XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Ilićka 01 - Napredak 1:2
2 23.08.2015 17:00 Sloga Junajted - Ilićka 01 2:1
3 30.08.2015 16:30 Ilićka 01 - Proleter 7:0
4 05.09.2015 16:30 Famos - Ilićka 01 3:1
5 13.09.2015 16:00 Ilićka 01 - Jedinstvo (Bč) 0:0
6 20.09.2015 16:00 Mladost (R) - Ilićka 01 4:0
7 26.09.2015 15:30 Ilićka 01 - Jedinstvo (Br) 0:3
8 03.10.2015 15:30 Mladost (G) - Ilićka 01 3:2
10 17.10.2015 14:30 Podrinje - Ilićka 01 1:0
11 24.10.2015 14:00 Ilićka 01 - Glasinac 2011 2:0
12 31.10.2015 13:30 Lokomotiva - Ilićka 01 2:0
13 07.11.2015 13:30 Ilićka 01 - Rudar 2:0
14 14.11.2015 13:00 Ilićka 01 - Radnički (K) 1:0
15 22.11.2015 13:00 Mladost (BS) - Ilićka 01 2:1
16 05.03.2016 Napredak - Ilićka 01 5:2
17 12.03.2016 14:00 Ilićka 01 - Sloga Junajted 0:0
18 20.03.2016 14:30 Proleter - Ilićka 01 2:0
19 13.04.2016 15:30 Ilićka 01 - Famos 1:0
20 02.04.2016 15:00 Jedinstvo (Bč) - Ilićka 01 1:2
21 09.04.2016 15:30 Ilićka 01 - Mladost (R) 2:0
22 17.04.2016 15:30 Jedinstvo (Br) - Ilićka 01 2:1
23 23.04.2016 16:00 Ilićka 01 - Mladost (G) 1:0
25 30.04.2016 16:30 Ilićka 01 - Podrinje 1:1
26 07.05.2016 15:30 Glasinac 2011 - Ilićka 01 2:0
27 15.05.2016 16:30 Ilićka 01 - Lokomotiva 3:0
28 22.05.2016 17:00 Rudar - Ilićka 01 1:4
29 29.05.2016 17:00 Radnički (K) - Ilićka 01 1:0
30 05.06.2016 17:00 Ilićka 01 - Mladost (BS) 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga RS - Liga za opstanak Podrinje 28 18 6 4 60
2 Napredak 28 17 5 6 56
3 Famos 28 16 1 11 49
4 Mladost (BS) 28 11 7 10 40
5 Mladost (G) 28 9 12 7 39
6 Glasinac 2011 28 11 5 12 38
7 Proleter 28 12 2 14 38
8 Mladost (R) 28 11 4 13 37
9 Jedinstvo (Bč) 28 11 4 13 37
10 Jedinstvo (Br) 28 11 4 13 37
11 Ilićka 01 28 11 3 14 36
12 Sloga Junajted 28 11 2 15 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Radnički (K) 28 9 5 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Lokomotiva 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Rudar 28 8 6 14 30