Krupa nastavlja da melje

Tim Krupe nastavlja da ruši protivnike. Pred četom Vladimira Ilića pala je i Omarska. Nije nakon prvog dijela susreta izgledalo da će gosti kući sa četiri lopte u mreži. Prvo poluvrijeme bilo je bez golova sve do 44. minute kada je Srđan Mrzić matirao Mladena Jokića.

Isti igrač je već u 52. minuti povećao prednost Krupe na 2:0, a Omarska je definitivno pala u finišu susreta. Prvo je Nebojša Babić u 86. minuti stigao do gola,  da bi Miloš Perović postigao konačan rezultat.

Krupa – Omarska 4:0 (1:0)

Krupa na Vrbasu. Stadion: 'Krupa'. Gledalaca: 0. Sudije: Stefan Maletić (Bijeljina), Strijelci: Srđan Mrzić 44', Srđan Mrzić 52', Nebojša Babić 86', Miloš Perović 89', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Žuti kartoni: Darko Zdjelar 27', [FK Omarska]; Isključenja: Vedran Panić 75' [FK Omarska];

Jrupa: Mladen Milošević (G) , Dimitrije Tvrdišić , Džafo Hadžić (od 77' zamijenjen sa Emanullah Blažević), Luka Babić (od 67' zamijenjen sa Marko Bundalo), Slobodan Đekić , Nebojša Babić , Nikola Mitrović (od 54' zamijenjen sa Miloš Perović), Srđan Mrzić (od 67' zamijenjen sa Kristijan Penić), Ljubiša Nikodinović , Ognjen Krneta , Nemanja Vidović (K) (od 77' zamijenjen sa Luka Banović)

Omarska: Mladen Jokić (G) (K) , Mario Ratković , Darko Zdjelar , Bojan Romanić (od 71' zamijenjen sa Dejan Nišević), Darko Romanić (od 87' zamijenjen sa Vladan Milaković), Vedran Panić , Borislav Grahovac , Dragan Romanić , Lukas Gavranović (od 71' zamijenjen sa Danijel Šunić), Miloš Stević (od 61' zamijenjen sa Anando Krecelj), Milan Vračar (od 61' zamijenjen sa Duško Stojnić)

Sloboda 1 : 0 Drina
Tekstilac 2 : 0 Zvijezda 09
Krupa 4 : 0 Omarska
Kozara 2 : 3 Sloga
Slavija 3 : 1 Sutjeska
Budućnost 1 : 3 Ljubić