Feyenoord
Rotterdam
|
|
Roma
Roma
|
15.02.2024 18:45 | Feyenoord | 1 : 1 | Roma | ||||||
Galatasaray
Istanbul
|
|
Sparta
Praha
|
15.02.2024 18:45 | Galatasaray | 3 : 2 | Sparta | ||||||
Shakhtar Donetsk
Donets'k
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
15.02.2024 18:45 | Shakhtar Donetsk | 2 : 2 | Olympique Marseille | ||||||
Young Boys
Bern
|
|
Sporting CP
Lisboa
|
15.02.2024 18:45 | Young Boys | 1 : 3 | Sporting CP | ||||||
Benfica
Lisboa
|
|
Toulouse
Toulouse
|
15.02.2024 21:00 | Benfica | 2 : 1 | Toulouse | ||||||
Lens
Lens
|
|
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
15.02.2024 21:00 | Lens | 0 : 0 | SC Freiburg | ||||||
Milan
Milano
|
|
Rennes
Rennes
|
15.02.2024 21:00 | Milan | 3 : 0 | Rennes | ||||||
Sporting Braga
Braga
|
|
Qarabağ Agdam
Baku
|
15.02.2024 21:00 | Sporting Braga | 2 : 4 | Qarabağ Agdam |
Molde
Molde
|
|
Legia Warsaw
Warszawa
|
15.02.2024 18:45 | Molde | 3 : 2 | Legia Warsaw | ||||||
Olympiacos
Piraeus
|
|
Ferencvaros
Budapest
|
15.02.2024 18:45 | Olympiacos | 1 : 0 | Ferencvaros | ||||||
Union Saint-Gilloise
Brussels
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
15.02.2024 18:45 | Union Saint-Gilloise | 2 : 2 | Eintracht | ||||||
Sturm Graz
Graz
|
|
Slovan Bratislava
Bratislava
|
15.02.2024 18:45 | Sturm Graz | 4 : 1 | Slovan Bratislava | ||||||
Ajax
Amsterdam
|
|
Bodø / Glimt
Bodø
|
15.02.2024 21:00 | Ajax | 2 : 2 | Bodø / Glimt | ||||||
Maccabi
Haifa
|
|
Gent
Gent
|
15.02.2024 21:00 | Maccabi | 1 : 0 | Gent | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Dinamo Zagreb
Zagreb
|
15.02.2024 21:00 | Real Betis | 0 : 1 | Dinamo Zagreb | ||||||
Servette
Carouge
|
|
Ludogorets
Razgrad
|
15.02.2024 21:00 | Servette | 0 : 0 | Ludogorets |
Gorštak
Kolašin
|
|
Nikšić
Nikšić
|
15.02.2024 19:00 | Gorštak | 1 : 3 | Nikšić | ||||||
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Olympico
Golubovci
|
15.02.2024 18:00 | Ulcinj | 11 : 0 | Olympico |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
15.02.2024 21:00 | Sarajevo | 7 : 2 | Brotnjo |
Jošavka
Čelinac
|
|
Starčevica
Banja Luka
|
15.02.2024 20:15 | Jošavka | 5 : 8 | Starčevica |
Rudar
Stanari
|
|
Brod
Brod
|
15.02.2024 19:30 | Rudar | 7 : 11 | Brod |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
15.02.2024 20:30 | Ljubinje | 8 : 13 | Tango |
Modriča Novopro
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
15.02.2024 15:00 | Modriča Novopro | 3 : 0 | Sloga |
Vogošća
Vogošća
|
|
Čapljina
Čapljina
|
15.02.2024 19:00 | Vogošća | 31 : 16 | Čapljina |