87 : 66

Igokeina mladost za 8/8 i obezbijeđeno prvo mjesto

30.05.2021 Đ. MaleÅ”ević

KoŔarkaŔi Igokee savladali su Borac sa 87-66 te su upisali i osmu pobjedu u Ligi 6.

Prvi period bio je poprilično izjednačen. Na krjau je pripao Igokei rezultatom 23-18. U drugom periodu Igokea je dodala gas te je do poluvremena doÅ”la do 15 poena prednosti. U trećem periodu nastavili su domaći sa sjajnom igrom te su sa +22 uÅ”li u poslednji period. U poslednjem periodu Bajić je dao minute mladim igračima ali rezultat nije trpio.

Talić je predvodio Igokeu sa 16 poena a Kondić je dodao 12. Odlični su bili i ostali mladi jer je Ilić imao devet, Simanić pet a Vuk BoÅ”ković četiri pena na debiju u prvom timu. Dejvis je predvodio Borac sa 13 poena.

Ovom pobjednom Igokea je osigurala prvo mjesto nakon regularnog dijela.