Leicester Leicester
1 : 0

Pl: Pobjede favorita

14.09.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda upisali su pobjedu nakon tri utakmice bez trijumfa. Oni su savladali Lester sa 1-0.

Junajted je odlično počeo i imali su Ŕansu preko Pereire ali se Brazilac nije snaŔao. Potom se desio i ključni detalj na meču. RaŔford je iznudio jedanesterac u osmoj minuti a potom ga je i realizovao. Do kraja susreta bilo je Ŕansi i sa jedne i sa druge strane ali je Junajted slavio.

Čelsi je protutnjao ''Molinuom''. Oni su u gostima savladali Vulverhempton sa 5-2. Golom Tomorija i sa tri gola Ejbrahama, Čelsi je vodio sa 4-0. Pogocima Saisa i Kutronea, Vulvsi su smanjili. U samoj zavrÅ”nici Maunt pogađa za 5-2.

Ubjedljiv je bio i Totenhem. Oni su sa 4-0 savladali Kristal Palas. Sve je rijeŔeno u prvom poluvremenu kada je Son dao dva, Lamela jedan a jedan autogol postigao je Van Anholt.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Leicester