8 : 2

Lokosice brojale do osam

13.10.2018 Administrator DC

Fudbalerke Lokomotive ostvarile su četvrtu pobjedu u sezoni, pošto su na svom terenu deklasirale ekipu Modriču rezultatom 8:2.

Meč je dobro počeo za domaće igračice jer su povele već u trećoj minuti nakon autogola jedne igračice gostujuće ekipe, na 2:0 povećala je Mešanović. Modriča je smanjila preko Bitević, a do kraja poluvremena viđena su još tri gola, preko Mešanović koja je pogađala 2 puta  i Damjanović.

U nastakvu domaća ekipa je povećala prednost na 6:1 preko Mujkić, a svoj četvrti gol na utakmici postigla je Mešanović, na 7:2 smanjila je Osmančević, a konačan rezultat 8:2 postavila je Mujkić svom drugim golom. Lokosice se sada nalaze na četvrtoj poziciji, dok je Modriča ostala na sedmom mjestu.