2 : 1
Vode domaćini

Drina iščupala Bodove

09.10.2021 Administrator DC

Malobrojni poklonici fudbala u Višegradu su imali šta da vide. Palo je čal sedam pogodaka u okršaju domaće Drine HE  i gostiju iz Čajniča.

Domaći su poveli  već u 10. minuti golom Sergeja Loze, da bi on u 21. povisio na 2:0.

Nisu se gosti lako predavali, pa do odmora i oni tresu mrežu, a strelac je bio Milivoje Mrdak.  Igrala se 65. minuta kada je isti igrač poravnao na 2:2, a Jovica Dačević minut kasnije napravio rezultatski preokret,

Možda su gosti  ušli u nastavak nešto opuštenije smatrajući da imaju pobjedu u džepu, ali su ih golovima srušili Dalibor Damjanović i Nikola Batinić.

Drina HE – Stakorina 4:3 (2:1)

4:3  Višegrad. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 60. Sudija: Goran Lakić (Brčko). Strijelci: Sergej Lozo 10', Sergej Lozo 22', Dalibor Damjanović 74', Nikola Batinić 87', [FK Drina HE (Višegrad)]; Milivoje Mrdak 43', Milivoje Mrdak 65', Jovica Dačević 66', [FK Stakorina (Čajniče)]. Žuti kartoni: Bojan Ninković 19', Velibor Ždralo 27', Bojan Marković 44', Dejan Sarić 90', Sergej Lozo 90', [FK Drina HE (Višegrad)]; Milivoje Mrdak 16', Aleksandar Ristanović 57', Todor Tadić 62', Konstantin Katana 79', Nemanja Gigović 90', [FK Stakorina (Čajniče)];

Drina He : Nemanja Bojanović (G) , Velibor Ždralo , Miloš Bojat , Mirko Stanojčić (od 71' zamijenjen sa Nikola Batinić), Dalibor Damjanović , Bojan Marković (K) , Bojan Ninković (od 63' zamijenjen sa Slađan Simić), Sergej Lozo (od 90' zamijenjen sa Luka Pljevaljčić), Dejan Sarić , Bojan Krsmanović , Aleksa Gračanin

Stakorina : Stojan Nešović (G) , Stefan Milovanović (od 59' zamijenjen sa Nemanja Gigović), Viktor Racković , Aleksandar Milović (od 76' zamijenjen sa Dositej Obradović), Jovica Dačević , Todor Tadić , Konstantin Katana , Boban Kajević , Aleksandar Ristanović , Nikola Nešković , Milivoje Mrdak