5 : 1

Borac lako pao u Butmiru

10.09.2017 Administrator DC

Fudbaleri Sarajeva bili su ubjedljivi protiv vrŔnjaka iz Banja Luke. Konačan rezultat glasio je 4:1 za ekipu sa KoŔeva

Bordo tim je u potpunosti nadigrao goste iz Banja Luke i na kraju sasvim zasluženo slavio. Sarajevo je do prvog pogotka stiglo u 13. minuti kada je Imamović bio strijelac za vodstvo.

Na 2:0 povećao je Ragipović u 23. minuti, da bi gosti preko Grahovca smanjili na 2:1, Å”to je ujedno bio i rezultat prvog dijela.

Drugi dio donio je sličnu igru kao u prvom dijelu. Mustafić je postigao pogodak u 59. minuti za povećanje prednosti Sarajeva. U finiÅ”u susreta gosti su primili dva pogotka.

Prvo je DerviÅ”agić postigao pogodak u 87. minuti, a minutu kasnije konačan rezultat postavio je JaÅ”arević. Ovo je bila četvrta pobjeda u pet odigranih utakmica za ekipu Dženana UŔčuplića, dok su gosti iz Banja Luke upisali i četvrti poraz u ovoj sezoni i sa samo tri osvojena boda nalaze se na dnu tabele.