2 : 0

Sarajevo bolje od Sitija

16.09.2018 Administrator DC

Ā Fudbalri Sarajeva pobijedili su sinoć na KoÅ”evu ekipu Tuzla SitiĀ sa 2:0, u susretu devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Sarajevo je doŔlo do pete pobjede u sezoni kojom je preuzelo lidersku poziciju na tabeli, s bodom prednosti nad Željezničarom koji susret devetog kola igra danas.

Domaći su dominirali toom cijelog meča, ali je susret je odlučen u drugom poluvremenu kada su postignuta oba gola. Sarajevo je povelo u 63. minuti golom Hebibovića, a konačan rezultat postavio je Handžić u 78. minuti.

Sarajevo je moglo ostvariti i ubjedljiviju pobjedu, ali je na golu Tuzle dobru partiju pružio Nevres Felzić, koji je u 37. minuti odbranio penal Velkoskom.