4 : 2
1 : 1
Gol Milića kao da je pokrenuo Glasinac 2011. Postigli su dva pogotka u kratkom vremenskom periodu i vode sa 3:2.
55'
Rezultatski preokret na Sokocu. Milići vode sa 1:2.
50'
Izjednačenje na Sokocu. Tim Milića postiže pogodak.
28'
Fudbaleri Glasinca su na svom terenu poveli sa 1:0.
17'
Postava
Postava: Miroslav Vuković, Damjan Sušić, Srđan Borić, Dušan Ćirković, Nikola Ćirković, Slaviša Kandić, Đorđe Veljović, Đorđe Bogičević, Boban Jolović,. Na klupi: Dragan Radovanović, Stanoje Petković, Sergej Jurošević, Stanoje Petković
9'
Postava
Postava: Kristijan Krunić, Aleksandar Jolović, Dragan Lončarević, Stefan Dupljanin , Igor Petrović, Darko Gašević, Dejan Deurić, Aleksandar Pejanović, Nikola Popovac . Na klupi: Marko Lizdek , Ognjen Kreštalica , Predrag Pajević, Neđo Šuka , Nikola Rajić
5'
Protokol
Glavni sudija: Ikonić Aleksandar Delegat utakmice: Slagalo Petar Prvi pomoćni sudija: Kićić Predrag Drugi pomoćni sudija: Bošković Njegoslav
1'
0 0 pre 3 godine

Pobjeda Glasinca za vrh tabele

07.09.2020 M.Muharemović

OFK "Glasinac 2011"

Fudbaleri OFK „Glasinac 2011“ iz Sokoca pobijedili su, u okviru petog kola Druge lige Republike Srpske – grupa Istok, gostujuću ekipu Milića rezultatom 4:2.

Utakmicu na „Bari“ bolje otvaraju domaći i u 20. minuti stižu do vođstva pogotkom Dejana Deurića. Fudbaleri Milića uspjevaju vratiti rezultatski egal do kraja prvog poluvremena golom Damana Šušića, a na početku drugog perioda igre stižu i do prednosti od 2:1. Mrežu golmana Glasinca Kristijana Krunića pogodio je Slaviša Kandić.

Rezultatsku prednost fudbaleri Milića imali su do 54. minute kada se Nikola Rajića upisuje u listu strijelaca, a samo dva minuta kasnije Neđo Šuka postiže gol za 3:2 u korist Sokočana.
Konačan rezultat utakmice 4:2 i nova tri boda za Glasinac potvrdio je Dušan Renovica u sudijskoj nadoknadi.

Četvrtom pobjedom u sezoni Glasinac je zadržao prvo mjesto na tabeli sa 12 osvojenih bodova, koliko ima i FK „Budućnost“ iz Pilice.