Jedinstvo
Bihać
|
|
GOŠK
Gabela
|
10.02.2024 13:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | GOŠK | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Laktaši
Laktaši
|
10.02.2024 15:00 | Posušje | 2 : 0 | Laktaši | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 13:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Slavija |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Mladost (L)
Lučani
|
10.02.2024 15:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Mladost (L) | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Voždovac
Beograd
|
10.02.2024 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Voždovac | ||||||
Železničar
Pančevo
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
10.02.2024 13:00 | Železničar | 2 : 2 | Novi Pazar | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Partizan
Beograd
|
10.02.2024 14:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Partizan |
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
|
|
Rogaška
Rogaška Slatina
|
10.02.2024 13:00 | Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Rogaška | ||||||
Domžale
Domžale
|
|
Bravo
Ljubljana
|
10.02.2024 15:00 | Domžale | 1 : 3 | Bravo | ||||||
Koper
Koper
|
|
Kalcer Radomlje
Radomlje
|
10.02.2024 17:30 | Koper | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Istra 1961
Pula
|
|
Osijek
Osijek
|
10.02.2024 15:00 | Istra 1961 | 1 : 0 | Osijek | ||||||
Gorica
Velika Gorica
|
|
Rijeka
Rijeka
|
10.02.2024 15:00 | Gorica | 0 : 2 | Rijeka | ||||||
Lokomotiva
Zagreb
|
|
Dinamo
Zagreb
|
10.02.2024 17:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Dinamo |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Villarreal
Villarreal
|
10.02.2024 14:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Villarreal | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Valencia
Valencia
|
10.02.2024 21:00 | Las Palmas | 2 : 0 | Valencia | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Girona
Girona
|
10.02.2024 18:30 | Real Madrid | 4 : 0 | Girona | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
10.02.2024 16:15 | Real Sociedad | 0 : 1 | Osasuna |
Lens
Lens
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
10.02.2024 17:00 | Lens | 3 : 1 | Strasbourg | ||||||
PSG
Paris
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
10.02.2024 21:00 | PSG | 3 : 1 | Lille |
Fulham
London
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
10.02.2024 16:00 | Fulham | 3 : 1 | Bournemouth | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Burnley
Burnley, Lancashire
|
10.02.2024 16:00 | Liverpool | 3 : 1 | Burnley | ||||||
Luton Town
Luton
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
10.02.2024 16:00 | Luton Town | 1 : 3 | Sheffield United | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Everton
Liverpool
|
10.02.2024 13:30 | Manchester City | 2 : 0 | Everton | ||||||
Nottingham Forest
Nottingham
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
10.02.2024 18:30 | Nottingham Forest | 2 : 3 | Newcastle United | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
|
10.02.2024 16:00 | Tottenham Hotspur | 2 : 1 | Brighton & Hove Albion | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Brentford
Brentford, Middlesex
|
10.02.2024 16:00 | Wolverhampton | 0 : 2 | Brentford |
Union Berlin
Berlin
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
10.02.2024 15:30 | Union Berlin | 1 : 0 | Wolfsburg | ||||||
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
Bayern München
München
|
10.02.2024 18:30 | Bayer 04 Leverkusen | 3 : 0 | Bayern München | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Darmstadt 98
Darmstadt
|
10.02.2024 15:30 | Borussia M'gladbach | 0 : 0 | Darmstadt 98 | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
Bochum 1848
Bochum
|
10.02.2024 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | Bochum 1848 | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
10.02.2024 15:30 | Augsburg | 2 : 2 | RB Leipzig | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
|
10.02.2024 15:30 | Werder Bremen | 1 : 2 | Heidenheim |
Cagliari
Cagliari
|
|
Lazio
Roma
|
10.02.2024 15:00 | Cagliari | 1 : 3 | Lazio | ||||||
Roma
Roma
|
|
Inter
Milano
|
10.02.2024 18:00 | Roma | 2 : 4 | Inter | ||||||
Sassuolo
Sassuolo
|
|
Torino
Torino
|
10.02.2024 20:45 | Sassuolo | 1 : 1 | Torino |
Doboj
Doboj
|
|
Derventa
Derventa
|
10.02.2024 20:45 | Doboj | 2 : 0 | Derventa |
Srbac
Srbac
|
|
Kozara
Grtadiška
|
10.02.2024 19:30 | Srbac | 3 : 6 | Kozara |
Teslić
Teslić
|
|
Viktorija
Ribnik
|
10.02.2024 18:00 | Teslić | 4 : 2 | Viktorija |
Beli anđeo
Popovo polje
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
10.02.2024 19:15 | Beli anđeo | 8 : 5 | Brčko Zdravlje |
Kalinovik
Kalinovik
|
|
Akademac
Trebinje
|
10.02.2024 18:00 | Kalinovik | 3 : 8 | Akademac | ||||||
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Medi. fakultet
Foča
|
10.02.2024 18:00 | Tango | 8 : 3 | Medi. fakultet | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
10.02.2024 19:00 | Glasinac | 7 : 3 | Ljubinje |
Bubamara
Cazin
|
|
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
|
10.02.2024 19:00 | Bubamara | 4 : 3 | Mujo Hrnjica |
Lilium
Doboj Istok
|
|
Drina
Goražde
|
10.02.2024 18:00 | Lilium | 7 : 0 | Drina | ||||||
Banovići
Banovići
|
|
Srebrenik
Srebrenik
|
10.02.2024 20:00 | Banovići | 5 : 2 | Srebrenik | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Kaskada
Gračanica
|
10.02.2024 21:00 | Lukavac | 5 : 3 | Kaskada |
Radnik 2022
Donji Vakuf
|
|
Tešanj
Tešanj
|
10.02.2024 19:00 | Radnik 2022 | 3 : 7 | Tešanj | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
10.02.2024 18:30 | Žepče | 5 : 1 | Iskra Vrbas |
Čapljina
Čapljina
|
|
Konjic
Konjic
|
10.02.2024 18:30 | Čapljina | 8 : 1 | Konjic | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.02.2024 18:00 | Seljak | 2 : 5 | Zrinjski |
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
FMP Soccerbet
Železnik
|
10.02.2024 17:00 | Cedevita Olimpija | 82 : 74 | FMP Soccerbet | ||||||
Split
Split
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
10.02.2024 19:00 | Split | 75 : 81 | Budućnost VOLI | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Krka
Novo Mesto
|
10.02.2024 21:00 | Cibona | 91 : 63 | Krka |
Metalac
Valjevo
|
|
Sloga
Kraljevo
|
10.02.2024 19:00 | Metalac | 89 : 84 | Sloga | ||||||
Vršac
Vršac
|
|
Dynamic BalkanBet
Beograd
|
10.02.2024 18:00 | Vršac | 98 : 93 | Dynamic BalkanBet | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
|
10.02.2024 19:00 | Spartak | 79 : 71 | Zlatibor Gold gondola | ||||||
Vojvodina mts
Novi Sad
|
|
Tamiš
Pančevo
|
10.02.2024 16:00 | Vojvodina mts | 100 : 65 | Tamiš | ||||||
OKK Beograd
Beograd
|
|
Sloboda
Užice
|
10.02.2024 19:00 | OKK Beograd | 83 : 100 | Sloboda |
Spars
Sarajevo
|
|
Posušje
Posušje
|
10.02.2024 17:00 | Spars | 90 : 59 | Posušje | ||||||
Borac Wwin
Banja Luka
|
|
Orlovik
Žepče
|
10.02.2024 21:00 | Borac Wwin | 78 : 70 | Orlovik |
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Jahorina
Pale
|
10.02.2024 18:00 | Sloboda 73 | 69 : 68 | Jahorina | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Rogatica
Rogatica
|
10.02.2024 20:00 | Sutjeska | 75 : 62 | Rogatica | ||||||
Olimp
Šekovići
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
10.02.2024 18:00 | Olimp | 0 : 20 | Budućnost BN | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Akademac
Banja Luka
|
10.02.2024 18:00 | Varda HE | 59 : 65 | Akademac |
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Jumper
Zenica
|
10.02.2024 15:00 | Igman | 60 : 75 | Jumper | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
10.02.2024 18:00 | Orlovi | 93 : 47 | RMU Banovići |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Budućnost
Bijeljina
|
10.02.2024 15:30 | Sloboda | 49 : 62 | Budućnost |
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
10.02.2024 17:00 | Modriča | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.02.2024 18:00 | Napredak | 3 : 0 | Radnik |
Maglić
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
10.02.2024 17:00 | Maglić | 3 : 2 | Drina | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Tempo
Ražljevo
|
10.02.2024 | Mladost | 0 : 3 | Tempo |
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Rudar
Pljevlja
|
10.02.2024 20:00 | Mediteran Bemaks | 1 : 3 | Rudar | ||||||
Galeb
Bar
|
|
Herceg Novi
Herceg Novi
|
10.02.2024 16:00 | Galeb | 0 : 3 | Herceg Novi | ||||||
Morača
Podgorca
|
|
Luka Bar
Bar
|
10.02.2024 18:30 | Morača | 1 : 3 | Luka Bar | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
10.02.2024 18:00 | Budućnost | 3 : 1 | Albatros |
Mostar
Mostar
|
|
Igman
Ilidža
|
10.02.2024 | Mostar | 0 : 3 | Igman | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
10.02.2024 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Kula Gradačac | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
10.02.2024 16:30 | Goražde | 1 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
10.02.2024 18:00 | Inova | 1 : 3 | Centar ORT |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
10.02.2024 14:30 | Libero | 3 : 0 | Bratunac |
Smeč
Novi Grad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
10.02.2024 13:00 | Smeč | 3 : 2 | Prijedor |
Modriča - Novoprom
Modriča
|
|
Igman
Istoćna Ilidža
|
10.02.2024 20:00 | Modriča - Novoprom | 3 : 0 | Igman |
Mladost
Rogatica
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
10.02.2024 14:00 | Mladost | 0 : 3 | HE na Drini |
Pliva
Šipovo
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.02.2024 12:00 | Pliva | 3 : 0 | Borac | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
10.02.2024 16:00 | Balkana MP | 0 : 3 | Kotor Varoš |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Inova
Banja Luka
|
10.02.2024 18:00 | Prijedor 2 | 0 : 3 | Inova | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Borac Star
Banja Luka
|
10.02.2024 20:00 | Gradiška | 3 : 0 | Borac Star | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
10.02.2024 11:30 | Laktaši | 3 : 2 | Ukrina |
Libero
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
10.02.2024 12:00 | Libero | 3 : 0 | Bratunac |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Jahorina
Pale
|
10.02.2024 18:00 | Han Pijesak | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Net
Vlasenica
|
|
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
|
10.02.2024 14:00 | Net | 3 : 1 | Slavija |
Mladost
Rogatica
|
|
Glasinac
Sokolac
|
10.02.2024 12:00 | Mladost | 2 : 3 | Glasinac |
Gacko
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
10.02.2024 12:00 | Gacko | 0 : 3 | Velež | ||||||
OOK Leotar
Trebinje
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
10.02.2024 14:30 | OOK Leotar | 1 : 3 | ŽOK Leotar | ||||||
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
10.02.2024 10:00 | Ljubinje - Bankom | 1 : 3 | Hercegovac |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
10.02.2024 16:00 | Krivaja | 28 : 29 | Borac M:TEL | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Gračanica
Gračanica
|
10.02.2024 19:00 | Hercegovina | 34 : 31 | Gračanica | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
10.02.2024 19:00 | Maglaj | 30 : 40 | Izviđač | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Goražde
Goražde
|
10.02.2024 18:00 | Konjuh | 35 : 31 | Goražde |
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.02.2024 19:00 | Sloga 2013 | 25 : 20 | Zrinjski | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
10.02.2024 18:30 | Borac | 33 : 22 | Knežopoljka | ||||||
Grude
Grude
|
|
Krajina
Cazin
|
10.02.2024 18:00 | Grude | 35 : 22 | Krajina | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
10.02.2024 19:00 | Hadžići | 36 : 25 | Izviđač | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilidža
Ilidža
|
10.02.2024 19:00 | Krivaja | 25 : 21 | Ilidža |
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | ŠF Winner | 0 : 2 | ŠF Tango | ||||||
FK Igman 1
Ilidža
|
|
OFK Biser
Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Igman 1 | 2 : 1 | OFK Biser | ||||||
OFK Biser
Sarajevo
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
10.02.2024 | OFK Biser | 6 : 0 | SFK 2000 | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
10.02.2024 | SK Tempo 1 | 10 : 1 | BAAP Sportivo | ||||||
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
|
SA Ilijaš
Ilijaš
|
10.02.2024 | ŠF Fair Play 2 | 2 : 0 | SA Ilijaš | ||||||
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
10.02.2024 | ŠF Winner | 4 : 4 | ŠF Fair Play 1 |
ŠF La Paz
Pazarić
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | ŠF La Paz | 2 : 4 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Lion
Rakovica
|
|
FK Igman 2
Ilidža
|
10.02.2024 | ŠF Lion | 0 : 7 | FK Igman 2 | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
ŠF Kickers
Sarajevo
|
10.02.2024 | OFK Mladost | 3 : 1 | ŠF Kickers | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
10.02.2024 | ŠF Tango | 0 : 4 | FK Famos | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
ŠF Mlade nade 2
Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Atletiko | 1 : 0 | ŠF Mlade nade 2 | ||||||
FK Čaja
Visoko
|
|
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Čaja | 3 : 1 | SK Tempo 3 | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | OFK Mladost | 1 : 3 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Kickers
Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
10.02.2024 | ŠF Kickers | 1 : 2 | ŠF La Paz |
OFK Biser 2
Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | OFK Biser 2 | 0 : 4 | SK Tempo 2 | ||||||
FK Romanija 1
Pale
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
10.02.2024 | FK Romanija 1 | 7 : 1 | FK Famos | ||||||
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
10.02.2024 | ŠF Tango 1 | 2 : 0 | ŠF La Paz | ||||||
OFK Biser 2
Sarajevo
|
|
OFK Biser 1
Sarajevo
|
10.02.2024 | OFK Biser 2 | 1 : 3 | OFK Biser 1 | ||||||
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
|
FK Radnik 1
Hadžići
|
10.02.2024 | FK Mlade nade 1 | 0 : 2 | FK Radnik 1 | ||||||
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | ŠF Tango 1 | 0 : 5 | SK Tempo 1 | ||||||
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
|
|
OFK Biser 1
Sarajevo
|
10.02.2024 | ŠF Fair Play 1 | 1 : 3 | OFK Biser 1 | ||||||
FK Unis
Vogošća
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
10.02.2024 | FK Unis | 9 : 0 | ŠF La Paz |
FK Radnik 3
Hadžići
|
|
ŠF Kickers
Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Radnik 3 | 0 : 6 | ŠF Kickers | ||||||
ŠF Piksi
Pale
|
|
OFK Biser 3
Sarajevo
|
10.02.2024 | ŠF Piksi | 2 : 1 | OFK Biser 3 | ||||||
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
|
FK Radnik 2
Hadžići
|
10.02.2024 | FK Mlade nade 2 | 0 : 6 | FK Radnik 2 | ||||||
FK Romanija 2
Pale
|
|
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Romanija 2 | 1 : 1 | ŠF Fair Play 2 | ||||||
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
|
ŠF Winner
Sarajevo
|
10.02.2024 | ŠF Fair Play 2 | 0 : 1 | ŠF Winner | ||||||
BAAP Sportivo
Sarajevo
|
|
ŠF Kickers
Sarajevo
|
10.02.2024 | BAAP Sportivo | 1 : 2 | ŠF Kickers | ||||||
ŠF Piksi
Pale
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
10.02.2024 | ŠF Piksi | 0 : 4 | OFK Mladost | ||||||
FK Igman
Ilidža
|
|
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Igman | 3 : 2 | SK Tempo 3 |
FK Čaja
Visoko
|
|
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Čaja | 1 : 4 | ŠF Kickers 1 | ||||||
FK Famos 1
Vojkovići
|
|
OFK Biser 1
Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Famos 1 | 1 : 4 | OFK Biser 1 | ||||||
FK Unis 1
Vogošća
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Unis 1 | 1 : 3 | ŠF Tango | ||||||
Mlade nade
Sarajevo
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | Mlade nade | 4 : 1 | SK Tempo 1 | ||||||
Fair Play
Sarajevo
|
|
OFK Biser 1
Sarajevo
|
10.02.2024 | Fair Play | 5 : 1 | OFK Biser 1 |
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
FK Igman 2
Ilidža
|
10.02.2024 | SK Tempo 2 | 0 : 5 | FK Igman 2 | ||||||
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
|
FK Unis 2
Vogošća
|
10.02.2024 | ŠF Tempo Ilijaš | 2 : 4 | FK Unis 2 | ||||||
ŠF Kickers 2
Sarajevo
|
|
FK Unis 2
Vogošća
|
10.02.2024 | ŠF Kickers 2 | 4 : 2 | FK Unis 2 | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
10.02.2024 | FK Atletiko | 1 : 1 | SK Tempo 2 |
FK Famos 2
Vojkovići
|
|
ŠF Lion
Rakovica
|
10.02.2024 | FK Famos 2 | 3 : 2 | ŠF Lion | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
FK Radnik 2
Hadžići
|
10.02.2024 | SK Tempo 3 | 0 : 7 | FK Radnik 2 | ||||||
OFK Biser 2
Sarajevo
|
|
La Paz 2
Pazarić
|
10.02.2024 | OFK Biser 2 | 1 : 3 | La Paz 2 |