XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 186 utakmica za dan
Nedelja, 2 Jun 2019

Fudbal

02.06.2019 17:30 Dubrave 3 : 1 Karanovac
02.06.2019 17:30 Mladost 5 : 1 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Sloboda 3 : 0 Ljubić
02.06.2019 17:30 Sloga(D) 6 : 2 Polet 1926
02.06.2019 17:30 Omarska 4 : 0 Vranjak
02.06.2019 17:30 Borac 8 : 0 Ozren
02.06.2019 17:30 Sloga(T) 1 : 0 Laktaši
02.06.2019 17:30 Sloga(S) 1 : 5 Proleter
02.06.2019 17:30 Mladost(G) 2 : 1 Velež
02.06.2019 17:30 Jedinstvo(Br) 0 : 2 Mladost(R)
02.06.2019 17:30 Leotar 3 : 1 Drina HE
02.06.2019 17:30 Ilićka 01 0 : 3 Budućnost
02.06.2019 17:30 Glasinac 2011 2 : 0 Guber
02.06.2019 17:30 Famos 0 : 2 Proleter
02.06.2019 17:30 Stakorina 0 : 1 Jedinstvo(Bč)
02.06.2019 17:30 Krajina 2 : 0 Mladost
02.06.2019 17:30 Progres 5 : 3 Bratstvo
02.06.2019 17:30 Sloga 3 : 4 Lijevče
02.06.2019 17:30 OFK Lauš 3 : 4 Gorica
02.06.2019 17:30 BSK 1 : 4 Naprijed
02.06.2019 17:30 FSA 1 : 2 Partizan
02.06.2019 17:30 Čelinac 4 : 0 OFK Brdo
02.06.2019 17:00 Sloga 5 : 0 Vučijak
02.06.2019 17:00 Mineral 5 : 1 Zvijezda
02.06.2019 17:00 Željezničar 2 : 1 Hajduk
02.06.2019 17:00 Trebava 7 : 2 OFK Pridjel
02.06.2019 17:00 Skugrić 2 : 0 Sloga
02.06.2019 17:00 Crvena zvijezda 1 : 0 Rudanka
02.06.2019 17:30 Birač 2 : 1 Sloboda
02.06.2019 17:30 Jedinstvo 2 : 2 Omladinac
02.06.2019 17:30 Rudar 1925 2 : 2 Čelopek
02.06.2019 17:30 BSK Ledinci 3 : 2 OFK Šekovići
02.06.2019 17:30 Podrinje 2 : 2 Milići
02.06.2019 17:30 Majevica 2 : 1 Lokomotiva
02.06.2019 17:30 Vlasenica 3 : 4 Partizan
02.06.2019 17:30 OFK Trnovica 3 : 1 Mladost
02.06.2019 17:00 Podgrmeč 2 : 2 Gomjenica
02.06.2019 Brzi 3 : 0 Radnik
02.06.2019 17:00 Svodna 2 : 2 Plamen
02.06.2019 17:00 Slaven 3 : 2 Ljubija
02.06.2019 17:00 OFK Ravan 1 : 3 Mrakovica
02.06.2019 18:00 Sloga DIPO 3 : 0 Mladi Krajišnik
02.06.2019 18:00 Omladinac 1 : 6 Torpedo
02.06.2019 18:00 Tamaris 0 : 3 Kalemi
02.06.2019 18:00 Kozara 3 : 1 13 Skojevki
02.06.2019 18:00 Sloboda 3 : 1 Borac
02.06.2019 18:00 Biseri 5 : 4 Potkozarje
02.06.2019 17:00 Borac 3 : 0 Omladinac
02.06.2019 17:30 OFK Banja Luka 2017 0 : 9 Rekreativo
02.06.2019 17:30 Vrbas 5 : 0 Džaja
02.06.2019 17:30 Polet Krajišnik 4 : 3 Budućnost
02.06.2019 17:30 Sloga Nektar 1 : 0 Šnjegotina
02.06.2019 17:30 Sloga 73 4 : 2 Trebavac
02.06.2019 17:30 Bratstvo 4 : 2 Rudar
02.06.2019 17:30 Pelagićevo 1 : 5 Kladari Gornji
02.06.2019 17:30 Borac(K) 4 : 0 Borac(BL)
02.06.2019 17:30 Ukrina 2 : 1 Hajduk
02.06.2019 17:30 Borac(O) 3 : 2 Skugrić 1964
02.06.2019 17:30 Budućnost 3 : 4 BSK
02.06.2019 17:30 Jugović 3 : 0 Obilić
02.06.2019 17:30 Zadrugar 2 : 5 Gredice
02.06.2019 17:30 Sava 04 6 : 7 Mladost 2003
02.06.2019 17:30 Slijepčevići 3 : 1 Mladost(L)
02.06.2019 17:30 Crvena zvijezda 1 : 0 Mladost(S)
02.06.2019 17:30 OFK Brezik 0 : 0 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Grčica 2 : 1 Borac
02.06.2019 17:30 Miloš Obilić 1 : 0 Obarska
02.06.2019 17:30 Balatun 1 : 3 OFK Janja 2009
02.06.2019 17:30 Proleter 1 : 1 Drina
02.06.2019 17:30 Novo doba 5 : 1 OFK Magnojević
02.06.2019 17:30 Jedinstvo 4 : 3 Priboj
02.06.2019 17:30 Kolektiv 3 : 0 Semberija
02.06.2019 14:00 Pecka 3 : 0 Jasenica
02.06.2019 17:00 Jardan 3 : 2 Jadar
02.06.2019 14:00 Tabanci 3 : 0 Polet
02.06.2019 17:00 Budućnost 3 : 0 Branjevo
02.06.2019 17:00 Berek 1975 3 : 3 Moštanica
02.06.2019 17:00 Kozara 1 : 0 Rudar
02.06.2019 17:00 Kiseljak 0 : 3 Rasavci
02.06.2019 17:00 Polet 3 : 4 Ozrenski sokolovi
02.06.2019 17:00 Liješće 4 : 2 Zadrugar
02.06.2019 17:00 Željezničar 0 : 3 Zborište
02.06.2019 17:30 Omladinac 3 : 2 Posavina
02.06.2019 17:30 Mladost(ST) 4 : 5 Dobor
02.06.2019 17:30 Sloga 0 : 3 Crkvina
02.06.2019 17:30 Jedinstvo 6 : 3 Crvena zvijezda
02.06.2019 17:30 Građanski 7 : 6 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Polet 2 : 2 Kovačići 08
02.06.2019 17:30 Koridor 2011 1 : 3 Proleter
02.06.2019 17:30 Panteri 4 : 0 Magnojević 2001
02.06.2019 17:30 Sloga 2 3 : 0 Ostojićevo
02.06.2019 17:30 Drina 2 : 2 OFK Batković
02.06.2019 17:30 Glogovac 4 : 1 Polet
02.06.2019 17:30 Ljeskovac 3 : 0 Tavna
02.06.2019 17:30 Pobjeda 3 : 0 Borac
02.06.2019 17:30 VSK 3 : 4 Međaši
02.06.2019 17:30 FK Vitez 4 : 1 Busovača
02.06.2019 17:30 Rudar 2 : 2 Travnik
02.06.2019 17:30 Brekovica 78 2 : 1 Iskra
02.06.2019 17:30 Kiseljak 8 : 0 Podgrmeč
02.06.2019 17:30 Sloga 2 : 1 Vlašić
02.06.2019 Krajišnik 3 : 0 Bratstvo
02.06.2019 18:00 Dinamo 3 : 1 Odžak 102
02.06.2019 18:00 Mladost 2 : 1 Gradina
02.06.2019 18:00 Radnički 4 : 1 Bosna(M)
02.06.2019 18:00 Bosna(K) 4 : 2 Priluk
02.06.2019 18:00 Svatovac 1 : 1 Prokosovići
02.06.2019 18:00 Mramor 6 : 1 Sloga
02.06.2019 18:00 Seona 6 : 2 Čelić
02.06.2019 18:00 Budućnost 5 : 0 Lokomotiva
02.06.2019 17:30 Vis 2 : 0 Azot
02.06.2019 17:30 Ilijaš 2 : 3 Pobjeda
02.06.2019 17:30 Bosna Union 1 : 2 Borac
02.06.2019 17:30 Radnik 2 : 2 Moševac
02.06.2019 17:30 SAŠK Napredak 2 : 4 Krivaja
02.06.2019 17:30 Famos 0 : 3 Žepče
02.06.2019 17:30 Usora 5 : 2 Jedinstvo
02.06.2019 17:30 Branitelj 1 : 1 Brotnjo
02.06.2019 17:30 Stolac 1 : 2 Kamešnica
02.06.2019 17:30 Tomislav 4 : 1 Bjelopoljac
02.06.2019 17:30 Neum 5 : 2 Turbina
02.06.2019 17:30 Grude 2 : 0 Sloga
02.06.2019 17:30 Posušje 4 : 3 Rama
02.06.2019 17:30 Troglav 1918 1 : 3 Klis
02.06.2019 17:30 Bok 1 : 2 Dizdaruša
02.06.2019 17:30 Mladost(DS) 4 : 4 Vitanovići 78
02.06.2019 17:30 Mladost(S) 4 : 1 Kostrč
02.06.2019 Dubrave 0 : 3 Mladost (D)
02.06.2019 17:30 Napredak 3 : 3 Dragovoljac
02.06.2019 17:30 Orahovica 74 3 : 2 DSK
02.06.2019 17:30 Mladost(K) 4 : 6 Željezničar
02.06.2019 17:30 Polet 3 : 0 Vražići 92
02.06.2019 17:30 Doboj Istok 4 : 2 Mladost(T)
02.06.2019 17:30 Ingram 5 : 2 Mladost(B)
02.06.2019 17:30 Jedinstvo 2 : 4 Trešnjevka
02.06.2019 17:30 Proleter 2 : 0 Gornji Rahić
02.06.2019 14:30 Omazići 1937 3 : 1 Rijeka
02.06.2019 Radnički 1 : 9 Kolina
02.06.2019 BKB 2 : 3 Jahorina
02.06.2019 17:30 Drinovci 3 : 0 Šujica
02.06.2019 12:00 Rakitno 5 : 3 Kupres
02.06.2019 17:00 Višići 3 : 0 Mostar
02.06.2019 17:00 Blagaj 1 : 2 Kruševo
02.06.2019 17:30 Buna 5 : 1 Iskra
02.06.2019 17:30 Koraj 2 : 1 Biberovo Polje
02.06.2019 17:30 Voćar 2 : 0 OFK Vida
02.06.2019 17:30 Željezničar 2 : 3 Omladinac 68
02.06.2019 17:30 12 decembar 9 : 0 Graničar
02.06.2019 17:30 Jedinstvo 2 : 1 Ograđenovac
02.06.2019 17:30 Trebava 5 : 2 Izbor
02.06.2019 17:30 Sloboda 1 : 0 OFK Međiđa
02.06.2019 17:30 Bukovik 3 : 2 Sloga
02.06.2019 17:30 Špionica 1953 3 : 0 Mladost(P)
02.06.2019 17:30 Stjepan Polje 6 : 3 Rudar
02.06.2019 17:30 Mramor 6 : 1 Polet
02.06.2019 17:30 Mladost(D) 2 : 2 BSK
02.06.2019 17:30 Orahovica 77 2 : 2 Pribava
02.06.2019 17:30 Turija 0 : 3 25 maj
02.06.2019 17:30 Metalac 1 : 0 OFK Tuzla
02.06.2019 17:30 Napredak 3 : 2 Mladost(GŽ)
02.06.2019 17:30 Rudar 4 : 2 Slatina
02.06.2019 17:30 Srnica 5 : 0 Rainci
02.06.2019 17:30 Vrana 2 : 2 Mladost 78
02.06.2019 17:30 Grivice 3 : 2 Partizan
02.06.2019 13:00 Gornje Dubrave 3 : 0 Borac
02.06.2019 13:00 Budućnost 2 : 0 Toplice
02.06.2019 13:00 Konjuh 1 : 0 Jablanica
02.06.2019 17:00 Čelik 0 : 2 Velež
02.06.2019 12:00 Igman 3 : 0 Brotnjo
02.06.2019 16:00 Krupa 2 : 2 Široki Brijeg
02.06.2019 16:00 Sarajevo 2 : 0 Zrinjski
02.06.2019 16:00 Željezničar 5 : 1 Sloboda
02.06.2019 14:30 Mladost 4 : 2 Tuzla Siti
02.06.2019 10:00 Igman 2 : 1 Brotnjo
02.06.2019 14:00 Krupa 3 : 1 Široki Brijeg
02.06.2019 14:00 Sarajevo 2 : 0 Zrinjski
02.06.2019 14:00 Željezničar 3 : 1 Sloboda
02.06.2019 13:00 Mladost 2 : 0 Tuzla City
02.06.2019 10:00 Modriča 4 : 1 Proleter
02.06.2019 10:00 Polet 1926 1 : 3 Sloga(D)
02.06.2019 10:00 Željezničar 5 : 3 Tekstilac Kort
02.06.2019 11:30 Modriča 0 : 0 Proleter
02.06.2019 11:30 Polet 1926 1 : 3 Sloga
02.06.2019 11:30 Željezničar 2 : 1 Tekstilac Kort

Rukomet

02.06.2019 18:00 Kozara 35 : 25 Hercegovina
02.06.2019 18:00 Bijeljina 36 : 32 Čelinac
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.