2 : 2

Remi Lokomotive i Radnika

20.05.2018 Administrator DC

Fudbalerke Lokomotive i Radnika iz Bijeljine u poslednjem 6. kolu lige za prvaka odigrale su u Brčkom nerjeÅ”eno 2:2. Prvo je mlada Sofija KrajÅ”umović u 10. minuti dovela u vodstvo goŔće sjajnim golom. Početkom drugog poluvremena izjednačila je Ajla Zukić, svoj drugi gol KrajÅ”umović je postigla u 62. minuti, da bi konačan rezultat 2:2 postavila Marija Damjanović golom u 68. minuti. Na kraju Radnik je zavrÅ”io drugoplasirani sa 34 boda, dok je Lokomotiva četvrta sa 22 boda.

ŽFK Lokomotiva Brčko-ŽFK Radnik Bijeljina 2:2 (0:1)

Stadion: Lokomotiva Gledalaca: 50 Glavni sudija: Račić Tanja (Banja Luka)

Lokomotiva: Corbadžić, Vrsajko (od 63. RosuljaÅ”), Trbulin, Muslić, Trujić, Vujadin, Novaković, Zukić, Ilić, Damjanović i Mujkić.

Radnik: Spasojević, Å akotić, Mićanović (od 86. Gavrić), Jović, NjeguÅ”, Milović (od 88. Gligić), Stokanović, KrajÅ”umović, Marković (od 38. Ilić), Lukić i Stević.

Ženski fudbal Ženski fudbal Premijer liga BiH - Liga za prvaka Lokomotiva Radnik Bumerang