3 : 0

Zrinjski pregazio Radnik

04.11.2017 Administrator DC

U 14. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine Zrinjski je na svom terenu ubjedljivo savladao Radnik, bilo je 3:0.

Handžić je u devetoj minuti zaprijetio golu gostiju, no ostalo je 0:0 da bi Plemići poveli u 22. minuti susreta preko MiloÅ”a Filipovića. Hadžić je u finiÅ”u prvog dijela izaÅ”ao sam na Pirića, no Å”utirao je preko gola da bi Filipović svojim drugim golom u 47. minuti udvostručio prednost mostarskog sastava.

Handžić je u 68. minuti susreta pogodio za 3:0 čime je postavljen konačan rezultat utakmice u Mostaru, te se Zrinjski izjednačio sa Širokim Brijegom na prvoj poziciji na tabeli sa 31 bodom. Zrinjski-Radnik 3:0 (Filipović 22', 47', Handžić 68')