3 : 0

Za Totenhem je ipak 3-0 najneugodniji rezultat

18.10.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Totenhem i Vest Hema, odigrali su 3-3 u petom kolu Premijer lige.

Meč je fantastično počeo za Totenhem. Već u prvoj minuti, preko Sona poveli su sa 1-0. Do 16. minuta, bilo je 3-0 a Kejn je dao dva gola. Sve do 82. minute, Totenhem je čuvao prednost i iÅ”ao je ka pobjedi. A onda je uslijedio Å”ok.

Prvo je Balbuena pogodio za 3-1. Kada je Davidson Sančez postigao autogol za 3-2, krenula je panika za domaće. A u nadoknadi meča, gosti dolaze do boda. Junak je bio Lanzini koji je dao fantastiačn pogodak.

I iako je teorija Milana Živadinovića Barda da je 2-0 najopasniji rezultat, za Murinja i Totenhem je ipak 3-0 najopasniji rezultat bio.Ā

Sada Totenhem ima osam a Vest Hem sedam bodova.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Tottenham Hotspur West Ham United