3.set
26 : 24

Borac porazio Radnik

23.11.2019 Administrator DC

Borac je porazio u Boriku Radnik iz Bijlejine sa 3:0,ali to nije bila ni malo laka pobjeda. Gosti iz Bijeljine su igrali dobro i mogli su uz malo sreće izvući povoljniji rezultat.

Prvi ste domaći su dobili dosta lako sa 25:19, a u naredna dva viđena je odlična i neizvjesna utakmica. Drugi set se igrao na razliku, a domaći ga dobijaju sa 36:34, da bi treći isto otiÅ”ao na razliku, ali su ga igrači Borca dobili 26:24. Meč je trajao 84 minute.

Borac ā€“ Radnik 3:0 (25:19,36:34,26:24)

Banjaluka. Dvorana: Borik: Sudije: Srđan Cvijanović, Samir Radončić.

Borac: Ćulumović, Amanović, Kljajić, Ajder, BudiÅ”a, Ilić, Kuzmanović, Puzić, Dejanović, Boeljac, Mitrović, Miodragović. Treneri: MiÅ”o Marijanović, Aleksandar Dakić.

Radnik: Vuković, GuÅ”ić, Ostojić, Milićević, Mitrović, Savić, Janjičić, Drljić, Manojlović. Treneri: Ognjen Manojlović, Vladimir Milićević.