Sloga i Leoar remizirali

Rukometaši Sloge odigrali su sa Leotarom iz Trebinja neriješeno 28:28. Utakmica je bila neizvjesna do samog kraja. Sloga je imala vođstvo većim dijelom meča. Treba reći da je Sloga bila desetkovana na bekovskim pozicijama dosta je nedostajao povrijeđeni kapiten Dušan Miličević. Nedavno je ligamente operisao Bojan Tulendić, on je odsutan već duže vrijeme i za njega tek slijedi period oporavka.
Sloga je u sedmom minutu imala vođstvo 5:1. U 14.minutu Slogina prednost iznosi oet golova 8:3. U toku je bio 20.minut kada Leotar smanjuje na 9:7. Sloga vraća četiri gola viška 13:9 (23.minut). A onda Trebinjci prave seriju 3:0 i prilaze na samo gol zaostatka 13:12. Dobojlije dodaju gas i na odmor odlaze sa prednošću 16:13.
Drugi dio gosti otvaraju mnogo bolje, rezultatom 7:3 u tom periodu dolazw u vođstvo 20:19. Domaći ubrzo uzvraćaju sa tri uzastopna gola za novo vođstvo 22:20. U 49.minutu Sloga je imala plus tri 24:21. Ali inda dolazi do pada u igri štoLeotar koristi za novi preokret 25:24 (53.minut). Ušlo se u neizvjesnu i uzbudljivu završnicu. Golovima mladog Nikole Stjepanovića i Stanka Stankovića Sloga pinovo vraća rezultat na svoju stranu 27:26 (57.minut). U 59.minutu na semaforu je stajalo 28:27 za Slogu. Leotar je u posljednje minutu stigao do poravnanja 28:28. Slogi je preostalo dvadesetak elundi da dođu do pobjede ali nisu uspjeli.
Na golu Sloge Milutin Bogdanović sakupio je 12 odbrana, skinuo je tri sedmerca, a kod gostiju Veselin Savović sakupio je 17 uspješnih intervencija. Najefikasniji kod domaćih bili su izvrani Dario Đenadija sa 9 i Stanko Stanković sa 6 golova. Kod gostiju najeikasniji su bili Marko Parežanin sa 9 i Žaljko Šukić sa 8 golova.

SLOGA - LEOTAR 28:28 (16:13)

Natkriveni stadion sportskih igara u Doboju. Gledalaca: 150. Sudije: Jovan Babić i Boislav Bogdanić (,oba iz Banja Luke). Delegat: Eldan Hurić (Goražde) Sedmerci: Sloga 4(4), Leotar 10(6). Isključenja,: Sloga 10, Leotar 4 minuta.
SLOGA: Milutin Bogdanović (12 odbrana, 3 sedmerca), Jovan Todorović 4(4), Radomir Stojanović 4, Ilija Krajina, Stanko Stanković 6, Vladan Marković 2, Đorđe Ristić, Nikola Stjepanović 1, Dario Đenadija 9, Emrah Muminović, Đorđe Radojčić, Rajko Maričić, Peđa Dejanović, Danilo Ristić 2, Andrej Lazić, Božidar Bajović ( 1 odbrana). Trener: Dejan Vasilić.
LEOTAR: Veselin Savović (17 odbrana), Aleksandar Milojević, Vladimi Stanković 3(1), Đorđe Ratković 1, Marko Parežanin 9(1), Đorđe Kukić 1, Dušan Berdović, Nikola Jovanović, Marko Anđušić, Božo Tepić 3, Patrik Pavičić 2, Radovan Uljarević 1, Željko Šukić 8(4). Trener: Dragiša Koraće ić.

Krivaja 33 : 32 Goražde
Izviđač 39 : 36 Sloga
Čapljina 28 : 42 Sloboda
Gračanica 39 : 34 Konjuh
Leotar 35 : 26 Maglaj
Borac M:TEL 26 : 24 Vogošća