XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.07.2018 17:30 GOŠK - Željezničar 0:1
2 29.07.2018 20:30 Čelik - Željezničar 1:0
3 05.08.2018 21:00 Željezničar - Zrinjski 2:0
4 12.08.2018 17:30 Zvijezda 09 - Željezničar 1:3
5 15.08.2018 20:15 Željezničar - Sarajevo 2:2
6 19.08.2018 20:00 Tuzla Siti - Željezničar 0:2
7 26.08.2018 20:00 Željezničar - Krupa 1:1
8 02.09.2018 20:00 Široki Brijeg - Željezničar 0:3
9 16.09.2018 19:30 Željezničar - Radnik 1:0
10 23.09.2018 16:30 Mladost - Željezničar 2:2
11 26.09.2018 20:30 Željezničar - Sloboda 0:0
12 30.09.2018 19:00 Željezničar - GOŠK 1:2
13 05.10.2018 18:00 Željezničar - Čelik 3:2
14 20.10.2018 15:00 Zrinjski - Željezničar 0:1
15 28.10.2018 15:30 Željezničar - Zvijezda 09 0:1
16 03.11.2018 17:30 Sarajevo - Željezničar 2:1
17 11.11.2018 16:30 Željezničar - Tuzla Siti 2:3
18 24.11.2018 13:00 Krupa - Željezničar 2:1
19 02.12.2018 13:00 Željezničar - Široki Brijeg 2:3
20 24.02.2019 14:30 Radnik - Željezničar 1:0
21 03.03.2019 18:00 Željezničar - Mladost 2:1
22 09.03.2019 17:30 Sloboda - Željezničar 0:0
23 17.03.2019 18:00 Željezničar - Zvijezda 09 1:0
24 31.03.2019 16:30 GOŠK - Željezničar 1:1
25 06.04.2019 19:30 Željezničar - Sarajevo 0:3
26 13.04.2019 16:30 Zrinjski - Željezničar 1:0
27 20.04.2019 20:00 Željezničar - Krupa 3:0
28 24.04.2019 20:00 Željezničar - Široki Brijeg 0:0
29 27.04.2019 20:00 Sloboda - Željezničar 0:0
30 05.05.2019 20:00 Željezničar - Mladost 3:1
31 11.05.2019 17:00 Radnik - Željezničar 0:1
32 18.05.2019 17:00 Željezničar - Čelik 1:2
33 25.05.2019 17:00 Tuzla Siti - Željezničar 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Sarajevo 33 21 7 5 70
2 Plasman u evropska takmičenja Zrinjski 33 19 8 6 65
3 Plasman u evropska takmičenja Široki Brijeg 33 13 15 5 54
4 Željezničar 33 14 8 11 50
5 Radnik 33 10 14 9 44
6 Mladost 33 12 7 14 43
7 Čelik 33 11 10 12 43
8 Sloboda 33 10 8 15 38
9 Zvijezda 09 33 9 11 13 38
10 Tuzla Siti 33 9 9 15 36
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Krupa 33 8 9 16 33
12 Prelazi u ligu nižeg ranga GOŠK 33 5 8 20 23