3 : 0
0 : 0
Protokol
Mostar. Stadion: Rođeni. Glavni sudija: Ilma Durmo (Zenica). Pomoćnici: Demir Mirza (Kakanj), Elman Čolak (Zenica). Delegat: Emina Čizmić (Kakanj). Posmatrač suđenja: Antonio Blažević (Višići).

Radnik poražen u Mostaru

09.09.2020 D. Vuksanović

Emina bolja od Radnika

Fudbalerke Radnika iz Bijeljine doživjele su drugi uzastopni poraz u ovoj sezoni, pošto su izgubile na teškom gostovanju od ekipe Emine Mostara rezultatom 3:0 u četvrtom kolu Premijer ženske lige Bosne i Hercegovine.

Tim Dragana Jevtića, igrao je ruku na srce, u nešto slabijem sastavu u odnosu na prethodne mečeve, pa Semberska ekipa nije uspjela izdržati nalete domaćina, iako je i Radnik imao neke svoje prilike na utakmici koje nije uspio iskoristiti.

U 78. minutu Emina je uspjela postići pogodak preko Minele Gačanice i povesti sa 1:0. Ipak, do kraja meča u roku od tri minuta Mostarke postižu još dva pogotka preko Elme Husić i Maje Hrelje, te dolaze do trijumfa.

Radnik je doživio drugi poraz u četiri odigrana meča, a isto toliko ima i pobjeda, dok je Emina zabilježila treći trijumf, a uz to ima i jednu izgubljenu utakmicu od SFK 2000 Sarajeva.