XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2015 17:00 Podrinje - Famos 1:0
2 22.08.2015 17:00 Jedinstvo (Bč) - Podrinje 0:3
3 29.08.2015 16:30 Podrinje - Mladost (R) 3:0
4 05.09.2015 16:30 Jedinstvo (Br) - Podrinje 1:1
5 12.09.2015 16:00 Podrinje - Mladost (G) 1:1
7 26.09.2015 15:30 Podrinje - Rudar 3:0
8 03.10.2015 15:30 Podrinje - Glasinac 2011 0:1
9 10.10.2015 15:00 Lokomotiva - Podrinje 1:3
10 17.10.2015 14:30 Podrinje - Ilićka 01 1:0
11 25.10.2015 14:00 Radnički (K) - Podrinje 1:4
12 31.10.2015 13:30 Podrinje - Mladost (BS) 1:1
13 07.11.2015 13:30 Napredak - Podrinje 2:2
14 14.11.2015 13:00 Podrinje - Sloga Junajted 3:0
15 22.11.2015 13:00 Proleter - Podrinje 0:2
16 05.03.2016 Famos - Podrinje 0:1
17 12.03.2016 14:00 Podrinje - Jedinstvo (Bč) 2:0
18 20.03.2016 14:30 Mladost (R) - Podrinje 0:2
19 26.03.2016 14:30 Podrinje - Jedinstvo (Br) 3:0
20 02.04.2016 15:00 Mladost (G) - Podrinje 1:0
22 16.04.2016 15:30 Rudar - Podrinje 1:1
23 23.04.2016 16:00 Glasinac 2011 - Podrinje 1:0
24 27.04.2016 16:00 Podrinje - Lokomotiva 3:1
25 30.04.2016 16:30 Ilićka 01 - Podrinje 1:1
26 07.05.2016 16:30 Podrinje - Radnički (K) 3:0
27 15.05.2016 16:30 Mladost (BS) - Podrinje 1:0
28 22.05.2016 17:00 Podrinje - Napredak 2:0
29 29.05.2016 17:00 Sloga Junajted - Podrinje 2:3
30 05.06.2016 17:00 Podrinje - Proleter 6:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga RS - Liga za opstanak Podrinje 28 18 6 4 60
2 Napredak 28 17 5 6 56
3 Famos 28 16 1 11 49
4 Mladost (BS) 28 11 7 10 40
5 Mladost (G) 28 9 12 7 39
6 Glasinac 2011 28 11 5 12 38
7 Proleter 28 12 2 14 38
8 Mladost (R) 28 11 4 13 37
9 Jedinstvo (Bč) 28 11 4 13 37
10 Jedinstvo (Br) 28 11 4 13 37
11 Ilićka 01 28 11 3 14 36
12 Sloga Junajted 28 11 2 15 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Radnički (K) 28 9 5 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Lokomotiva 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Rudar 28 8 6 14 30