0 : 4

SFK bolji od Iskre

29.04.2018 Administrator DC

U okviru trećeg kola Lige za prvaka fudbalerke SFK 2000 Sarajevo danas su stigle do nova tri boda. Na utakmici protiv Iskre, goste iz Sarajeva u vodstvo je dovela Medić Mejrema u 36. minuti utakmice, a tri minute kasnije ista igračica je pogodila za 0:2.

U 43. minuti konačan rezultat prvog poluvremena postavila je Alisa Spahić, pa se s 0:3 otišlo na odmor. U drugom poluvremenu još jedna lopta je završila u mreži domaćeg tima, a za konačnih 0:4 pogodila je Tamara Bojat.

Tamara Bojat koja je u SFK 2000 Sarajevo stigla na zimskoj pauzi stigla je tako do osmog gola u četiri nastupa u Premijer ženskoj ligi BiH.