Jang Bojs u finalu baraža: Prijedor dao sve od sebe, ali do čuda nije mogao

Futsaleri Jang Bojsa drugi su finalista doigravanja za ulazak u Prvu ligu Republike Srpske.

Iako značajno oslabljeni, večeras su u Prijedoru sačuvali 8:2 iz prvog meča, pa i pored poraza od 5:1 idu na megdan Derventi u utakmici koja možda i neće značiti ništa ako Doboj ostane u Premijer ligi BiH i naredne sezone.

Prijedorčani su dali sve od sebe večeras, slavili su pobjedu 5:1, imali još nekoliko šansi, ali je fantastično branio Slobodan Radić, pa im sigurno ostaje kajanje što su u prvom meču doživjeli ubjedljiv poraz koji je večeras bilo jako teško nadoknaditi.

Imao je svoje veče Zoran Miodragović, postigao je hettrik za 3:0, uzvratio je Pavle Radić pogotkom za 3:1, a onda dva gola daje Igor Golić u 34. i 37. minutu za vodstvo 5:1 i tračak nade, ali nije bilo mogućnosti da se u posljednje tri minute postignu još dva pogotka i stigne zaostatak od šest razlike.