Željo bolji od Sutjeske

Fudbaleri Želje i Sutjeske odigrali su jednu zanimljivu i efikasnu utakmici. Domaćin je bio bolji i trijumfovao zasluženo sa 4:2.

Gosti su odolijevali sve do 34. minute kada je njihovu mrežu zatresao Aleksandar Petrović.

Već nakon tri minute Željo je imao plus dva. Mrežu Sutjeske je pogodio Srđan Ružičić. Bio je to i rezultat drugo poluvremena, da bi u 60. minuti  Nikola Mojović prepolovio prednost domaćina.

Nisu fudbaleri Željezničara u tim trenucima paničili, već su nastavili igrati mirno i došli su do dva nova gola. Još jednom je strelac bio Aleksandar Petrović, a pogađao je i Luka Samardžija.

Do kraja susreta mlađani Branko Sekilić je golom samo ublažio poraz Sutjeske i postavio konačan rezultat, Željezničar – Sutjeska 4:2.

Željezničar – Sutjeska 4:2 (2:0)

Željezničar.Aleksa Stupar(G) , Bojan Sladojević , Milan Savanović , Danilo Savatić , Staša Baštić , Srđan Ružičić , Momir Zečević , Sergej Kalabić , Ognjen Stijaković , Aleksandar Petrović (K), Marko Blanuša. REZERVE: Veljko Tamidžija(G) , Đorđe Marković , Nikola Ćebić , Luka Samardžija , Đorđe Đogić , Nikola Šupić , Miloš Bajić ,

Sutjeska: Miloš Pajević(G) , Boško Radović , Nikola Mojović (K), Đorđe Okuka , Đorđe Milutinović , Zoran Obrenović , Nikola Danilović , Aleksa Stajić , Dejan Mojović , Stefan Arbinja , Ognjen Mojović . REZERVE: Darko Krnojelac(G) , Lazar Zečević , Marko Ivanović , Ognjen Pljevaljčić , Branko Sekulić ,

Krupa 5 : 0 Drina
Kozara 0 : 0 Tekstilac
Slavija 0 : 0 Sloboda
Budućnost 1 : 5 Zvijezda 09
Modriča Alfa 2 : 1 Omarska
Borac 0 : 0 Sloga