Rogatičani ljuti na sudiju Stupića

Dosta je nezadovoljstva u redovima Mladosti, a nako susreta protiv Veleža u Nevesinju,  koji je završen bez pobe dnika, bilo je 1:1. Rogatičani su razočarani pojedinim odlukama glavnog sudije ovog meča Dalibora Stupića iz Trbebi nja  pa su  iz tog razloga  uputili prigovor na suđenje takičarskim organima FSRS, a izdali su i zvanično saopštenje u kome se između ostalog ističe:

- Analizirajući utakmicu trćeg kola druge lige RS ,grupa Istok, između Veleža i Mladosti, odigrane u Nevesinju, uočili smo niz nepravilnosti u suđenju na koje želimo da ukažemo .Drastično smo oštećeni u nekoliko navrata i mislimo da je to sve uticalo i na konačan rezultat ove utakmice. Igrao se 35. minut kada je naš golman Vuk Jolović zaradio crveni karton,  a razlog je bio navodno  što je  na loptu reagovao igranjem rukom van svog  kaznenog prostora , iako se odlično vidjelo da je Jolović intervenisao na loptu glavom otklanjajući opasnost od svog gola. Minut kasnije glavni sudija je izrekao javne opomene i podelio žute kartone po zapisniku Nenadu Tošoviću i Bobanu Obradoviću iako je na terenu opomenuo uz Tošovića, Darka Rosića, pa je tako u 48. minutu Obradović nakon navodne druge javne opomene zaradio isključenje. Dakle skoro celo drugo poluvreme naš tim je igrao sa devet igrača, što nam je znatno otežalo da održimo vođstvo koje smo imali,  pre čudnih odluka glavnog sudije, što  su domaći igrči u finišu utakmice iskoristili i uspeli da dođu do izjednačenja  .Nadamo se da će takmičarski organi FSRS pregledati svu dokumentaciju sa utakmice u Nevesinju i doneti ispravne odluke-kaže se na kraju saopštenjs FK Mladost iz Rogatice koga je potpiso predsednik kluba Željko Ćuzulan

Velež - Mladost / Foto: Radio Nevesinje

Ilićka 01 3 : 0 Mladost(BS)
Sloga 3 : 0 Guber
Velež 1 : 1 Mladost(R)
Mladost(G) 3 : 1 Proleter
Jedinstvo(Br) 2 : 0 Sloga Junajted
Glasinac 2011 3 : 3 Budućnost
Leotar 0 : 0 Famos