2 : 1
Protokol
Glavni sudija: Bojan Mitrović (Bijeljina) Prvi pomoćni sudija: Luka Maletić (Bijeljina) Drugi pomoćni sudija: Četvrti sudija: Delegat: Petko Simić (Jasenica) Кontrolor suđenja:
Postava
Slobodan Živanović(G) , Kristijan Vuković , Slaviša Todorović , Milan Marinković , Vladan Tomić , Dragan Sekanić (K), Slobodan Lazić , Dragoslav Mihajlović , Milan Stevanović , Borislav Gligorević , Slobodan Simić , DOMAĆI TIM - REZERVE Mile Ilić(G) , Miroslav Mihajlović , Boban Simić ,
Postava
Žiko Šešlić(G) , Milorad Stamenić , Boris Bošković , Jovan Svitlica , Cvijetin Smiljanić , Nedeljko Mišković , Mirko Mišković , Milenko Bojić , Boris Ostojić , Mile Tadić (K), Stojko Kikić , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Nikola Marčeta , Marko Tadić , Bojan Berović , Zdravko Vujić , Marko Nikolić , Bogoljub Nedeljković ,

Todorović pogurao Partizan

13.04.2022 Administrator DC

Prvo poluvrijeme ove tvrde utakmice okončan je bez golova. Bilo je prilika na obje strane, ali su napadači bili neprecizni.

Nastavak je donio tri gola. Partizan je poveo sa 2:0 golovima Slavije Todorovića u 66. i 79. minuti, a jedini gol za goste dao je Cvijetin Smiljanić u 88. minuti.

Partizan – Omladinac 2:1 (0:0)

Donja Trnova. Stadion: *Donja Trnova*. Gledalaca: 40. Sudije: Bojan Mitrović (Bijeljina), Strijelci: Slaviša Todorović 66', Slaviša Todorović 79', [FK Partizan (Donja Trnova)]; Cvijetin Smiljanić 88', [FK Omladinac (Potočari)]. Žuti kartoni: Vladan Tomić 53', Milan Stevanović 90', [FK Partizan (Donja Trnova)]; Cvijetin Smiljanić 90', [FK Omladinac (Potočari)];

Partizan: Slobodan Živanović (G) , Kristijan Vuković , Slaviša Todorović , Milan Marinković , Vladan Tomić , Dragan Sekanić (K) , Slobodan Lazić , Dragoslav Mihajlović , Milan Stevanović , Borislav Gligorević , Slobodan Simić

Omladinac: Žiko Šešlić (G) , Milorad Stamenić , Boris Bošković , Jovan Svitlica , Cvijetin Smiljanić , Nedeljko Mišković (od 46' zamijenjen sa Zdravko Vujić), Mirko Mišković , Milenko Bojić (od 70' zamijenjen sa Bojan Berović), Boris Ostojić (od 70' zamijenjen sa Bogoljub Nedeljković), Mile Tadić (K) , Stojko Kikić (od 70' zamijenjen sa Nikola Marčeta)