• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Dubrave lak zalogaj

Sloga (Srbac) - Dubrave

Fudbaleri srbačke Sloge savladali su proteklog vikenda na svom terenu sa ubjedljivih 5:1  ekipu Dubrava.

Od početka susreta Srpčani su preuzeli inicijativu, a to im se isplatilo u 12. minuti kada je Nikola Zec, pogodio glavom nakon kornera. Mladi fudbaler Sloge Andrej Cvinetić je u 22.minuti povećava prednost za 2:0.

U drugom poluvremenu Sloga je postigla tri pogotka.

U 47.minuti iskusni napadač  Predrag Travar koristi dobro akciju svoje ekipe i pogađa protivničku mrežu za 3:0.

Igrala se  52.minuti kada Jovan Remić s ruba kaznenog prostora izuzetno lijepo šutirao i pogađa za 4:0.

Počasni gol za goste postigao je Veljko Kisin u 86.minuti utakmice.

Vedran Nježić je dobru partiju krunisao golom na meču za konačnih 5:1 u 90. minuti.

Po završetku utakmice komentar je dao kapiten Sloge Srbac Radan Zelenac.

-Po idealnom terenu za igru, sve se poklopilo za ovakav rezultat i dobru utakmicu! Malo smo nervozno ušli u okršaj i sporo što je ekipa Dubrava iskoristila i napravila dvije poluprilike. Naš golman Dabić je vrhunski reagovao! Nakon toga ubacili smo u brzinu više i nakon sjajnih akcija došli do prednosti preko Zeca i Cvijetića, koji je iz utakmice u utakmicu sve bolji i vraća se u staru formu! Moram da pohvalim Andreja Cvijetića koji je vrhunski primjer kako se poslije teških povreda vraća u formu, a ove godine nam je eksplodirao Vedran Nježić koji ima potencijal za Premijer ligu, dobili smo puno i u Slavku Šariću i Davidu Ačiću, Nemanji Smiljaniću koji ove godine igraju na vrhunskim nivou! Trener Slavko Vujić nas je ukomponovao kako treba i rezultati su došli, naravno uz pratnju predsjednika Branka Grahovca, Željka Babića i ostale članove uprave! Ekipi Dubrava želim sve najbolje u nastavku prvenstva i  da im se zahvalim na fer i korektnoj igri! Sudije su bile na visini zadatka.