2 : 3
2 : 0
Sokolac. Stadion Bara. Sudije: Dalibor Stupić (Trebinje), Stefan Bokić ( Bileća), Ranko Vulić ( Trebinje). Posmatrač suđenja: Stevo Perić (Bijeljina). Delegat; Boško Vasić (Zvornik).

03.09.2019 Slaviša Vukašinović

Fudbaleri Glasinca 2011 su na poluvremenu imali lepu prednost od 2:0 , strelac je bio ko drugi nego Neđo Šuka i svi su na sokolačkoj „Bari“ bili ubeđeni da će to biti još jedna rutinska pobeda.

Ipak gosti iz predgrađa Brčkog nisu tako razmišljali, zaigrali su angažovano u drugom delu,  umanjili su prednost nakon opravdano dosuđenog penala u 59.minutu,  strelac je bio kapiten Arsić.

Nastavila je Ilićka sa dobrom igrom, pa je izjednačenje stigao u 69. Minutu, a precizan je bio Bojić.

I kadas su svi na stadionu očekivali kraj utakmice usledio je“ hladan tuš „najbolji akter ovog meča Milovan Arsić je postigao lep pogodak u 90 . minutu za veliku pobedu svoga tima.

II LIGA RS U FUDBALU GRUPA ISTOK

GLASINAC 2011-ILIĆKA 01  2:3 (2:0)

Stadion: Bara: Gledalaca:100.Sudija:Dalibor Supić (Trebinje). Strelci: Šuka u 7. i 45. minutu (Glasinac 2011) , Arsić u 59.iz penala 90.  i Bojić  69. minutu (Ilićka 01)

Žuti kartoni: M. Pejanović, Šuka, Todorović (Glasinac 2011),  Prole ,Bojić (Ilićka 01)

GLASINAC 2011: M. Pajević , Ninković , M. Pejanović ,P. Pajević , Gašević , N. Lukić (od 35. Todorović), B. Lukić , Šuka , Lizdek , Bunijevac (od 46.Deurić ), A. Pejanović .

ILIĆKA 09: Gorančić , Prole , Bajlak , Pavlović , Arsić , Bojić ,Arsenić (od 86.Bajić), Krajišnik (od 46.Krsmanović ), Grubešić , Krstić , Kapikul (od 68.Zimonjić).

Igrač utakmice: Milovan Arsić (Ilićka 01)