Fejzić, KarjaÅ”ević, Mehmedović, TomaÅ”ević, Džafić, Čeliković, MiÅ”ić, Dofo, Fereira Moris i MeÅ”inović. Na klupi su ostali: Brajlović, Å ukilović, Nukić, Gavrić, Krpić, Nsue, VukuÅ”ić, Mehidić i MendeÅ”.
Ćetković, Ćorić, Begić, Mols, Vojnović, Subić, Lukić, Meleg, Ayaz, Milojević i VuÅ”urović. Na klupi su ostali: Pavlović, Cucin, Kujundžić, Strahinja, Cvijanović, Čavić, KulaÅ”in, Popara i Moraitis.
Odličan napada Krpića zaustavio je golman Ćetković.
Nema golova u prvom poluvremenu.

Borcu bod u Tuzli

16.04.2022 Administrator DC

U jednoj od lošijih ovosezonskih utakmica u Premijer ligi BiH, fudbaleri Tuzla Siti  i Borca rezultatom 0:0 su remizirali na Tušnju u okviru 26. kola Premijer lige BiH. Bila je to treća utakmica ovog kola koja je završena bez golova, od četiri odigrane, dok je u jedinoj preostaloj postignut svega jedan gol.

Fudbaleri Tuzla Sitija ušli su u utakmicu kao drugoplasirana ekipa lige, sa tri boda prednosti u odnosu na trećeplasirani Borac. Duel je, dakle, trebao biti derbi, ali...

U utakmici u kojoj smo gledali skoro kompletnih 90 minuta ničega, izdvaja se tek jedna velika šansa, koju je u 30. minuti promašio Sulejman Krpić, čiji je udarac iz 1 na 1 situacije odbranio Nikola Ćetković.

S druge strane, Borac je meč odigrao gotovo bez ikakve šanse, sve dok u finišu Jovo Lukić nije pogodio dio okvira gola gdje se spajaju stativa i prečka. Tuzlaci su nakon prekida imali priliku i preko Kobiea Morisa.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Tuzla City Borac