12 : 15

Leo krenuo trijumfom

04.10.2020 Administrator DC

ŽOK Leotar

U 1. kolu Prve lige Republike Srpske u Banjaluci je ŽOK „Leotar“ pobijedio domaćina OK „Inova“ u setovima 2:3 (14:25, 25:22, 25:20, 26:24, 15:12).

Ovo je velika pobjeda mladih trebinjskih odbojkašica jer su u gostima pobijedile ekipu koja je prošle godine igrala u Premijer ligi BiH.

Trebinjke su prvi set dobile sa 14:25, ali su odbojkašice Inosa u drugom i trećem setu bile bolje i preokrenule rezultat u setovima na 2:1.

U četvrtom setu koji je trajao 29. minuta igračice Miša Pešića su odlično odigrale i dobile ga sa 24:26.

Peti odlučujući set Leotar je odigrao fantastično i na kraju ga dobio sa 15:12.

Ovaj prelijepi odbojkaški meč trajao je 121 minut.

Nakon utakmice trener Mišo Pešić imao je samo riječi hvale na račun svoje ekipe.

„Sve djevojke su dale sve od sebe i rezultat nije izostao. Hvala mojim djevojkama na prelijepoj odbojkaškoj večeri“, istakao je Pešić.

Trebinjke u narednom kolu dočekuju OK „Maglić“ iz Foče.

OK „Inova“: Turjanjanin, Davičević, Stojanović, Ružičić, Kisin, Stojković, Vuković, Kovačević, Udovčić, Glamočić, Sarić. Trener: Predrag Ćuk

ŽOK „Leotar“: Berak, Radović, Kukurić, Deretić, Mijović, Vulić, Vujović, Medan, Spahić, Jeremić. Trener: Mišo Pešić.

Izvor:trebinjelive.info