Golom Branka Rosića domaći su poveli sa 1:0.
Domaćini vode sa 3:0.
Tim gostiju pogodio mrežu Omarske.

Omarska bolja od Laktaša

10.03.2019 Administrator DC

Fudbaleri Laktaša poraženi su danas u Omarskoj na otvaranju drugog dijela sezone. Poveli su domaći u 20. minuti prelijepim golom Branka Rosića iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara.

Isti igrač uvećava prednost svog tima u 32. nakon kornera. Osam minuta poslije za 3:0 zabija Aleksandar Višić. Laktaši su smanjili u 44. minuti iz svoje jedine prave akcije, a strijelac je bio Uroš Stamenković.

Bilo je to sve za ovu utakmicu, koja je protekla u fer i sportskom nadmetanju, a u kojoj je Omarska pokazala više volje i želje te na kraju zasluženo došla do pobjede. U idućem 17. kolu Omarska će gostovati Proleteru, a Laktaši će ugostiti dobojsku Slogu.

OMARSKA - LAKTAŠI 3:1

OMARSKA: Jokić, Lajić, Zdjelar, Romanić, Nišević, Rosić (od 90. Jokić M), Panić, Krecelj (od 80. Stojnić), Grahovac, Anđić, Višić. Trener: Milenko Vuleta

LAKTAŠI: Bekić, Telić, Trivić, Šipovac, Šavija, Stamenković, Erceg, Popović, Banjac, Palikuća (od 46. Grabovac), Savić. Trener: Miljan Bajić