Sloboda
Tuzla
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
20.05.2017 17:00 | Sloboda | 1 : 3 | Krupa | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
20.05.2017 17:00 | Radnik | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
20.05.2017 17:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Željezničar |
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
20.05.2017 17:30 | Kozara | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Podrinje
Janja
|
20.05.2017 19:00 | Borac | 2 : 1 | Podrinje | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Drina
Zvornik
|
20.05.2017 17:30 | Tekstilac Kort | 0 : 0 | Drina |
Sloga
Doboj
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
20.05.2017 17:30 | Sloga | 1 : 4 | Slavija | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Sutjeska
Foča
|
20.05.2017 17:30 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Sutjeska | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
20.05.2017 17:30 | Borac | 0 : 3 | Sloboda |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Velež
Nevesinje
|
20.05.2017 17:30 | Glasinac 2011 | 3 : 1 | Velež | ||||||
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
20.05.2017 17:30 | Jedinstvo (Bč) | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
20.05.2017 17:30 | Guber | 2 : 2 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
20.05.2017 17:30 | Drina HE | 5 : 1 | Mladost (BS) |
Sloga (T)
Trn
|
|
Ozren
Petrovo
|
20.05.2017 17:30 | Sloga (T) | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
BSK
Banja Luka
|
20.05.2017 17:30 | Sloboda | 0 : 3 | BSK | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
20.05.2017 17:30 | Mineral | 0 : 4 | Željezničar Sport Team | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Laktaši
Laktaši
|
20.05.2017 17:30 | Modriča | 3 : 4 | Laktaši |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
20.05.2017 17:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Jedinstvo |
Progres
Kneževo
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
20.05.2017 17:30 | Progres | 1 : 0 | Lijevče | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Brdo
Hambarine
|
20.05.2017 11:00 | Naprijed | 2 : 0 | Brdo |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
20.05.2017 17:30 | Vrbas | 3 : 2 | Džaja |
Borac
Mašići
|
|
Laminci
Laminci
|
20.05.2017 18:00 | Borac | 4 : 5 | Laminci | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Jablanica
Jablanica
|
20.05.2017 18:00 | 13 Skojevki | 6 : 0 | Jablanica |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
20.05.2017 17:00 | Koridor 2011 | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
20.05.2017 17:00 | Građanski | 1 : 1 | Obarska |
Iskra
Bugojno
|
|
Banjaluka
Banjaluka
|
20.05.2017 17:00 | Iskra | 1 : 0 | Banjaluka | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
20.05.2017 17:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | SFK 2000 |
Konjuh
Živinice
|
|
Vogošća
Vogošća
|
20.05.2017 20:00 | Konjuh | 10 : 0 | Vogošća | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
20.05.2017 20:00 | Borac M:TEL | 37 : 27 | Izviđač |