1 : 0
Penal
Povrtanik u redove Glasinca Neđo Šuka postiže gol. Vode domaći sa 1:0.
19.minut'
Idu domaći do osvajanja tri boda. Golom Šuke dolaze do 2:0. Ovo je njegov drugi gol danas.
Utakmica završena

Sokočanima pripao komšijski okršaj (video)

25.03.2019 Slaviša Vukašinović

Komšijski derbi je opravdao očekivanja.

U lepoj fudbalskoj predstavi Glasinac je bio bolji i uknjižio nova tri boda protiv solidne ekipe Famosa.

Od početka susreta Sokočani su imali terensku inicijativu, što je donelo i rezultatsku prednost u 15 .minutu. Šuka je napravio solo prodor, pobegao svojim pratiocima i doneo radost svome timu.

Utakmica je rešena u 57.minutu kada je nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca siguran sa 11 metara bio najbolji akter ovog derbija Neđo Šuka .

II LIGA RS U FUDBALU GRUPA ISTOK

OFK GLASINAC 2011 - FAMOS   2:0 (1:0)

Stadion:Bara. Glerdalaca:150. Sudija: Stefan Maletić (Bijeljina) .Strelac: Šuka u 15 i 57. minutu iz penala. Žuti kartoni: Ma.Vujičić, Lizdek (OFK Glasinac 2011), Lučić, Baričanin, Stevanović (Famos)

OFK Glasinac 2011: Krunić ,Ma.Vujičić ,Jovanović , B.Lukić (od 56. Blagojević ), N.Lukić ,Kreštalica ,Šuka , Lizdek (od 80.Nikolić), Mi.Vujičić ,Bunijevac  (od 71.Ninković) ,A.Pejanović .

Famos: Jovičić ,Mrda ,Frganja  (od 46.Simović ) D. Lučić ,Baričanin ,Vitković , Mičić(od 24.Stojanović ) Otović, Bjelica , Ruduljić (od 68.N.Lučić), L.Stevanović .

Igrač utakmice:Neđo Šuka (OFK Glasinac)