5 : 0
0 : 0

Petarda Ljeljenče

04.09.2017 Mijodrag Jakovljević

Ekipa Ljeljenče i komšijskom derbiju  slomila je otpor Jedinstva iz Donje Čađavice tek u drigom poluvremenu . Ofanzova domaćina trajala je zadnjih 25 minuta.

LJELJENČA - JEDINSTVO (DČ)  5:0 (0:0)

Igralište :Ljeljenča. Gledalaca 50.  Sudija; Dragan Mitrović (Bijeljina). Strijelci: 1:0 Delić 64. 2:0 Lj Savić74. 3:0 Jović 78. 4:0 Lj.Savić 82.  5:0 Delić 87. Žuti karton: Lazić (Jedinstvo).

LJELJENČA: Nikolić ,Lekić (od 64. Ml.Savić), Todorović, Pelemiš, B.Savić, Maksimović, L.jSavić, Stanojević, Jović, Pajkanović (od 49. St.Savić) , Milićić (od 60. Delić).

JEDINSTVO (DČ):Marković, Stević, Novaković, Lazić, Džino, Sekulić, S.Milanović, M.Milanović, Petrović, Bajić (od 46. Mikić) ,Bojić.