ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
|
Kozara
GradiŔka
|
10.08.2019 20:30 | ModriÄa Alfa | 0 : 0 | Kozara | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
10.08.2019 18:00 | Podrinje | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
10.08.2019 18:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
10.08.2019 18:00 | Krupa | 0 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team |
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Sloboda (MG)
MrkonjiÄ Grad
|
10.08.2019 18:00 | LjubiÄ | 2 : 2 | Sloboda (MG) | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
10.08.2019 18:00 | Borac (KD) | 2 : 2 | Sloga (D) | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
10.08.2019 18:00 | Dubrave | 7 : 2 | Sloboda (NG) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
10.08.2019 18:00 | Polet 1926 | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Borac (Å )
Å amac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
10.08.2019 18:00 | Borac (Å ) | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Proleter
TesliÄ
|
10.08.2019 18:00 | Sloga (T) | 4 : 0 | Proleter |
Leotar
Trebinje
|
|
Romanija
Pale
|
10.08.2019 18:00 | Leotar | 3 : 1 | Romanija | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
10.08.2019 18:00 | Velež | 2 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
10.08.2019 18:00 | Mladost (G) | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Famos
VojkoviÄi
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
10.08.2019 18:00 | Famos | 2 : 1 | Jedinstvo |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
10.08.2019 18:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloga Nektar | ||||||
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
10.08.2019 18:00 | OFK LauÅ” | 2 : 3 | Plamen | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Progres
Kneževo
|
10.08.2019 18:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Progres |
Vranjak
Vranjak
|
|
Ozren
Petrovo
|
10.08.2019 18:00 | Vranjak | 7 : 1 | Ozren |
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
10.08.2019 18:00 | OFK Å ekoviÄi | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
10.08.2019 18:00 | Guber | 0 : 3 | Mladost |
OraŔje
OraŔje
|
|
Rudar
Kakanj
|
10.08.2019 17:30 | OraŔje | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Radnik
HadžiÄi
|
|
GOÅ K
Gabela
|
10.08.2019 17:30 | Radnik | 1 : 2 | GOÅ K | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.08.2019 17:30 | Slaven | 0 : 1 | Olimpik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
10.08.2019 17:30 | Travnik | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Igman
Konjic
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
10.08.2019 17:30 | Igman | 0 : 3 | TOÅ K | ||||||
Äapljina
Äapljina
|
|
BuduÄnost
BanoviÄi
|
10.08.2019 17:30 | Äapljina | 0 : 0 | BuduÄnost | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
10.08.2019 17:30 | Goražde | 2 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Jedinstvo
BihaÄ
|
|
Zvijezda
GradaÄac
|
10.08.2019 17:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Zvijezda |
Javor Matis
Ivanjica
|
|
MaÄva
Å abac
|
10.08.2019 20:00 | Javor Matis | 3 : 1 | MaÄva | ||||||
Rad
Beograd
|
|
InÄija
InÄija
|
10.08.2019 20:00 | Rad | 1 : 0 | InÄija | ||||||
TSC
BaÄka Topola
|
|
ÄukariÄki
Beograd
|
10.08.2019 17:00 | TSC | 1 : 0 | ÄukariÄki | ||||||
RadniÄki (N)
NiÅ”
|
|
Voždovac
Beograd
|
10.08.2019 20:00 | RadniÄki (N) | 2 : 1 | Voždovac |
Smederevo 1924
Smederevo
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
10.08.2019 | Smederevo 1924 | 0 : 3 | Kolubara | ||||||
BuduÄnost
Dobanovci
|
|
Trayal
KruŔevac
|
10.08.2019 | BuduÄnost | 0 : 1 | Trayal | ||||||
RFK GrafiÄar
Beograd
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
10.08.2019 | RFK GrafiÄar | 1 : 0 | OFK Žarkovo | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Zlatibor
Äajetina
|
10.08.2019 | Novi Pazar | 2 : 0 | Zlatibor | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
SinÄeliÄ
Beograd
|
10.08.2019 | Zemun | 3 : 0 | SinÄeliÄ | ||||||
RadniÄki (P)
Pirot
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
10.08.2019 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Metalac | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
10.08.2019 | Kabel | 3 : 2 | RadniÄki 1923 | ||||||
Dinamo
Vranje
|
|
OFK BaÄka
BaÄka Palanka
|
10.08.2019 | Dinamo | 2 : 1 | OFK BaÄka |
Zeta
Golubovci
|
|
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
10.08.2019 17:30 | Zeta | 0 : 0 | Sutjeska | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
10.08.2019 17:30 | Iskra | 0 : 0 | OFK Titograd | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Grbalj
RadanoviÄi
|
10.08.2019 17:30 | Rudar | 1 : 3 | Grbalj | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
BuduÄnost
Podgorica
|
10.08.2019 17:30 | Podgorica | 1 : 3 | BuduÄnost | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
10.08.2019 17:30 | Kom | 3 : 2 | OFK Petrovac |
West Ham
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
10.08.2019 13:30 | West Ham | 0 : 5 | Manchester City | ||||||
Bournemouth
Bournemouth
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
10.08.2019 16:00 | Bournemouth | 1 : 1 | Sheffield United | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Southampton
Southampton
|
10.08.2019 16:00 | Burnley | 3 : 0 | Southampton | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Everton
Liverpool
|
10.08.2019 16:00 | Crystal Palace | 0 : 0 | Everton | ||||||
Watford
Watford
|
|
Brighton
Brighton
|
10.08.2019 16:00 | Watford | 0 : 3 | Brighton | ||||||
Tottenham
London
|
|
Aston Villa
Birmingem
|
10.08.2019 18:30 | Tottenham | 3 : 1 | Aston Villa |
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Reims
Reims
|
10.08.2019 17:30 | Olympique Marseille | 0 : 2 | Reims | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Saint-Ćtienne
Saint-Ćtienne
|
10.08.2019 20:00 | Dijon | 1 : 2 | Saint-Ćtienne | ||||||
Nice
Nice
|
|
Amiens SC
Amiens
|
10.08.2019 20:00 | Nice | 2 : 1 | Amiens SC | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Rennes
Rennes
|
10.08.2019 20:00 | Montpellier | 0 : 1 | Rennes | ||||||
Angers
Angers
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
10.08.2019 20:00 | Angers | 3 : 1 | Bordeaux | ||||||
Brest
Brest
|
|
Toulouse
Toulouse
|
10.08.2019 20:00 | Brest | 1 : 1 | Toulouse |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.08.2019 17:30 | Radnik | 1 : 2 | Borac | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
|
10.08.2019 17:30 | Mladost | 0 : 1 | Tuzla Siti | ||||||
Äelik
Zenica
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
10.08.2019 19:00 | Äelik | 0 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
10.08.2019 21:00 | Sloboda | 0 : 0 | Velež |
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.08.2019 11:00 | Å iroki Brijeg | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.08.2019 19:00 | Velež | 1 : 3 | Rudar Prijedor | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
10.08.2019 18:00 | Slavija | 1 : 3 | ŽeljezniÄar | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
10.08.2019 11:00 | Mladost | 6 : 2 | Olimpik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.08.2019 18:00 | Borac | 1 : 3 | Zrinjski |
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.08.2019 18:00 | Zvijezda 09 | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Äelik
Zenica
|
10.08.2019 17:30 | ŽeljezniÄar | 5 : 1 | Äelik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.08.2019 12:00 | Velež | 3 : 4 | Sloboda |
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.08.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 0 : 6 | Zrinjski | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Äelik
Zenica
|
10.08.2019 15:30 | ŽeljezniÄar | 4 : 0 | Äelik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.08.2019 10:00 | Velež | 2 : 2 | Sloboda |
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
10.08.2019 17:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Radnik Bumerang | ||||||
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
|
Iskra
Bugojno
|
10.08.2019 16:30 | Alfa ModriÄa | 1 : 4 | Iskra |
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Drina
Zvornik
|
10.08.2019 16:00 | Å iroki Brijeg | 8 : 1 | Drina |