XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 82 utakmica za dan
Nedelja, 12 Jun 2022


Fudbal

Podgrmeč
Oštra Luka
1 : 1
Kiseljak
Koprivna
12.06.2022 18:00
Podgrmeč
1 : 1
Kiseljak
Borac (M)
Maglajani
1 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
12.06.2022 11:00
Borac (M)
1 : 0
Sloboda
Biseri
Čatrnja
2 : 5
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
12.06.2022 18:00
Biseri
2 : 5
Sloga DIPO
Kozara
Turjak
2 : 0
Torpedo
Cerovljani
12.06.2022 18:00
Kozara
2 : 0
Torpedo
Omladinac
Brestovčina
1 : 3
Potkozarje
Aleksandrovac
12.06.2022 18:00
Omladinac
1 : 3
Potkozarje
Laminci
Laminci
3 : 1
Bratstvo
Kozinci
12.06.2022 18:00
Laminci
3 : 1
Bratstvo
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 2
Grčica
Brčko
12.06.2022 18:00
OFK Brezik
3 : 2
Grčica
Obilić
Krepšić
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
12.06.2022 18:00
Obilić
3 : 0
Mladost 2003
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 0
Mladost (L)
Lončari
12.06.2022 18:00
Bobetino Brdo
3 : 0
Mladost (L)
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 4
Strijelac
Tutnjevac
12.06.2022 18:00
Crvena zvijezda
2 : 4
Strijelac
Gredice
Gredice
1 : 1
Majevica
Lopare
12.06.2022 18:00
Gredice
1 : 1
Majevica
Jedinstvo
Koretaši
3 : 0
Jugović
Gredice
12.06.2022 18:00
Jedinstvo
3 : 0
Jugović
Drina (A)
Amajlije
5 : 2
Obarska
Velika Obarska
12.06.2022 18:00
Drina (A)
5 : 2
Obarska
Ljeskovac
Ljeskovac
5 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
12.06.2022 18:00
Ljeskovac
5 : 1
Jedinstvo
Drina (B)
Batar
2 : 1
Panteri
Zagoni
12.06.2022 18:00
Drina (B)
2 : 1
Panteri
Novo doba
Čardačine
1 : 5
Sloga 94
Bijeljina
12.06.2022 18:00
Novo doba
1 : 5
Sloga 94
Kolektiv
Međaši
1 : 0
Semberija
Popovi
12.06.2022 18:00
Kolektiv
1 : 0
Semberija
Balatun
Balatun
3 : 0
Priboj
Priboj
12.06.2022 18:00
Balatun
3 : 0
Priboj
Piperci
Piperci
3 : 0
Modran
Modran
12.06.2022 10:30
Piperci
3 : 0
Modran
Klis
Buturović Polje
1 : 0
Radnički
Lukavac
12.06.2022 17:30
Klis
1 : 0
Radnički
Stupčanica
Olovo
3 : 0
NK Iskra
Bugojno
12.06.2022 17:30
Stupčanica
3 : 0
NK Iskra
Napredak
Matići
3 : 0
Kostrč
Kostrč
12.06.2022 17:30
Napredak
3 : 0
Kostrč
Sloga
Prud
6 : 2
Dragovoljac
Novo Selo
12.06.2022 17:30
Sloga
6 : 2
Dragovoljac
Trešnjevka
Maoča
2 : 3
Mladost (P)
Puračić
12.06.2022 18:00
Trešnjevka
2 : 3
Mladost (P)
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
2 : 2
Omladinac 68
Mionica
12.06.2022 18:00
Mladost (GŽ)
2 : 2
Omladinac 68
Slatina
Bašigovci
3 : 0
Mladost (B)
Velika Brijesnica
12.06.2022 18:00
Slatina
3 : 0
Mladost (B)
Sloga
Tojšići
6 : 1
Rijeka
Šerići
12.06.2022 18:00
Sloga
6 : 1
Rijeka
Trebava
Donja Zelinja
4 : 0
Mramor (M)
Mramor
12.06.2022 18:00
Trebava
4 : 0
Mramor (M)
Vražići 92
Vražići
1 : 2
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
12.06.2022 18:00
Vražići 92
1 : 2
Ingram
Mramor (B)
Babice
3 : 2
Doboj Istok
Doboj Istok
12.06.2022 18:00
Mramor (B)
3 : 2
Doboj Istok
Jedinstvo 1952
Vučkovci
3 : 1
Mladost 78
Donje Vukovije
12.06.2022 18:00
Jedinstvo 1952
3 : 1
Mladost 78
Drina
Goražde
1 : 4
BKB
Berič-Kiseljak
12.06.2022 17:00
Drina
1 : 4
BKB
Rakitno
Rakitno
2 : 2
Šator
Glamoč
12.06.2022 17:00
Rakitno
2 : 2
Šator
Drinovci
Drinovci
3 : 0
Kupres 97
Kupres
12.06.2022 17:00
Drinovci
3 : 0
Kupres 97
DSK
Devetak
2 : 1
Pribava
Pribava
12.06.2022 18:00
DSK
2 : 1
Pribava
Turija
Turija
7 : 6
Željezničar
Dobošnica
12.06.2022 18:00
Turija
7 : 6
Željezničar
Polet
Hrvati
3 : 3
Bukovik
Gornji Srebrenik
12.06.2022 18:00
Polet
3 : 3
Bukovik
Jedinstvo
Lukavica
2 : 0
Špionica 1953
Špionica
12.06.2022 18:00
Jedinstvo
2 : 0
Špionica 1953
BSK
Bokavići
2 : 1
Mladost
Doborovci
12.06.2022 18:00
BSK
2 : 1
Mladost
Rudar
Zagorje
4 : 0
Stjepan Polje
Stjepan Polje
12.06.2022 18:00
Rudar
4 : 0
Stjepan Polje
Sloga
Bikodže
11 : 0
25 maj
Uroža
12.06.2022 18:00
Sloga
11 : 0
25 maj
Sloboda
Kerep
9 : 5
Posavina
Brod
12.06.2022 18:00
Sloboda
9 : 5
Posavina
OFK Vida
Vida
3 : 0
Graničar
Brezovo Polje
12.06.2022 18:00
OFK Vida
3 : 0
Graničar
Voćar
Šatorovići
3 : 0
Izbor
Brčko
12.06.2022 18:00
Voćar
3 : 0
Izbor
OFK Međiđa
Donja Međiđa
3 : 3
Mionica 85
Mionica
12.06.2022 18:00
OFK Međiđa
3 : 3
Mionica 85
Biberovo Polje
Biberovo Polje
1 : 0
12 decembar
Rajska
12.06.2022 18:00
Biberovo Polje
1 : 0
12 decembar
Brka 1948
Brka
6 : 2
Koraj
Koraj
12.06.2022 18:00
Brka 1948
6 : 2
Koraj
Krušik
Gornje Vukovije
2 : 0
Mladost (Suh.)
Suha
12.06.2022 18:00
Krušik
2 : 0
Mladost (Suh.)
Budućnost
Donja Lukavica
5 : 4
Mladost (Sol.)
Solina
12.06.2022 18:00
Budućnost
5 : 4
Mladost (Sol.)
Omazići 1937
Omazići
3 : 0
Rudar
Bukinje
12.06.2022 18:00
Omazići 1937
3 : 0
Rudar
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 0
Grivice
Grivice
12.06.2022 18:00
OFK Tuzla
3 : 0
Grivice
Partizan
Kiseljak
2 : 0
Napredak
Tupkovići
12.06.2022 18:00
Partizan
2 : 0
Napredak
Srnica
Treštenica
3 : 1
Memići
Memići
12.06.2022 18:00
Srnica
3 : 1
Memići
Rainci
Gornji Rainci
4 : 0
Jablanica
Barice
12.06.2022 18:00
Rainci
4 : 0
Jablanica
Liješeva
Liješeva
11 : 2
Kološići
Visoko
12.06.2022 17:00
Liješeva
11 : 2
Kološići
Dijamant
Grđevac
1 : 2
Zmaj
Buzić Mahala
12.06.2022 17:00
Dijamant
1 : 2
Zmaj
Gračanica
Visoko
5 : 1
Omladinac
Poriječani
12.06.2022 17:00
Gračanica
5 : 1
Omladinac
Poriječani
Poriječani
7 : 1
Ljiljan
Zimča
12.06.2022 14:30
Poriječani
7 : 1
Ljiljan
Moštre
Moštre
3 : 0
Kralupi
Kralupi
12.06.2022 14:30
Moštre
3 : 0
Kralupi
Romari
Vitez
6 : 0
Sport Prevent
Bugojno
12.06.2022 16:30
Romari
6 : 0
Sport Prevent
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Drina
Zvornik
12.06.2022 17:30
Slavija
2 : 1
Drina
Kozara
Gradiška
2 : 0
Sloga
Doboj
12.06.2022 17:30
Kozara
2 : 0
Sloga
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 0
OFK Spartak
Banja Luka
12.06.2022 11:30
Sloboda
1 : 0
OFK Spartak
Ukrina
Čečava
0 : 0
Rudanka
Rudanka
12.06.2022 10:00
Ukrina
0 : 0
Rudanka
Drina HE
Višegrad
3 : 0
Mladost
Rogatica
12.06.2022 12:00
Drina HE
3 : 0
Mladost
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
12.06.2022 10:30
Slavija
2 : 0
Glasinac 1936
Zeta
Podgorica
3 : 2
Arsenal
Tivat
12.06.2022 17:30
Zeta
3 : 2
Arsenal
Kom
Podgorica
3 : 3
Mornar 1923
Bar
12.06.2022 17:30
Kom
3 : 3
Mornar 1923
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Sutjeska
Nikšić
12.06.2022 17:30
Budućnost
3 : 0
Sutjeska
Petrovac
Petrovac
0 : 8
Budva
Budva
12.06.2022 17:30
Petrovac
0 : 8
Budva
Dečić
Tuzi
3 : 1
Grbalj
Grbalj
12.06.2022 17:30
Dečić
3 : 1
Grbalj
Brskovo
Mojkovac
1 : 0
Jezero
Plav
12.06.2022 17:30
Brskovo
1 : 0
Jezero
Mladost
Donja Gorica
8 : 1
Rudar
Pljevlja
12.06.2022 17:30
Mladost
8 : 1
Rudar
Polet Stars 2000
Nikšić
5 : 1
Igalo
Igalo
12.06.2022 17:30
Polet Stars 2000
5 : 1
Igalo
Omladinac
Banja Luka
0 : 3
Željezničar Sport team
Banja Luka
12.06.2022 19:00
Omladinac
0 : 3
Željezničar Sport team
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
12.06.2022 10:00
Sloboda
2 : 3
OFK Spartak 2013
Mladost
Kotor Varoš
3 : 0
Gorica
Šipovo
12.06.2022 18:00
Mladost
3 : 0
Gorica
Drina HE
Višegrad
2 : 2
Mladost
Rogatica
12.06.2022 10:00
Drina HE
2 : 2
Mladost
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
12.06.2022 09:00
Slavija
3 : 0
Glasinac 1936
Iskra
Stolac
0 : 3
Lokomotiva
Mostar
12.06.2022 11:30
Iskra
0 : 3
Lokomotiva
Radnik Bumerang
Bijeljina
18 : 0
Drina
Zvornik
12.06.2022 17:00
Radnik Bumerang
18 : 0
Drina
Sloga (S)
Srbac
3 : 2
Prijedor
Prijedor
12.06.2022 10:00
Sloga (S)
3 : 2
Prijedor