3 : 1

Slavlje Modričanki

12.11.2016 Slađan Jeremić

Da je sve bilo i trajalo kao u prvom periodu igre, Modričanke bi za tili čas stigle do pobjede.

Međutim, gošće su u drugom setu zaigrale znatno bolje, vodile sa 22:17 i sve je ličilo da će taj segment utakmice rutinski privesti kraju. Međutim, Modričanke čine preokret, vode sa 25:24, ne koriste set loptu, kao i gošće kod 28:27. Ovaj set dobile su domaće odbojkašice u lavovskoj borbi koja je potrajala 36 minuta.

U trećem setu Modriča je povela sa 21:16 i onda stala, Dervenćanke preokrenule rezultat na 23:22 i taj period igre dobile su na razliku.

U četvrtom setu koji je potrajao, Dervenćanke igraju zrelije, Modričanke nervoznije, a tu nervozu ispoljio je i trener Đorđe Milošević, prigovorio je na sudijsku odluku i zaradio crveni karton.

Modričanke su stigle do trijumfa, ali utisak je da su gošće u ovom trenutku za nijansu bolji kolektiv.

ŽOK MODRIČA - ŽOK DERVENTA 3:1
/25:13, 31:29, 24:26, 26:24/

Dvorana: KSC u Modriči.