2 : 1
0 : 1

Ihenačo nastavio igrati fudbal karijere i donio preokret Lesteru

26.04.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Lestera savladali su Kristal Palas u poslednjem susretu 33. kola Premijer lige. Lester je slavio sa 2-1 i to nakon preokreta.

Meč je počeo sjajno za goste. U 12. minuti Vilfred Zaha postigao je pogodak i donio je vodstvo svojoj ekipi. Gosti su na odmor otiÅ”li sa prednoŔću. U nastavku, ponovo Å”ou maestralnog Keleči Ihenača kooji je samo joÅ” jednom potvrdio da igra fudbal karijere.

Prvo je bivŔi fudbaler Mančester Sitija asistirao Kastanju za izjednačenje u 50. minuti. U 80. minuti Ihenačo postiže i pogodak i donosi preokret i pobjedu Lesteru.

Ovo je mnogo bitna pobjeda za ekipu Brendona Rodžersa jer su ostali u bitci za plasman u Ligu Ŕampiona naredne sezone.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leicester City Crystal Palace