1 : 2

Neće ni sa kreča

26.08.2017 Administrator DC

U komÅ”ijskom duelu Drina je bila boljaĀ Ā Podrinje u Janji s 2:1. Poveli su gosti golom Nemanje Dragutinovića u 28. minutu. Domaćin do poravnanja stiže Ā u 40. Ā minuti. Strijelac je io rezervista Adnan Barjektarević.

Slađan Stupar je u 67. minutiĀ Ā ponovo pogodio mrežu Podrinja. Domaćin je Ā mogao da izjednačiĀ Ā dva minuta kasnije sa bijele tačke, Ā neprecizan je bio Ā Mladen Stjepanović.

Ā Podrinje (J) ā€“ Drina (Z) 1:2 (1:1)

Stadion: Podrinja u Janji. Gledalaca: 250. Sudija: Dako Burulija (Trebinje) . Strelci: Bajrektarević u 40. minutu za Podrinje (J), a Dragutinović u 28. i Stupar u 67. minutu. Žuti kartoni: Đokić, KarjaÅ”ević, Sajtanović (Podrinje), Ćulum, Molerović, Dragutinović, Vićić, Kostić, Marković, Lazić (Drina).

PODRINjE (J): S. Đurić , A. Đurić , Jusufović , Đokić , Vujić , Pavić Ā (od 38. Stjepanović ), Mulamustafić Ā (od 54. Arnautović ), Sajtanović , Čebić Ā (od 37. Bajrektarević ), BeÅ”irović , KarjaÅ”ević .

DRINA (Z): Vićić , Majlović , Musić (od 46. Lazić ), Ćulum , Stjepanović Ā (od 73. Kolaković), Marković , Stupar , Dragutinović , Jokić , Kostić Ā (od 73. Lupić ), Molerović .

Igrač takice: Nemanja Dragutinović (Drina).

Podrinje - Drina / Foto: Fejsbuk stranica FK Podrinje