Dubrave
Dubrave
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
25.08.2019 17:30 | Dubrave | 4 : 1 | Ljubić | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
25.08.2019 17:30 | Polet 1926 | 2 : 0 | Sloboda (NG) | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
25.08.2019 17:30 | Borac (Š) | 3 : 3 | Sloga (S) | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
25.08.2019 17:30 | Omarska | 2 : 1 | Mladost |
Milići
Milići
|
|
Drina HE
Višegrad
|
25.08.2019 17:30 | Milići | 1 : 0 | Drina HE | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Budućnost
Pilica
|
25.08.2019 17:30 | Velež | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Romanija
Pale
|
25.08.2019 17:30 | Stakorina | 2 : 4 | Romanija | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
25.08.2019 17:30 | Ilićka 01 | 0 : 0 | Drina | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
25.08.2019 17:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Mladost (R) |
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
25.08.2019 17:30 | Čelinac | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
25.08.2019 11:00 | Krajina | 1 : 1 | Gorica |
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
25.08.2019 17:30 | Sloga (DP) | 4 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Rudanka
Rudanka
|
25.08.2019 17:30 | Skugrić | 0 : 0 | Rudanka | ||||||
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Trebava
Osječani
|
25.08.2019 17:30 | Hajduk (B) | 2 : 1 | Trebava | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
25.08.2019 17:30 | Vranjak | 3 : 2 | Sloga (J) | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Vučijak
Majevac
|
25.08.2019 17:30 | Željezničar | 2 : 1 | Vučijak | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Ozren
Petrovo
|
25.08.2019 17:30 | Naša krila | 4 : 0 | Ozren | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
25.08.2019 17:30 | Hajduk (K) | 2 : 1 | Zvijezda |
BSK Ledinci
Batković
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
25.08.2019 17:30 | BSK Ledinci | 0 : 1 | Vlasenica | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
25.08.2019 17:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Rudar 1925 | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Tabanci
Tabanci
|
25.08.2019 17:30 | Omladinac | 2 : 0 | Tabanci | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Čelopek
Čelopek
|
25.08.2019 17:30 | OFK Šekovići | 4 : 1 | Čelopek | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
25.08.2019 17:30 | OFK Janja 2009 | 1 : 5 | Bratstvo | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
25.08.2019 17:30 | Podrinje | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
25.08.2019 17:30 | Partizan | 3 : 1 | OFK Trnovica |
Torpedo
Cerovljani
|
|
Obradovac
Gradiška
|
25.08.2019 17:30 | Torpedo | 0 : 0 | Obradovac | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
25.08.2019 17:30 | 13 Skojevki | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Župa
Milosavci
|
25.08.2019 17:30 | Mladi Krajišnik | 1 : 2 | Župa | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Laminci
Laminci
|
25.08.2019 17:30 | Potkozarje | 1 : 4 | Laminci | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Kozara
Turjak
|
25.08.2019 17:30 | Sloga DIPO | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
25.08.2019 17:30 | Crni vrh | 2 : 3 | Kalemi |
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
25.08.2019 17:30 | Polet Krajišnik | 1 : 0 | Mladost Farmaprom | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
25.08.2019 17:30 | Budućnost | 4 : 1 | Vrbas | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Borac
Drvar
|
25.08.2019 17:30 | Gomionica | 2 : 2 | Borac | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
25.08.2019 20:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 2 | Rekreativo | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
25.08.2019 17:30 | BSK | 4 : 1 | Omladinac |
Polet
Podnovlje
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
25.08.2019 17:30 | Polet | 1 : 0 | Kladari Gornji | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
25.08.2019 17:30 | Mineral | 5 : 0 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
25.08.2019 17:30 | Trebavac | 1 : 1 | Skugrić 1964 | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
BSK
Bušletić
|
25.08.2019 17:30 | Posavina | 1 : 0 | BSK | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Borac (O)
Osinja
|
25.08.2019 17:30 | Bratstvo | 0 : 3 | Borac (O) | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
25.08.2019 17:30 | Budućnost | 1 : 2 | Borac (BL) |
Grčica
Brčko
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
25.08.2019 17:30 | Grčica | 3 : 0 | Budućnost Red Star | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Gredice
Gredice
|
25.08.2019 17:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Gredice | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
25.08.2019 17:30 | Crvena zvijezda | 1 : 2 | Zadrugar | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Mladost
Lončari
|
25.08.2019 17:30 | Obilić | 0 : 1 | Mladost |
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Mladost
Sandići
|
25.08.2019 17:30 | Slijepčevići | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Borac
Ražljevo
|
25.08.2019 17:30 | Majevica | 3 : 0 | Borac | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
25.08.2019 17:30 | OFK Brezik | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Jugović
Gredice
|
25.08.2019 17:30 | Mladost 2003 | 3 : 1 | Jugović |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
25.08.2019 17:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
25.08.2019 17:30 | Miloš Obilić | 3 : 1 | OFK Magnojević | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Novo doba
Čardačine
|
25.08.2019 17:30 | Priboj | 1 : 1 | Novo doba | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Panteri
Zagoni
|
25.08.2019 17:30 | Obarska | 1 : 1 | Panteri | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Balatun
Balatun
|
25.08.2019 17:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Balatun | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Drina
Amajlije
|
25.08.2019 17:30 | Kolektiv | 1 : 3 | Drina | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
25.08.2019 17:30 | Semberija | 0 : 1 | Sloga 2 |
Polet
Elezagići
|
|
Ratar
Stara Topola
|
25.08.2019 18:00 | Polet | 5 : 0 | Ratar | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Bratstvo (O)
Orahova
|
25.08.2019 18:00 | Mladost | 0 : 7 | Bratstvo (O) | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Bratstvo (K)
Kozinci
|
25.08.2019 18:00 | Vilusi | 1 : 3 | Bratstvo (K) | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Romanovci
Romanovci
|
25.08.2019 18:00 | Borac | 8 : 0 | Romanovci |
Radnik
Hadžići
|
|
Rudar
Kakanj
|
25.08.2019 17:00 | Radnik | 1 : 4 | Rudar |
Rudar
Han Bila
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
25.08.2019 17:00 | Rudar | 5 : 0 | Kiseljak | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
25.08.2019 17:00 | Busovača | 3 : 4 | Podgrmeč | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Vlašić
Turbe
|
25.08.2019 17:00 | Novi Travnik | 2 : 1 | Vlašić |
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Čelić
Čelić
|
25.08.2019 17:00 | Orahovica 74 | 8 : 0 | Čelić | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Gradina
Srebrenik
|
25.08.2019 17:00 | Svatovac | 2 : 2 | Gradina | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Sloga
Tojšići
|
25.08.2019 17:00 | Priluk | 2 : 1 | Sloga |
Moševac
Moševac
|
|
Azot
Vitkovići
|
25.08.2019 17:00 | Moševac | 2 : 0 | Azot | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
25.08.2019 17:00 | Stupčanica | 4 : 2 | Pobjeda | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
25.08.2019 17:00 | Ilijaš | 3 : 3 | SAŠK Napredak | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
25.08.2019 17:00 | Igman | 0 : 0 | Mošćanica | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Žepče
Žepče
|
25.08.2019 17:00 | Usora | 1 : 0 | Žepče |
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Grude
Grude
|
25.08.2019 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Grude | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Turbina
Jablanica
|
25.08.2019 17:00 | Rama | 0 : 3 | Turbina | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
25.08.2019 17:00 | Ljubuški | 4 : 1 | Branitelj | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
25.08.2019 17:00 | Troglav 1918 | 2 : 0 | Bjelopoljac |
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Sloga (P)
Prud
|
25.08.2019 17:00 | Vitanovići 78 | 2 : 2 | Sloga (P) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
25.08.2019 17:00 | Sloga (T) | 1 : 0 | Frankopan | ||||||
Bok
Bok
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
25.08.2019 17:00 | Bok | 0 : 4 | Dizdaruša | ||||||
Napredak
Matići
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
25.08.2019 17:00 | Napredak | 4 : 1 | 19 srpanj | ||||||
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
25.08.2019 17:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | Mladost (D) | ||||||
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Kostrč
Kostrč
|
25.08.2019 17:00 | Mladost (DS) | 2 : 4 | Kostrč |
Omazići 1937
Omazići
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
25.08.2019 17:00 | Omazići 1937 | 2 : 3 | Gornji Rahić | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Pribava
Pribava
|
25.08.2019 17:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | Pribava | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
25.08.2019 17:00 | Rijeka | 3 : 0 | Ingram | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
25.08.2019 17:00 | Mladost (K) | 3 : 3 | Trešnjevka | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
25.08.2019 17:00 | Željezničar | 0 : 2 | Mladost (GŽ) | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
25.08.2019 17:00 | Polet | 2 : 1 | Doboj Istok | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
DSK
Devetak
|
25.08.2019 17:00 | Omladinac 68 | 5 : 3 | DSK |
Sloga
Bikodže
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
25.08.2019 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
25.08.2019 17:00 | Polet | 3 : 0 | Mladost (P) | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Rudar
Zagorje
|
25.08.2019 17:00 | BSK | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Mladost (T)
Tinja
|
25.08.2019 17:00 | Bukovik | 2 : 1 | Mladost (T) | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
25.08.2019 17:00 | Stjepan Polje | 6 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Mramor
Babice
|
25.08.2019 17:00 | Špionica 1953 | 1 : 1 | Mramor | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
25.08.2019 17:00 | 25 maj | 1 : 2 | Mladost (D) |
Sloboda (B)
Mujkići-Brčko
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
25.08.2019 17:00 | Sloboda (B) | 2 : 2 | Biberovo Polje | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
OFK Vida
Vida
|
25.08.2019 17:00 | Napredak | 3 : 0 | OFK Vida | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
25.08.2019 17:00 | Izbor | 3 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
25.08.2019 17:00 | Voćar | 2 : 1 | Trebava | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
25.08.2019 17:00 | Željezničar | 7 : 1 | Graničar | ||||||
Sloboda (K)
Kerep
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
25.08.2019 17:00 | Sloboda (K) | 1 : 0 | Jedinstvo |
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
25.08.2019 17:00 | Mladost 78 | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Slatina
Bašigovci
|
25.08.2019 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Slatina | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Napredak
Tupkovići
|
25.08.2019 17:00 | Srnica | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Rudar
Bukinje
|
25.08.2019 17:00 | Proleter | 1 : 8 | Rudar |
TSC
Bačka Topola
|
|
Inđija
Inđija
|
25.08.2019 20:00 | TSC | 2 : 0 | Inđija | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
25.08.2019 18:30 | Radnički (N) | 2 : 1 | Spartak ŽK |
Zlatibor
Čajetina
|
|
Kabel
Novi Sad
|
25.08.2019 17:00 | Zlatibor | 0 : 0 | Kabel | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
25.08.2019 17:00 | OFK Žarkovo | 1 : 3 | Radnički (P) |
Budućnost
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
25.08.2019 19:00 | Budućnost | 1 : 1 | Zeta |
Drezga
Piperi
|
|
Bokelj
Kotor
|
25.08.2019 17:00 | Drezga | 2 : 3 | Bokelj | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Lovćen
Cetinje
|
25.08.2019 17:00 | Dečić | 2 : 1 | Lovćen | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Otrant Olympic
Ulcinj
|
25.08.2019 17:00 | Mornar | 2 : 0 | Otrant Olympic | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Ibar
Rožaje
|
25.08.2019 17:00 | Arsenal | 4 : 1 | Ibar | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
25.08.2019 17:00 | Jezero | 2 : 0 | Jedinstvo (BP) |
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Burnley
Burnley
|
25.08.2019 17:30 | Wolverhampton | 1 : 1 | Burnley | ||||||
Bournemouth
Bournemouth
|
|
Manchester City
Manchester
|
25.08.2019 15:00 | Bournemouth | 1 : 3 | Manchester City | ||||||
Tottenham
London
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
25.08.2019 17:30 | Tottenham | 0 : 1 | Newcastle United |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Espanyol
Barcelona
|
25.08.2019 17:00 | Deportivo Alavés | 0 : 0 | Espanyol | ||||||
Mallorca
Palma de Mallorca
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
25.08.2019 19:00 | Mallorca | 0 : 1 | Real Sociedad | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Betis
Sevilla
|
25.08.2019 21:00 | Barcelona | 5 : 2 | Real Betis | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
25.08.2019 19:00 | Leganés | 0 : 1 | Atlético Madrid |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
25.08.2019 15:30 | RB Leipzig | 2 : 1 | Eintracht | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
25.08.2019 18:00 | Hertha BSC | 0 : 3 | Wolfsburg |
Udinese
Udine
|
|
Milan
Milano
|
25.08.2019 18:00 | Udinese | 1 : 0 | Milan | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Brescia
Brescia
|
25.08.2019 20:45 | Cagliari | 0 : 1 | Brescia | ||||||
Verona
Verona
|
|
Bologna
Bologna
|
25.08.2019 20:45 | Verona | 1 : 1 | Bologna | ||||||
Roma
Roma
|
|
Genoa
Genova
|
25.08.2019 20:45 | Roma | 3 : 3 | Genoa | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Lazio
Roma
|
25.08.2019 20:45 | Sampdoria | 0 : 3 | Lazio | ||||||
SPAL
Ferrara
|
|
Atalanta
Bergamo
|
25.08.2019 20:45 | SPAL | 2 : 3 | Atalanta | ||||||
Torino
Torino
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
25.08.2019 20:45 | Torino | 2 : 1 | Sassuolo |
Monaco
Monaco
|
|
Nîmes
Nîmes
|
25.08.2019 15:00 | Monaco | 2 : 2 | Nîmes | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Rennes
Rennes
|
25.08.2019 17:00 | Strasbourg | 0 : 2 | Rennes | ||||||
PSG
Paris
|
|
Toulouse
Toulouse
|
25.08.2019 21:00 | PSG | 4 : 0 | Toulouse |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Sloboda
Tuzla
|
25.08.2019 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
25.08.2019 17:30 | Krupa | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.08.2019 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Travnik
Travnik
|
25.08.2019 17:00 | Borac | 7 : 1 | Travnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
25.08.2019 18:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Olimpik |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
25.08.2019 12:30 | Željezničar | 5 : 0 | Olimp | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
25.08.2019 17:30 | Famos | 2 : 5 | Ilijaš | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Goražde
Goražde
|
25.08.2019 12:30 | Bosna | 5 : 2 | Goražde |
Čelik
Zenica
|
|
FK Vitez
Vitez
|
25.08.2019 13:30 | Čelik | 7 : 0 | FK Vitez | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Romari
Vitez
|
25.08.2019 12:30 | Krivaja | 1 : 8 | Romari | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
25.08.2019 12:30 | Radnik | 6 : 1 | Novi Travnik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
25.08.2019 12:30 | NK Vitez | 3 : 1 | TOŠK |
Čapljina
Čapljina
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
25.08.2019 12:30 | Čapljina | 3 : 0 | Brotnjo | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Troglav 1918
Livno
|
25.08.2019 12:30 | Igman | 3 : 0 | Troglav 1918 |
Radnik
Bijeljina
|
|
Velež
Mostar
|
25.08.2019 17:30 | Radnik | 1 : 0 | Velež | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.08.2019 18:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
25.08.2019 18:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
25.08.2019 18:00 | Sloboda | 1 : 0 | Tuzla City | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.08.2019 17:30 | Čelik | 2 : 1 | Borac | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
25.08.2019 11:30 | Zrinjski | 3 : 1 | Mladost |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
25.08.2019 10:00 | Željezničar | 2 : 0 | Olimp | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
25.08.2019 15:30 | Famos | 1 : 2 | Ilijaš | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
25.08.2019 10:00 | Slavija | 2 : 2 | Sarajevo | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Goražde
Goražde
|
25.08.2019 10:00 | Bosna | 2 : 1 | Goražde |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Romari
Vitez
|
25.08.2019 10:00 | Krivaja | 1 : 4 | Romari | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
25.08.2019 10:00 | Radnik | 4 : 0 | Novi Travnik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
25.08.2019 10:00 | NK Vitez | 0 : 2 | TOŠK |
Čapljina
Čapljina
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
25.08.2019 10:00 | Čapljina | 4 : 1 | Brotnjo | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Troglav 1918
Livno
|
25.08.2019 10:00 | Igman | 3 : 3 | Troglav 1918 |
Radnik
Bijeljina
|
|
Velež
Mostar
|
25.08.2019 15:30 | Radnik | 2 : 1 | Velež | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
25.08.2019 16:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
25.08.2019 16:30 | Široki Brijeg | 7 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
25.08.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Tuzla City | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Borac
Banja Luka
|
25.08.2019 15:30 | Čelik | 0 : 4 | Borac | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
25.08.2019 10:00 | Zrinjski | 5 : 2 | Mladost |
Požarevac
Požarevac
|
|
Mašinac Trejs PZP
Niš
|
25.08.2019 16:30 | Požarevac | 0 : 6 | Mašinac Trejs PZP | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Spartak
Subotica
|
25.08.2019 18:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Spartak |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
25.08.2019 11:00 | Radnik Bumerang | 12 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
25.08.2019 10:30 | Lokomotiva | 0 : 4 | Drina | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Emina
Mostar
|
25.08.2019 17:00 | Iskra | 12 : 1 | Emina | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
25.08.2019 11:00 | Široki Brijeg | 0 : 3 | SFK 2000 |