.09.2020 16:30 Čelić 0 : 3 Vražići 92
06.09.2020 16:30 Ingram 0 : 2 Polet
06.09.2020 17:00 Višići 2 : 1 Iskra
06.09.2020 17:00 Kruševo 3 : 3 Buna
06.09.2020 17:00 Blagaj 5 : 0 Sport talent
06.09.2020 16:30 Podrinje 2 : 3 Bukovik
06.09.2020 16:30 25 maj 0 : 2 Špionica 1953
06.09.2020 16:30 Željezničar 4 : 2 Pribava
06.09.2020 16:30 Rudar 5 : 0 Stjepan Polje
06.09.2020 16:30 Mladost 1 : 0 Polet
06.09.2020 16:30 BSK 2 : 1 DSK
06.09.2020 16:30 Mladost 1 : 2 Sloga
06.09.2020 16:30 Izbor 0 : 3 Trebava
06.09.2020 16:30 Graničar 2 : 2 Ograđenovac
06.09.2020 16:30 Mionica 85 0 : 2 Sloboda
06.09.2020 16:30 Željezničar 5 : 1 Voćar
06.09.2020 16:30 Koraj 7 : 0 Napredak
06.09.2020 16:30 12 decembar 2 : 1 OFK Međiđa
06.09.2020 16:30 OFK Vida 2 : 1 Biberovo Polje
06.09.2020 16:30 Krušik 2 : 3 Vrana
06.09.2020 16:30 Kiseljak 2 : 1 Rainci
06.09.2020 16:30 Budućnost 3 : 4 OFK Tuzla
06.09.2020 16:30 Napredak 3 : 1 Mladost
06.09.2020 16:30 Srnica 1 : 1 Slatina
06.09.2020 16:30 Rudar 0 : 5 Mladost
06.09.2020 16:30 Grivice 2 : 1 Omazići 1937
06.09.2020 10:00 Jablanica 2 : 2 Borac
06.09.2020 17:00 Ibar 0 : 0 Jedinstvo
06.09.2020 17:00 Drezga 0 : 0 Igalo
06.09.2020 17:00 Mornar 2 : 0 Arsenal
06.09.2020 17:00 Bokelj 1 : 1 Kom
06.09.2020 17:00 Berane 0 : 3 Grbalj
06.09.2020 12:30 Fortuna 0 : 5 Banja Luka
06.09.2020 14:00 Crvena zvezda 7 : 0 Kolubara
06.09.2020 16:30 Jedinstvo 2014 2 : 3 ŽFU Zvezda B 2018
06.09.2020 16:30 ŽGFK Lavice Dubočica 3 : 0 Napredak Junior 2018
06.09.2020 17:00 Rad 0 : 1 Radnički 2012
06.09.2020 17:00 Heroj Polet 2 : 0 Moskva
06.09.2020 17:30 Zrinjski 3 : 2 Široki Brijeg
06.09.2020 16:30 Krupa 1 : 3 Olimpik
06.09.2020 12:00 Bratstvo 3 : 0 Orašje
06.09.2020 12:00 Sloga 4 : 0 Jedinstvo
06.09.2020 12:00 Gornji Rahić 3 : 0 Tekstilac Kort
06.09.2020 12:00 Zvijezda 3 : 0 Proleter
06.09.2020 12:00 Ilićka 01 0 : 0 Modriča
06.09.2020 12:00 Radnički 0 : 4 Radnik
06.09.2020 12:00 Gradina 2 : 0 Slaven
06.09.2020 12:00 Seona 2 : 2 Lokomotiva
06.09.2020 12:00 Tuzla Siti 3 : 0 Drina
06.09.2020 12:00 Bosna 1 : 3 Budućnost
06.09.2020 12:00 Sloga 0 : 0 Podrinje
06.09.2020 12:30 Bosna 6 : 1 Famos
06.09.2020 12:30 Goražde 2 : 3 Olimp
06.09.2020 12:30 Olimpik 1 : 0 UNIS
06.09.2020 12:30 Slavija 2 : 1 Sutjeska
06.09.2020 12:30 Famos 3 : 1 Rudar
06.09.2020 12:30 Rudar 0 : 10 Sarajevo
06.09.2020 12:30 FK Vitez 0 : 5 Romari
06.09.2020 12:30 Travnik 1 : 5 Iskra
06.09.2020 12:00 Jedinstvo 6 : 3 Brdo
06.09.2020 12:00 Podgrmeč 4 : 2 Metalleghe BSI
06.09.2020 12:00 Omarska 3 : 3 Borac
06.09.2020 12:30 Igman 2 : 0 Stolac
06.09.2020 12:30 Brotnjo 4 : 0 Čapljina
06.09.2020 14:30 Don Bosco 2 : 1 Novi Šeher
06.09.2020 18:00 Sarajevo 2 : 0 Radnik
06.09.2020 12:00 Krupa 0 : 4 Borac
06.09.2020 17:30 Široki Brijeg 0 : 3 Sloboda
06.09.2020 10:00 Bratstvo 3 : 0 Orašje
06.09.2020 10:00 Sloga 5 : 1 Jedinstvo
06.09.2020 10:00 Gornji Rahić 3 : 3 Tekstilac Kort
06.09.2020 10:00 Zvijezda 2 : 0 Proleter
06.09.2020 10:00 Ilićka 01 1 : 0 Modriča Alfa
06.09.2020 10:00 Radnički 1 : 6 Zvijezda 09
06.09.2020 10:00 Gradina 0 : 0 Slaven
06.09.2020 10:00 Seona 2 : 1 Lokomotiva
06.09.2020 10:00 Tuzla Siti 1 : 0 Drina
06.09.2020 10:00 Bosna 0 : 5 Budućnost
06.09.2020 10:00 Sloga 2 : 0 Podrinje
06.09.2020 10:00 Željezničar 5 : 2 Radnik (H)
06.09.2020 10:00 Bosna 3 : 3 Famos
06.09.2020 10:00 Goražde 1 : 2 Olimp
06.09.2020 10:00 Olimpik 0 : 2 UNIS
06.09.2020 10:00 Slavija 2 : 2 Sutjeska
06.09.2020 10:00 Famos 2 : 5 Rudar
06.09.2020 10:00 Rudar 0 : 5 Sarajevo
06.09.2020 10:00 FK Vitez 0 : 6 Romari
06.09.2020 10:00 Travnik 2 : 1 Iskra
06.09.2020 12:00 Polet - Krajišnik 2 : 11 Čelinac
06.09.2020 10:00 Jedinstvo 6 : 0 OFK Brdo
06.09.2020 10:00 Podgrmeč 2 : 1 Metalleghe BSI
06.09.2020 10:00 Željezničar Sport team 6 : 3 Ljubić
06.09.2020 10:00 Rudar Prijedor 7 : 1 Borac
06.09.2020 10:00 Igman 1 : 3 Stolac
06.09.2020 10:00 Brotnjo 3 : 1 Čapljina
06.09.2020 11:00 FA Akademika 2 : 1 FK Željezničar 2
06.09.2020 16:00 FK Romanija 3 : 4 NK Jedinstvo
06.09.2020 20:00 FK Dar 4 : 1 FK Radnik Hadžići
06.09.2020 17:00 NK Ozren 0 : 5 FK Željezničar 1
06.09.2020 11:00 Don Bosco 7 : 0 Novi Šeher
06.09.2020 11:00 Modriča Alfa 5 : 0 Iskra
06.09.2020 16:30 Lokomotiva 1 : 10 SFK 2000
06.09.2020 17:00 Radnik Bumerang 5 : 0 Emina
06.09.2020 16:00 Sarajevo 2 : 0 Radnik
06.09.2020 10:00 Krupa 0 : 0 Borac
06.09.2020 15:30 Široki Brijeg 1 : 1 Sloboda
06.09.2020 09:00 Naprijed 2 : 6 Omladinac
06.09.2020 12:00 Željezničar Sport tim 7 : 1 Čelinac
06.09.2020 10:00 Sloboda 6 : 1 Pelagićevo
06.09.2020 11:30 Mladost 1938 2 : 0 Ključ
06.09.2020 11:30 ABC 7 : 1 Željezničar
06.09.2020 11:30 Vitez 2 : 1 Sloga
06.09.2020 10:30 Mostar 0 : 1 Zrinjski
06.09.2020 11:00 Kolibri 1 : 4 Eurogol
06.09.2020 15:30 Gradina 0 : 0 Bambi
06.09.2020 15:00 Slavija 2 : 0 Radnik
06.09.2020 08:30 Akademika 1 4 : 0 Bambinosi
06.09.2020 10:00 Novi Grad 1 0 : 4 AF Devetka
06.09.2020 10:30 FA Akademika 0 : 15 Famos
06.09.2020 11:00 Mlade Nade 2 : 1 Valter
06.09.2020 10:00 Gradina 1 : 0 Bambi
06.09.2020 09:00 Mostar 1 : 6 Zrinjski
06.09.2020 10:00 Sporting 3 : 0 Radnik
06.09.2020 10:00 Novi Grad 0 : 0 Sarajevo
06.09.2020 10:00 Olimpik 0 : 5 Bambinosi

Odbojka

06.09.2020 11:00 Kotor Varoš 1 : 3 Prijedor
06.09.2020 13:00 Pliva 1 : 3 Borac
06.09.2020 Gradiška 0 : 3 Laktaši
06.09.2020 Smeč DN 3 : 0 Kozara
06.09.2020 Drina 2 3 : 0 Han Pijesak
06.09.2020 ŽOK Leotar 2 3 : 0 Zelengora
06.09.2020 14:00 Velež 3 : 0 Stakorina