4 : 0
0 : 0

Velež lako sa Proleterom

26.04.2018 Jelica Vujanović

U zaostaloj utakmici 17. kola Druge lige RS-istok fudbaleri Veleža danas su u Nevesinju deklasirali Proleter rezultatom 4:0 . Het trik na ovom susretu postigao je Miljan Petković koji je sa 12 golova trenutno treći strijelac lige.

Nevesinjci su danas bili raspoloženi za igru, a posao su završili već u prvom poluvremenu kada su stekli vođstvo od 3:0. Petković je dva puta glavom gotovo na identičan način zatresao mrežu gostiju, a treći pogodak je djelo Radovića.

Već na početku drugog poluvremena Petković postavlja konačan rezultat. Velež je do kraja imao još dosta prilika, ali je ostalo 4:0. Skromna gostujuća ekipa iz Dvorova danas nijednom nije ozbiljnije ugrozila Zurovca.

Sa tri boda iz današnjeg susreta Velež se probio na osmu poziciju na tabeli. U narednom kolu gostuje gatačkoj Mladosti.

Prije početka današnje utakmice minutom ćutnje odata je počast nedavno preminulom Milivoju Miloševiću Meči, dugogodišnjem igraču i članu uprave  Veleža.

IZVOR: Radio Nevesinje