2 : 1
0 : 0
Na Sokocu je Glasinac stekao prednost od 2:1. Pogašali su za domaćina Blagojević i Nikolić.
90'
Utakmica završena
Završen meč na Sokocu. Domaćini porazili novajliju u ligi sa 2:1.
90'
Nema golova na Sokocu. I dalje je 0:0.
61'
Nema golova na Sokocu.
33'

Glasinac bolji od Stakorine

21.08.2018 Administrator DC

OFK „Glasinac 2011“ je juče na sokolačkoj „Bari“ bio bolji od novajlije u Drugoj ligi RS – grupa „Istok“, Stakorine iz Čajniča, pobijedivši sa 2:1. U prvom dijelu je bilo 0:0, da bi u drugom dijelu drugog poluvremena postignuta sva tri gola.

U narednom, 3.kolu, Glasinac putuje u Vojkoviće na megdan ekipi Famosa koja je nakon dva odigrana kola bez osvojenih bodova.

OFK „GLASINAC 2011″ SOKOLAC – FK „STAKORINA“ ČAJNIČE 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Blagojević Marko (67.minut), 2:0 Nikolić Dragan (80.minut), 2:1 Živković Stefan (90.minut)

Kolo: II
Stadion: „Bara“
Gledalaca: 100

Sudije: Maletić Stefan (Bijeljina), Lukić Dalibor (Bijeljina), Kapur Aleksandar (Brčko)
Delegat: Rašević Dalibor (Foča)

Žuti kartoni: M.Pejanović, Nikolić, Mi.Vujičić (OFK „Glasinac 2011“), Živković, Gigović, Baturan (FK „Stakorina“)

OFK „GLASINAC 2011“ SOKOLAC: Mi.Pajević, Pr.Pajević, M.Pejanović ŽK, Nikolić GOLŽK, Mi.Vujičić ŽK, Lizdek (od 46.min. Lukić), Kreštalica, Blagojević GOL, Živković, A.Pejanović (od 65.min. Bunijevac), Jovanović

Trener: Milan Renovica

FK „STAKORINA“ ČAJNIČE: Nešović, Baturan ŽK, Kotlaja, Blagojević (od 80.min. Ristanović), Todorović, Kajević, Tadić (od 89.min. Bjelogrlić), Jovanović, Živković GOLŽK(od 92.min. Simović), Gigović ŽK, Tanasković

Trener: Radenko Kovačević