4 : 3
Postava
Aleksa Krsmanović(G) , Dejan Božović , Bojan Obradović , Bojan Marijanović , Bojan Lukić , Vidoje Mihajlović , Srđan Šarenac , Dositej Obradović , Luka Kojić , Aleksandar Furtula , Dejan Nikolić (K), DOMAĆI TIM - REZERVE Nikola Orašanin , Vitomir Marijanović , Dimitrije Perković , Nikola Miličević , Luka Jovanović ,
Postava
Strahinja Čobović(G) , Marko Vujičić , Dejan Deurić , Đorđe Gladanac , Stefan Radonja , Nikola Rajić , Siniša Škobo , Neđo Šuka , Miloš Vujičić (K), Dragan Lončarević , Srđan Čortan , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Nebojša Mirković , Mihailo Vuković , Sergej Beatović , Kristijan Petrić , Kristijan Krunić ,

Lukić donio bodove

18.05.2022 Slaviša Vukašinović

U odloženoj utakmici 22. kola drugoligaškog karavane Republike Srpske grupa Istok , a ujedno i komšijskom derbiju, fudbaleri Mladosti su stigli do još jedne pobede čime su  zadržali nadu za opstanak.

Kada su gosti iz Sokoca već u 11 . minutu stekli prednost od 2:0 prisutni gledaoci su pomislili da će ovo biti još jedno posrtanje  Rogatičana. Međutim to nije pokolebalo igrače Mladosti, prvo su smanjili prednost preko Lukića u 13. Minutu, a potom golom Bobana Obradović  8 minuta kasnije stigli do izjednačenja.

Do potpunog preokreta domaći igrači stižu u 51. minutu pogotkom Miličevića , ali se ni Sokočani ne predaju pa u 59. minutu golom Vukovića stižu do novog poravnanja rezultata.

I konačno u 65. minutu najbolji akter ovog susreta Bojan Lukić nakon lepe akcije postiže pogodak za veliku radost igrača i navijača Mladosti.

MLADOST (R)- GLASINAC 1936  4:3 ( 2:2)

Stadion: 9. januar. Gledalaca: 50.Sudija: Nemanja Jovičić (Istočni Stari Grad) . Strelci: Lukić 13. 65. B. Obradović 21.  Miličević 51. (Mladost) Radonja 9.  Gladanac 11. Vuković 59. (Glasinac 1936). Žuti kartoni: Nikolić (Mladost)

Mladost (R )- Krsmanović , Božović , B. Obradović  , B. Marijanović  (od 46. Perković ) Lukić  (od 79. V. Marijanović),  Mihajlović  (od 79. Jovanović), Šarenac, D. Obradović , Kojić , Furtula  (od 46. Miličević ).

Glasinac 1936 - Čobović , Ma. Vujičić , Deurić , Gladanac  , Radonja , Rajić  (od 46. Petrić), Škobo  (od 51. Beatović  ) Šuka,  (od 55. Mirković ),  Mi. Vujičić ,  Lončarević (od 51. Vuković ), Čartan .

Igrač utakmice: Bojan Lukić (Mladost )