XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 110 utakmica za dan
Nedelja, 9 Jun 2019

Fudbal

09.06.2019 17:30 Karanovac 5 : 0 Sloga(S)
09.06.2019 17:30 Proleter 2 : 4 Sloga(T)
09.06.2019 17:30 Laktaši 0 : 0 Borac
09.06.2019 17:30 Ozren 1 : 6 Omarska
09.06.2019 17:30 Vranjak 0 : 3 Sloga(D)
09.06.2019 17:30 Polet 1926 1 : 5 Sloboda
09.06.2019 17:30 Ljubić 2 : 2 Mladost
09.06.2019 17:30 Jedinstvo 1 : 0 Dubrave
09.06.2019 17:30 Velež 1 : 0 Stakorina
09.06.2019 17:30 Jedinstvo(Bč) 3 : 0 Famos
09.06.2019 17:30 Proleter 3 : 0 Glasinac 2011
09.06.2019 17:30 Guber 1 : 3 Ilićka 01
09.06.2019 17:30 Budućnost 2 : 1 Leotar
09.06.2019 17:30 Drina HE 6 : 2 Bratstvo
09.06.2019 17:30 Mladost(R) 0 : 1 Mladost(G)
09.06.2019 17:30 Mladost 1 : 0 Čelinac
09.06.2019 17:30 OFK Brdo 4 : 1 FSA
09.06.2019 17:30 Partizan 2 : 2 BSK
09.06.2019 17:30 Naprijed 3 : 7 OFK Lauš
09.06.2019 17:30 Gorica 3 : 1 Sloga
09.06.2019 17:30 Lijevče 1 : 2 Progres
09.06.2019 17:30 Borac 2 : 1 Krajina
09.06.2019 17:30 Sloboda 2 : 2 OFK Trnovica
09.06.2019 17:30 Mladost 5 : 4 Vlasenica
09.06.2019 17:30 Partizan 5 : 1 Majevica
09.06.2019 17:30 Lokomotiva 4 : 0 Podrinje
09.06.2019 17:30 Milići 1 : 1 BSK Ledinci
09.06.2019 17:30 OFK Šekovići 3 : 0 Rudar 1925
09.06.2019 17:30 Čelopek 1 : 0 Jedinstvo
09.06.2019 17:30 Omladinac 5 : 2 Birač
09.06.2019 18:00 Župa 0 : 3 Biseri
09.06.2019 18:00 Potkozarje 3 : 1 Sloboda
09.06.2019 18:00 Borac 2 : 5 Kozara
09.06.2019 18:00 13 Skojevki 3 : 0 Tamaris
09.06.2019 18:00 Kalemi 7 : 2 Omladinac
09.06.2019 18:00 Torpedo 1 : 3 Sloga DIPO
09.06.2019 17:30 Omladinac 1 : 4 Sloga Nektar
09.06.2019 17:30 Šnjegotina 2 : 4 Polet Krajišnik
09.06.2019 17:30 Budućnost 2 : 1 Vrbas
09.06.2019 17:30 Džaja 3 : 0 Borac
09.06.2019 17:30 Mladost Farmaprom 0 : 2 OFK Spartak 2013
09.06.2019 17:30 Rekreativo 4 : 1 Gomionica
09.06.2019 17:30 Grčica 3 : 2 Jugović
09.06.2019 17:30 Borac 3 : 4 OFK Brezik
09.06.2019 17:30 Jedinstvo 2 : 2 Crvena zvijezda
09.06.2019 17:30 Mladost(S) 1 : 1 Slijepčevići
09.06.2019 17:30 Mladost(L) 7 : 2 Sava 04
09.06.2019 17:30 Mladost 2003 5 : 5 Zadrugar
09.06.2019 17:30 Gredice 5 : 6 Obilić
09.06.2019 17:30 Kolektiv 6 : 5 Zadrugar
09.06.2019 17:30 Semberija 2 : 1 Jedinstvo
09.06.2019 17:30 Priboj 4 : 2 Novo doba
09.06.2019 17:30 OFK Magnojević 2 : 1 Proleter
09.06.2019 17:30 Drina 4 : 5 Balatun
09.06.2019 17:30 OFK Janja 2009 1 : 2 Miloš Obilić
09.06.2019 17:30 Obarska 4 : 0 Stević Jovan
09.06.2019 17:30 Posavina 5 : 0 Jedinstvo
09.06.2019 17:30 Crvena zvijezda 3 : 0 Sloga
09.06.2019 17:30 Crkvina 3 : 0 Mladost(ST)
09.06.2019 17:30 Zvijezda 1 : 5 Partizan
09.06.2019 17:30 Jedinstvo 2 : 9 Panteri
09.06.2019 17:30 Magnojević 2001 5 : 0 Koridor 2011
09.06.2019 17:30 Sloga 94 2 : 1 Ljeljenča
09.06.2019 17:30 Omladinac 1 : 5 Polet
09.06.2019 17:30 Kovačići 08 2 : 4 Građanski
09.06.2019 17:30 Ostojićevo 0 : 3 VSK
09.06.2019 17:30 Međaši 6 : 5 Pobjeda
09.06.2019 17:30 Borac 0 : 3 Ljeskovac
09.06.2019 17:30 Tavna 3 : 3 Glogovac
09.06.2019 17:30 Polet 3 : 0 Drina
09.06.2019 17:30 OFK Batković 1 : 2 Sloga 2
09.06.2019 18:00 Sloga(T) 1 : 3 Sloga(P)
09.06.2019 18:00 19 srpanj 1 : 0 Napredak
09.06.2019 Dragovoljac 3 : 0 Dubrave
09.06.2019 18:00 Mladost (D) 2 : 0 Mladost(S)
09.06.2019 18:00 Kostrč 5 : 0 Mladost(DS)
09.06.2019 18:00 Vitanovići 78 3 : 2 Bok
09.06.2019 18:00 Dizdaruša 5 : 0 Hajduk
09.06.2019 18:00 DSK 2 : 1 Omazići 1937
09.06.2019 18:00 Rijeka 7 : 0 Proleter
09.06.2019 18:00 Gornji Rahić 4 : 0 Jedinstvo
09.06.2019 18:00 Trešnjevka 4 : 1 Ingram
09.06.2019 18:00 Mladost(B) 2 : 2 Doboj Istok
09.06.2019 18:00 Mladost(T) 1 : 3 Polet
09.06.2019 18:00 Vražići 92 2 : 3 Mladost(K)
09.06.2019 18:00 Željezničar 1 : 2 Orahovica 74
09.06.2019 17:30 Ljubuški 3 : 0 Drinovci
09.06.2019 18:00 Biberovo Polje 3 : 0 Sloboda
09.06.2019 18:00 OFK Međiđa 1 : 0 Trebava
09.06.2019 18:00 Izbor 2 : 4 Jedinstvo
09.06.2019 15:00 Ograđenovac 3 : 4 12 decembar
09.06.2019 18:00 Graničar 2 : 4 Željezničar
09.06.2019 18:00 Omladinac 68 4 : 1 Voćar
09.06.2019 18:00 OFK Vida 5 : 1 Koraj
09.06.2019 18:00 Sloga 3 : 0 Turija
09.06.2019 18:00 25 maj 2 : 1 Orahovica 77
09.06.2019 18:00 Pribava 1 : 0 Mladost(D)
09.06.2019 18:00 BSK 2 : 1 Mramor
09.06.2019 18:00 Polet 1 : 1 Stjepan Polje
09.06.2019 18:00 Rudar 3 : 0 Špionica 1953
09.06.2019 18:00 Mladost(P) 4 : 1 Bukovik
09.06.2019 18:00 OFK Tuzla 4 : 3 Grivice
09.06.2019 18:00 Partizan 4 : 3 Vrana
09.06.2019 18:00 Mladost 78 2 : 1 Mladost(S)
09.06.2019 18:00 Rainci 3 : 1 Rudar
09.06.2019 18:00 Slatina 3 : 0 Napredak
09.06.2019 18:00 Mladost(GŽ) 3 : 0 Metalac
09.06.2019 15:00 OFK Spartak 2013 1 : 5 Mineral
09.06.2019 16:30 OFK Spartak 2013 1 : 0 Mineral

Rukomet

09.06.2019 17:00 Grude 30 : 30 Krivaja
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.